18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Collector

2020-10-27, 09:03
Czarno to widzę

Czarno to widzę

Czarno to widzę

Besteher

2020-10-27, 09:10
Rękawice, worki na śmieci, i stare dresy... inaczej zapamiętałem sprzątanie świata

shoe5maker

2020-10-27, 09:52
Ja nie wiem jak to lewaki SOBIE wytłumaczą.

borelli

2020-10-27, 10:52
shoe5maker napisał/a:

Ja nie wiem jak to lewaki SOBIE wytłumaczą.



Pewnie coś w stylu, że to manipulacja mediów, że nic takiego nie miało miejsca.

Eknen

2020-10-27, 13:10
shoe5maker napisał/a:

Ja nie wiem jak to lewaki SOBIE wytłumaczą.



borelli napisał/a:

Pewnie coś w stylu, że to manipulacja mediów, że nic takiego nie miało miejsca.




Okradanie sklepów zostało oficjalnie uznane przez przywódców BLM za repatriacje dla czarnych za lata ucisku i niewolnictwa. Lewicujące media ( New York Post, The Washington Post ) oficjalnie nie popierają tych czynów , ale piszą , że można zrozumieć takie zachowanie i apelują o łagodne traktowanie tych, którzy zostali zatrzymani.
Na początku szabrowanie sklepów odbywało się niejako przy okazji protestów. Obecnie okradanie sklepów ma charakter zorganizowany , czarni skrzykują się w sieciach społecznościowych, wyznaczają datę, godzinę oraz konkretny sklep , który będzie celem ataku.......

daniel1040

2020-10-27, 15:38
Czy tylko mi się wydaje że cały świat ostatnio ostrzej popie**oliło?
Nie wiem co nam szykują ale patrząc że wiosną nie utrzymają nas znowu w ryzach to myślę że te święta bedą wyjątkowo ciekawe.

robo72

2020-10-27, 18:36
tylko jedno rozwiązanie ...M2 i co piąty smugowy.

Warystor

2020-10-27, 18:54
Ciekawe kiedy antifa i jej przydupasy rozpoczną takie akcje u nas.

AdamBrown

2020-10-27, 22:23
Oni sa za głupi żeby to zauważyć, ale zostali napuszczeni na te sklepy, i na białych, kiedy ta waląca sie gospodarka którą właśnie dozynają, przestanie im wypłacać socjale, to rzuca sie sobie do gardeł i pozjadają sie na wzajem, A na końcu wjedzie NWO z Armią pozbierają resztki, zaszczepią, zaczipują, założą obroze przeciwpchelne, i wsadza do Obozów FEMA. I będą straszyc C19/C21
I stworza Nowy Lepszy Świat, gdzie wszyscy będą równi.
:D


marinis

2020-10-28, 03:39
Mam nadzieję że Biden wygra, a nie szalony antyaborcjonista Trump za którego inicjatywą powstał Międzynarodowy Akt Antyaborcyjny, który Polska ostatnio podpisała.

rsnooz

2020-10-28, 13:43
Oni chyba co miesiąc losują jednego z pośród siebie, który pójdzie coś odj***ć, żeby go zastrzelili policjanci, żeby reszta mogła iść na zakupy.

DecimusMaximus

2020-10-30, 08:04
Brak komentarza. I tak powiedzą że mną sterują za pomocą maseczki. Ciemne czasy nastały.