18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myjnia

amrashs • 2010-07-16, 12:31

Jak widać czasem nawet myjka ciśnieniowa przewyższa inteligencją człowieka

kozakmaly

2010-07-17, 21:08
to widze was musze skrocic troszku bo jacys k***a zbyt madrzy jestescie, pracuje na myjni samochodowej i do jednego pistoletu (rekojesci z dysza) sa podlaczone dwie pompy wczesniej uzywame do pompowania wachy na stacji benzynowej wiec ma to o wiele mocniejsze pie**olniecie niz te wasze karchery z carefoura czy innego badziewaia. aha zagieta dysza w dol przy trzymaniu jedna reka wypieprza koniec dyszy w gore a nie w typa ktory ja trzyma. troche znajomosci fizyki tez by wam sie przydalo ;] pozdro -.-

PS zlad i Kirek09 to tekst kierowany do was matoly ;]

Slim700

2010-07-17, 22:18
Koldy napisał/a:

bo pracowałem na karcher'u



Na karcher'u w myjniu?
W miastu w Polsku?
:homer:

Zlad

2010-07-18, 13:21
kozakmaly napisał/a:


PS zlad i Kirek09 to tekst kierowany do was matoly ;]



Spox. Tylko co mnie to k***a obchodzi ? Przeczytaj co napisałem chłopcze, a dopiero później się wypowiadaj.

Przeproś, podziękuj i wypie**alaj...

_InVictus_

2010-07-18, 17:46
kozakmaly napisał/a:

to widze was musze skrocic troszku bo jacys k***a zbyt madrzy jestescie, pracuje na myjni samochodowej [...]

PS zlad i Kirek09 to tekst kierowany do was matoly ;]



No k***a, przecież napisałem łapotologicznie że w tym gównie jest ciśnienie i jak to działa etc. ale widzę że nawet tak prostego tekstu nie potrafisz zrozumieć i musiałeś napisać że już od dziecka zapie**alasz na myjni, tylko pogratulować wykształcenia :lol:
:lol:

Koldy napisał/a:

Kirek na ch*j Ci mózg jak go nie używasz?
Dla następnych kretynów, kierunek programistyczny porównałem z pojęciem hydrostatycznym, że nie interesuje mnie to k***A!



Widzę Ty go chyba w ogóle nie masz.
Bo przewidzieć co się stanie jak popłynie woda przez wąską dyszę pod ciśnieniem to trzeba chyba jakiś "Harvard" skończyć? Tak? Bo Ty k***a programista czy ch*j wie co tam jesteś i już masz wyj***ne na myślenie...

DeMonica

2010-07-18, 18:48
Mam nadzieję, że wystarczająco urosły Wam już e-penisy. A teraz spokój, bo Wam je skrócę.

_InVictus_

2010-07-18, 21:52
DeMonica napisał/a:

Mam nadzieję, że wystarczająco urosły Wam już e-penisy. A teraz spokój, bo Wam je skrócę.



Może lepiej postawisz? :lol:












edit://
dzięki, dzięki

[ Komentarz dodany przez: DeMonica: 2010-07-18, 22:20 ]
:*

fifus92

2011-02-01, 18:28
DeMonica napisał/a:

Mam nadzieję, że wystarczająco urosły Wam już e-penisy. A teraz spokój, bo Wam je skrócę.



A ja jako archeolog proponuje skrócić o głowę.