18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myśliwi

BongMan • 2013-07-11, 14:26
Dwóch myśliwych pojechało na polowanie. Usadowili się o zmroku na ambonie, sztucery w pogotowiu i czekają... Po jakimś czasie coś z rogami wylazło na przecinkę. Strzelili, zeszli z ambony, latarki w dłoń i poszli szukać. Zachodzą na miejsce, a tam martwy koń. Postanowili, że pozbędą się trupa żeby uniknąć ewentualnych problemów. Podjechali terenówką, z trudem załadowali konia na pakę, odjechali kawałek, wykopali dół, wrzucili i zasypali. Wracają na ambonę, a tam chłop z ciągnikiem stoi:
- Wy dzisiaj strzelaliście?
- Tak, a co?
- Bo zdechł mi tu wczoraj koń, przyjechałem go zabrać, patrzę a jego nie ma. Za to kawałek dalej leży jeleń...

kulpiotr

2013-07-11, 15:11
Chyba nie dokończyłeś.

RYB_69T_4002

2013-07-12, 17:50
Dwóch myśliwych pojechało na polowanie. Usadowili się o zmroku na ambonie, sztucery w pogotowiu i czekają... Po jakimś czasie coś z rogami wylazło na przecinkę. Strzelili, zeszli z ambony, latarki w dłoń i poszli szukać. Zachodzą na miejsce, a tam martwy koń. Postanowili, że pozbędą się trupa żeby uniknąć ewentualnych problemów. Podjechali terenówką, z trudem załadowali konia na pakę, odjechali kawałek, wykopali dół, wrzucili i zasypali. Wracają na ambonę, a tam chłop z ciągnikiem stoi:
- Wy dzisiaj strzelaliście?
- Tak, a co?
- Bo zdechł mi tu wczoraj koń, przyjechałem go zabrać, patrzę a jego nie ma. Za to kawałek dalej leży BongMan...

shielded

2013-07-12, 18:05
Oj ten kawał Ci się Boguś nie udał, zresztą nie tylko ten.

zi...........45

2013-07-12, 18:11
Nie no.. ten dowcip się udał ;) Uśmiechnąłem się ;->

tombaz

2013-07-12, 18:34
Bonguś, ogarnij się! Jak rolnik traktorem na ambonę wjechał? No chyba, ze to o to w tym "kawale" chodzilo...

contowsky

2013-07-12, 18:35
lepsze niż wszystkie Twoje chłamy, ale spodziewałem się ciekawszej puenty :)

Goshawk

2013-07-12, 22:00
i to autentyk tyle ze nieco przerobiony, kiedys czytalem na lowiecki.pl

ulifont

2013-07-13, 22:12
jeden Z Gorszych kawałów w moim życiu, mi sie wydaje, że jesteś albo bardzo młody, albo bardzo niedoświadczony