18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myślenie

BÃ...........³g • 2011-04-28, 16:14
"Wolny umysł"


Magik2501

2011-04-29, 14:37
czarnylelo - nie no człowieku, rozumiem być ateistą (sam nim jestem), ale trzeba wiedzieć czemu się sprzeciwiasz, a Ty gówno wiesz o religii jeśli ten post jest na poważnie...

Taboretto

2011-04-29, 16:55
Jezus i tak was kocha heretycy! ^^

j1...........20

2011-05-26, 10:42
No tak, a anarchiści to bezmózgi. To jedyne sensowne przesłanie wynikające z tego obrazka. W końcu przy anarchistach mózgu nie ma

Trzmielina

2011-05-26, 16:44
Bóg, czy Ty walisz takie fotki, żeby dostawać więcej piw? Jeśli tak to na pewno je dostaniesz. Tu jest wiele osób, które nie czytały Biblii, może słyszały fragmenty czytane w kościele (które zresztą są skrzętnie dobierane, aby nimi manipulować) i uważają, że Biblia to samo zło.

Skoro wierzysz w anarchizm - dopowiedz w który. Anarchizm socjalistyczny istnieje, ale jak widać z obrazka za nim nie jesteś.

BÃ...........³g

2011-05-26, 18:20
Trzmielina napisał/a:

Bóg, czy Ty walisz takie fotki, żeby dostawać więcej piw?



Tak, zbieram je i liczę co dzień.

Wolny człowiek nie potrzebuję drogowskazów, jakby nie były "głębokie", spal Biblię i zacznij sama myśleć jak żyć, choć wiem że to Ci nie obce.
Trzmielino, zaczynasz tu dyskusję, i znów będzie się lało gówno od zapatrzonych w Pana Jezuska, na serio chcesz bym to czytał?

:-/

.:...........:.

2012-01-26, 23:31

ZnanyJakoZaganiacz

2012-07-17, 13:16
Trzmielina napisał/a:

Bóg, czy Ty walisz takie fotki, żeby dostawać więcej piw? Jeśli tak to na pewno je dostaniesz. Tu jest wiele osób, które nie czytały Biblii, może słyszały fragmenty czytane w kościele (które zresztą są skrzętnie dobierane, aby nimi manipulować) i uważają, że Biblia to samo zło.

Skoro wierzysz w anarchizm - dopowiedz w który. Anarchizm socjalistyczny istnieje, ale jak widać z obrazka za nim nie jesteś.



Weź nie pie**ol, masz zerowy wkład w sadola a wypowiadasz się jakbyś ch*j wie co nie zrobiła.

~Conscribo

2012-07-17, 13:27
Dżamaló napisał/a:



Weź nie pie**ol, masz zerowy wkład w sadola a wypowiadasz się jakbyś ch*j wie co nie zrobiła.



Napisał user z 500 postami i 25 tematami :lol: