18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na brytyjskiej melinie

Flodzia • 2021-05-20, 12:09

Trainspotting w prawdziwym życiu.

Rutik

2021-05-21, 19:28
grandl napisał/a:

Ciekawe co on tutaj może robić za 5k funtów mając beret sprany jak gacie emigranta



Koleś jest angolem, ale beret sprany tak jak mówisz. Wali dragi od kiedy tylko pamięta a crack przez ostatnie 20 lat. Pracuje w naszej firmie jako monter konstrukcji stalowych od lat 15, więc każdy już się przyzwyczaił i managerowie mimo reprymend i pisemnych gróźb ciągle go trzymaja. Jest jednym z moich lepszych ziomków w firmie i naprawdę żal mi patrzeć jak się prowadzi. Byl u mnie w brygadie przez rok czasu i kiedy robilismy na delegacjach to zawsze chodziliśmy na siłkę i basen i jakoś funkcjonowal. Trzyma się czasami parę tygodni, ale zawsze wraca do tego kurestwa i odpie**ala takie maratony, że ciężko uwierzyć. Nie starczylo by mi wolnego czasu żeby opowiedzieć wszystkie historie z jego udziałem.

grandl

2021-05-22, 00:46
Rutik napisał/a:

Koleś jest angolem, ale beret sprany tak jak mówisz. Wali dragi od kiedy tylko pamięta a crack przez ostatnie 20 lat. Pracuje w naszej firmie jako monter konstrukcji stalowych od lat 15, więc każdy już się przyzwyczaił i managerowie mimo reprymend i pisemnych gróźb ciągle go trzymaja. Jest jednym z moich lepszych ziomków w firmie i naprawdę żal mi patrzeć jak się prowadzi. Byl u mnie w brygadie przez rok czasu i kiedy robilismy na delegacjach to zawsze chodziliśmy na siłkę i basen i jakoś funkcjonowal. Trzyma się czasami parę tygodni, ale zawsze wraca do tego kurestwa i odpie**ala takie maratony, że ciężko uwierzyć. Nie starczylo by mi wolnego czasu żeby opowiedzieć wszystkie historie z jego udziałem.



To jeśli tutejszy to uwierzę, szczególnie z tyluletnim doświadczeniem - na robocie nietykalny ;) .

v111

2021-05-22, 20:20
Rutik napisał/a:

Kumpel z roboty pali to ścierwo a ma 51 lat. Crack kosztował go zdrowie i rodzinę a mimo to wciąż wydaje na to majątek. Zarabia około 5 tysięcy funta na miesiąc a jeździ starym passatem i mieszka u brata na pokoju za £300 na miesiąc. Wpie**ala żarcie z przecen, chodzi w jednych ciuchach od lat a mimo że każdy suszy mu o to łeb, nie widzi w tym nic złego. Jak wraca po weekendzie to wygląda jak jakieś zombie i dochodzi do siebie w czwartek, no chyba że w między czasie pójdzie w melanż to znowu reset na parę dni.



sam mieszkam na wyspach i k***a nie uwierzę w takie cos ze jakiś cpun zarabia 5k miesiecznie bo to jest nie realne... Nikt normalny takiemu nie zaufa i nie da stanowiska nawet na taśmie na recyklingu bo to jest obawa ze cos sobie zrobi albo co gorsze rozpie**oli cos. a 5 tysiecy funtów miesiecznie to jest k***a 25tysiecy zlotych. fajne bajki piszesz ziom

Rutik

2021-05-23, 00:48
Nie wiem po co przeliczasz na złotówki skoro mówimy o Anglii, no ale skoro tak lubisz to podaj jeszcze w jenach i rublach.
Sprawdź zarobki monterów konstrukcji bo chyba w Anglii jesteś od wczoraj albo robisz w Tesco i myślisz że 5k to duzo jak za tą pracę.
Z tego co piszesz wynika również, że alkoholicy i narkomani bez wyjatku powinni byc bezrobotni i trzymac sie z daleka nawet od tasmy do recyklingu.
Piszę jak jest a czy mi wierzysz czy nie ziom, to mnie mało obchodzi.

focusek

2021-05-25, 22:45
Rutik napisał/a:

Kumpel z roboty pali to ścierwo a ma 51 lat. Crack kosztował go zdrowie i rodzinę a mimo to wciąż wydaje na to majątek. Zarabia około 5 tysięcy funta na miesiąc a jeździ starym passatem i mieszka u brata na pokoju za £300 na miesiąc. Wpie**ala żarcie z przecen, chodzi w jednych ciuchach od lat a mimo że każdy suszy mu o to łeb, nie widzi w tym nic złego. Jak wraca po weekendzie to wygląda jak jakieś zombie i dochodzi do siebie w czwartek, no chyba że w między czasie pójdzie w melanż to znowu reset na parę dni.



a nie 55 tys na miesiac ? wstawaj zesrales sie :D

MindBodyLightSound

2021-06-11, 12:19
[quote="Rutik"]mieszka u brata na pokoju/quote]

W pokoju, bo chyba nie na dachu?