18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

myśl filozoficzna

klaszak • 2014-01-27, 15:53
Nie ma ludzi dobrych ani złych.
Są tylko biali i czarni

GKC

2014-01-27, 15:54
Od kiedy czarny jest człowiekiem? :wtf:

Marxe

2014-01-27, 16:03
Nie jestem rasistą.Rasizm jest przestępstwem,a przestępstwa są dla czarnych :amused:

WakeUpDead

2014-01-27, 16:08
Czarni to nasi kochani bracia przecież, należy im się taki sam szacunek jak nam...







AAHAAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

BongMan

2014-01-27, 16:20
A którzy są źli, a którzy dobrzy? Bo, kurde, jak na razie ze strony czarnych nie spotkała mnie żadna krzywda, a ze strony białych już niejednokrotnie...

Prawda jest taka, że każdy człowiek jest z natury okrutnym i wrednym sk***ysynem, dlatego w wyniku rozwoju cywilizacji powstało wychowanie, edukacja, prawo i policja, żeby sk***ysyńską naturę człowieka trzymać na smyczy. A jako że w Afryce albo murzyńskich gettach w USA o wychowanie, edukację, prawo i policję ciężko, to dlatego większość czarnych jest taka, a nie inna.

klaszak

2014-01-27, 17:00
@up no tak za to w Sosnowcu o wychowanie' edukacje, prawo i policje to niby łatwo tak? :mrgreen:

Po...........ł

2014-01-27, 19:12
BongMan napisał/a:

A którzy są źli, a którzy dobrzy? Bo, kurde, jak na razie ze strony czarnych nie spotkała mnie żadna krzywda, a ze strony białych już niejednokrotnie...

Prawda jest taka, że każdy człowiek jest z natury okrutnym i wrednym sk***ysynem, dlatego w wyniku rozwoju cywilizacji powstało wychowanie, edukacja, prawo i policja, żeby sk***ysyńską naturę człowieka trzymać na smyczy. A jako że w Afryce albo murzyńskich gettach w USA o wychowanie, edukację, prawo i policję ciężko, to dlatego większość czarnych jest taka, a nie inna.



W Sosnowcu to się cała galaktyka mieści... dlatego Bongman, taki życiowy, a kraby łowi na ulicy :roll:

solarik13

2014-01-27, 19:22
czyli biali są dobrzy, a czarni źli ?? hhaha... ale się uśmiałem, dobry kawał

~LeweOkoSaurona

2014-01-27, 19:26
Nie ma ludzi białych i czarnych.


Są tylko ludzie i czarni.

fuub

2014-01-27, 19:36
mam wrażenie jakby było z co najmniej 3 razy

Masterof

2014-01-27, 19:43
BongMan napisał/a:

A którzy są źli, a którzy dobrzy? Bo, kurde, jak na razie ze strony czarnych nie spotkała mnie żadna krzywda,



Akurat Ty jesteś jednym z tych co lubią gwałty analne w asyście 3 murzynów, więc jesteś tzw. wyjątkiem od reguły ;-)

Bodomir

2014-01-27, 20:29
Są jeszcze rudzi, żydzi, arabowie, grubi, ruscy, niemcy, kitajce, cygany i wiele jeszcze wymieniać więc mało jest dobrych ludzi

b1z

2014-01-27, 21:01
dobrze, że mamy bongmana bo bym takich rzeczy nie wiedział, będę miał co wnukom opowiadać.

bombanaszychmarzeń

2014-01-27, 21:02
Było trzy razy... i będzie jeszcze parę razy. Wyp***y aryjskiego ducha muszą się co jakiś czas dowartościować.

BongMan

2014-01-28, 12:34
Kurde, skąd tu tyle gimbuskich hejterów? Zwykle jebną jakimś uszczypliwym, ale błyskotliwym tekstem. Ale ci tutaj - żenada i bieda umysłowa. Powypie**alać hołotę trzeba...