18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na Bielskiej w Cieszynie zderzenie czołowe

fantastico • 2017-01-20, 22:31
W Cieszynie jechał za szybko kierowca,
na drodze taki to czarna owca,
przywalił w samochód i zrobił szkodę,
dostanie mandat i wyrok w nagrodę!


~Velture

2017-01-22, 09:57
arathorn2 napisał/a:



Nie, będę niedorozwinietym gimbusem jak ty.
Sam fakt, że będąj uj***nym w trupa prawie wpadł na pomysł wsiadania do aut na własnym podwórku. Do wyjechania za bramę takiej zachlanej mordy już tylko mały krok... a bo wyskoczył tylko po flaszeczke. Bo się skończyła i imprezka zaczęła siadać... a sklep tu tylko kilkaset metrów dalej. Wysoki sądzie,a le naprawdę ich nie zauważyłem na ty chodniku...


Widzę, że kolejny którego rodzice molestowali i potrzebuje się powk***iać na innych w necie.
Rób to śmiało. Ja nie z pokolenia rurkowców jak ty aby się obrażać o wszystko co jakiś pedałek do mnie gada.
Przelej nam jeszcze swojego gniewu aby wyprzeć wspomnienia kiedy tatuś po pijaku wchodził ci do wanny i robił tunel z dupy.

arathorn2

2017-01-22, 13:32
Velture napisał/a:


Widzę, że kolejny którego rodzice molestowali i potrzebuje się powk***iać na innych w necie.
Rób to śmiało. Ja nie z pokolenia rurkowców jak ty aby się obrażać o wszystko co jakiś pedałek do mnie gada.
Przelej nam jeszcze swojego gniewu aby wyprzeć wspomnienia kiedy tatuś po pijaku wchodził ci do wanny i robił tunel z dupy.



Mnie przynajmniej z dupy. Tobe w uszy pchał i dziury w mózgu do dzisiaj pozostały.
Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Nie oczekuję, że przyznasz mi rację. To już by była wyższa szkołą jazdy dla kogoś z takimi brakami.

nano50

2017-01-22, 15:50
arathorn2 napisał/a:



Nie, będę niedorozwinietym gimbusem jak ty.
Sam fakt, że będąj uj***nym w trupa prawie wpadł na pomysł wsiadania do aut na własnym podwórku. Do wyjechania za bramę takiej zachlanej mordy już tylko mały krok... a bo wyskoczył tylko po flaszeczke. Bo się skończyła i imprezka zaczęła siadać... a sklep tu tylko kilkaset metrów dalej. Wysoki sądzie,a le naprawdę ich nie zauważyłem na ty chodniku...



Nie mierz wszystkich swoją miarą.