18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mycie rąk za pińdzisiąt groszy

ggwas • 2013-05-15, 13:12
Gimnazjalista na wycieczce w Kazimierzu Dolnym i zachowanie nieustępliwego pana

ocjokrakow

2013-05-15, 15:43
I właśnie dlatego nasz naród sie nie rozwija, a inni mówią o nas jak mówią. :(

Ar...........an

2013-05-15, 15:48
ggwas napisał/a:

@MrYogusable

Może chciał zarobić na piwo. Na pewno robił to nielegalnie, myślisz, że dałby mi paragon po zapłacie tych pięćdziesięciu groszy?


Jak by zbierał na piwo to by dwudziestoma groszami nie pogardził i nie odsyłał do strumyka.

skin88

2013-05-15, 15:48
@ggwas To nie wiocha.pl i ch*j tu kogo jebie jak dziad się odzywa dziad mu nie doj***ł dziad wpie**olu tez nie dostał czyli szkoda marnować czasu filmik tak ch*jowy że więcej emocji dostarczyła by kompilacja snookera lub szachów......

kajtom

2013-05-15, 15:56
Gość od początku stoi wk***iony ergo gówniarze już wcześniej go wk***iali. Nagrywają bo już znają jego reakcję. Idę o zakład, że wcześniejsza dyskusja toczyła się ździebko inaczej, ale do tego "bohaterowie" z gimnazjum już się nie przyznają.

Tassadar

2013-05-15, 16:00
Jak idziesz do sklepu i dajmy na to ten podstawowy chleb kosztuje 2 zł, to czy w takim wypadku mówisz kasjerce czy komuśtam, eee mam 1 zł może być? I nadal obstajesz przy tym żeby dać 1 zł? Pewnie nie... Co nie zmienia faktu że ten koleś to jakiś burak ciemna materia i odpad kosmiczny, bo widzi że dzieciaki a nie jakieś biznesmeni i to tylko mycie rąk. Zresztą, nie znam sytuacji dokładnie

Mom and Death

2013-05-15, 16:16
szkoda że gimbusowi nie zaj***ł.

love_rock

2013-05-15, 16:17
mahmuhmhuha rozj***ł bardziej niż cały filmik :lol:

jebacwas

2013-05-15, 16:21
MrYogusable napisał/a:

K*rwa, rozumiem że masz 15 lat, ale nie potrafisz nawet wstawić poprawnie filmu?

@Edit 1: O, coś się pojawiło, ale nie działa.

@Edit 2: No, w końcu sukces. Chociaż film zj***ny tak,że nawet nie mam go ochoty komentować. pie**olony gimbus zaczepia kolesia ( jak obstawiam wlaściciel szaletu ) i go niemiłosiernie wk***ia.
Na ch*j to wstawiałeś ? Przecież on tym gówniarzem pozamiatał podłogę.



Ale spinka, idź sobie wypoleruj sztylet, bo czuć od Ciebie kwasem na kilometr.

Panko

2013-05-15, 17:03
Przyjdą gimbusy, tego że człowiek ma taką a nie inną pracę nie uszanują. Pewnie na ,,wycieczce" opie**alali się cheesburgerami w macu, ale żeby zrozumieć że myć ręce za 50 gr można to już wyższa matematyka. Na miejscu dziadka zabrał bym temu cwe*owi telefon i wepchał w dupę aż po migdałki a drugiemu umył ryja podeszwą, tak tak wielka ze mnie napinka, może dla tego że mam 24 lata i będą mogli do mnie startować dopiero jak im zaczną solidniej łoniaki kiełkować

[ Komentarz dodany przez: marna: 2013-05-17, 10:34 ]
a w profilu Wiek: 35 :roll: kłamczuszek jeden :-/

xarkons

2013-05-15, 17:22
Ja tam sie w ch*j smialem przez te napisy. Zamiast umyj to umyhyhyhmym :D k***a zostawcie chlopaka w spokoju filmik dobry a temu staremu ch*j w kapsko, kulturalnie do niego podlecieli czy mozna umyc rece...

jarzembina

2013-05-15, 17:28
@Up: Bez pińdzisięciu groszy ch*ja byś im zrobił.

Pan_Generał

2013-05-15, 17:29
Kopa w dupę takiemu pajacowi który nie wpuszcza do publicznej toalety.

dafy1917

2013-05-15, 17:31
@Panko gówno byś zrobił :/

zonk

2013-05-15, 17:38
Ja pie**ole gimnazjum jest strasznie poj***ne. Co ten koleś to akcja charytatywna ? Chcesz korzystać to płać. A pewnie najpierw powk***ialiście faceta i tylko urywek jest nagrany.