18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HalfGod

2016-11-01, 06:15
Młody Chajzer by ją znalazł to byłaby sławna.

igorektgk

2016-11-01, 06:53
Naj***na to do domu.

cl...........er

2016-11-01, 07:51
Ja pie**olę... I to weszło na główną? :facepalm:

bania88

2016-11-01, 08:29
Jak byłem na studiach to Kortowiada była dla mnie najpiękniejszym wydarzeniem, tłum ludzi, wszyscy się dobrze bawią, z każdym możesz pogadać, każdy ci pomoże. Dziś sam już jestem dziadkiem :) , ale wiem, że jak ja byłem na studiach to w gimnazjach i liceach tworzyło się właśnie nowe pokolenie sp***olenia umysłowego, znieczulicy i najzwyklejszego debilizmu i to te pokolenie teraz właśnie tworzy Kortowiadę, która już nie jest tak piękna - a będzie jeszcze gorzej. Zobaczymy za parę lat jak do "władzy" dojdzie pokolenie 500+.

kruszek03

2016-11-01, 10:44
ta górka nie takie rzeczy widziała :]

b4ko

2016-11-01, 10:59
ładnie na tych dniach młodzieży młodzież sie bawi ;p

carl92

2016-11-01, 11:12
Jakbym znalazł taką naj***ną gacie w dół i bym zjechał

Novik

2016-11-01, 11:57
bawi mnie takie coś tak jak by oni się nie naj***li a teraz każda k***a ma telefon z aparatem to nagrywają :o

Zeliwny

2016-11-01, 12:30
Noż jasny gwint - materiał wszechczasów - za mocny nawet na HARD - co to tu robi do stu czortów

waloos

2016-11-01, 17:25
Młodzi pili zawsze, zawsze zdarzyły się osoby które przeholowały - kiedyś jednak nie było tylu naj***nych księżniczek, bo się szanowały.
ch*jowe jest jednak to, że kiedyś naj***nemu się pomagało, a dzisiaj się dokumentuje i wrzuca na YT.

Szczerze, to gdybym teraz miał mieć 15 lat to była by niezła ch*jnia, na każdym kroku uważać czy czasem ktoś nie nagra twoich głupot i nie puści tego w świat. I już nie mówię tylko o najebywaniu się, w takim wieku się ma różne głupie pomysły, których później się żałuje.

Detal45

2016-11-01, 19:27
Kto nigdy nie wracał w takim stanie niech pierwszy rzuci kamieniem. W sumie dobrze że jak już mi się zdarzy to z reguły jest to niedziela nad ranem, wiem że żaden debil mnie nie nagra po drodze...

raisenauer16

2016-11-01, 21:24
"Jak byłem na studiach to Kortowiada była dla mnie najpiękniejszym wydarzeniem, tłum ludzi, wszyscy się dobrze bawią, z każdym możesz pogadać, każdy ci pomoże. Dziś sam już jestem dziadkiem :) , ale wiem, że jak ja byłem na studiach to w gimnazjach i liceach tworzyło się właśnie nowe pokolenie sp***olenia umysłowego, znieczulicy i najzwyklejszego debilizmu i to te pokolenie teraz właśnie tworzy Kortowiadę, która już nie jest tak piękna - a będzie jeszcze gorzej. Zobaczymy za parę lat jak do "władzy" dojdzie pokolenie 500+. "

Oglądam sadola przeważnie niezalogowany i tylko czytam komentarze, ale aż mnie trafiło i muszę to napisać. Myślę dokładnie to samo co kolega Bania 88 Wielki film,!!!!!! Typiara wraca naj***na z imprezy i się wywraca!!!! k***a ubaw po pachy. Ale jaja !! A tempe dzidy idą i to nagrywają , żenada. Idzie i dzielnie wraca do domu a nie śpi napie**olona w krzakach. Ale do rzeczy.
Zaczynałem studia w 2010 roku, skończyłem rok temu. Z roku na ta impreza staje się bardziej zj***na i komercyjna. Po pierwsze płacić trzeba już za każde guwno typu wejście wyjście jakieś astronomiczne ceny. Po drugie z roku na rok coraz więcej jakichś guwniarzy w rurkach wansach i innym guwnie nic tylko nagrywających jakieś j***ne filmiki robiących sobie "Selfie" z byle ch*jowej okazji i gapiących się w swoje smartfoniki. Minęło tylko kilka lat a czuję się jakby moje pokolenie było z jakiegoś innego świata.

mateyko44

2016-11-01, 21:27
Olsztyn-Kortowo-Kortowiada- to wiele wyjaśnia :)