18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

My partner got him

Vinyl • 2022-06-09, 16:16
Czyli zastosowanie forfittera przez policję


WujekMajkel

2022-06-09, 16:47
A teraz czytaj i się ucz debilu.
Nie ma na tym filmiku żadnego forfittera, i to głównie dlatego, że nie istnieje coś takiego jak forfitter.
Powodem drugim dla powyższego jest to, że jest to użycie psów w policji, a nie pie**olonych krokodyli które określa się mianem forfitera kiedy osiągną określoną długość (cztery stopy - four feet).
Więc Twój forfitter to de facto four-feeter, co po polsku określane jest jako forfiter.

CoJaTamKurwaWiem

2022-06-09, 17:02
WujekMajkel napisał/a:

A teraz czytaj i się ucz debilu.
Nie ma na tym filmiku żadnego forfittera, i to głównie dlatego, że nie istnieje coś takiego jak forfitter.
Powodem drugim dla powyższego jest to, że jest to użycie psów w policji, a nie pie**olonych krokodyli które określa się mianem forfitera kiedy osiągną określoną długość (cztery stopy - four feet).
Więc Twój forfitter to de facto four-feeter, co po polsku określane jest jako forfiter.



A może jemu chodziło, że on-ten pies- ma cztery łapy...? :D

Znawca_Cipek

2022-06-09, 17:14
WujekMajkel napisał/a:

A teraz czytaj i się ucz debilu.
Nie ma na tym filmiku żadnego forfittera, i to głównie dlatego, że nie istnieje coś takiego jak forfitter.
Powodem drugim dla powyższego jest to, że jest to użycie psów w policji, a nie pie**olonych krokodyli które określa się mianem forfitera kiedy osiągną określoną długość (cztery stopy - four feet).
Więc Twój forfitter to de facto four-feeter, co po polsku określane jest jako forfiter.



Yyyy...No i ch*j. Stanął ci?

nowynick

2022-06-09, 17:28
U mnie na osiedlu mieszka emerytowany celnik z psem, który niuchał bagaże na lotnisku. Zajebiście się do siebie przyzwyczaili i go przygarnął. Podejrzewam, że większość policjantów z psami kiedy ich K9 kończy służbę również adoptuje partnera z pracy...

WujekMajkel

2022-06-09, 18:01
Znawca_Cipek napisał/a:

Yyyy...No i ch*j. Stanął ci?



A co, chcesz opie**olić gałe ?

35i

2022-06-09, 18:07
nowynick napisał/a:

U mnie na osiedlu mieszka emerytowany celnik z psem, który niuchał bagaże na lotnisku. Zajebiście się do siebie przyzwyczaili i go przygarnął. Podejrzewam, że większość policjantów z psami kiedy ich K9 kończy służbę również adoptuje partnera z pracy...



Pewnie gania lokalnych sebiksów

;-)

zwierzak30

2022-06-09, 18:31
Koleś robi jako przewodnik psa w "murzynach" celnik.Wziął takiego emeryta,goldena .Jak się nieraz spotykamy,to sierściuch zawsze dziwnie się przy mnie zachowuje.Nie szczeka,nie warczy,tylko siada przy mojej nodze i się patrzy.A nieraz szturcha w kieszeń.Za ch*ja nie wiem o co mu chodzi. :mrgreen:

htp

2022-06-09, 21:03
zwierzak30 napisał/a:

Koleś robi jako przewodnik psa w "murzynach" celnik.Wziął takiego emeryta,goldena .Jak się nieraz spotykamy,to sierściuch zawsze dziwnie się przy mnie zachowuje.Nie szczeka,nie warczy,tylko siada przy mojej nodze i się patrzy.A nieraz szturcha w kieszeń.Za ch*ja nie wiem o co mu chodzi.



Szturcha w tą kieszeń, w której ostatnio miałeś skręta?

kolejny

2022-06-09, 22:48
WujekMajkel napisał/a:

A teraz czytaj i się ucz debilu.
Nie ma na tym filmiku żadnego forfittera, i to głównie dlatego, że nie istnieje coś takiego jak forfitter.
Powodem drugim dla powyższego jest to, że jest to użycie psów w policji, a nie pie**olonych krokodyli które określa się mianem forfitera kiedy osiągną określoną długość (cztery stopy - four feet).
Więc Twój forfitter to de facto four-feeter, co po polsku określane jest jako forfiter.



ale sp***olina xD

cinekpsw

2022-06-10, 09:36
Czy psiaki są szczepione przed skutkami ugryzienia na fekaloskórnym?

Old_Bandit

2022-06-10, 12:05
k***a Forfiter jest tylko ten jeden !!



Panicz74

2022-06-10, 21:37
Tak się składa Panie i Panowie, że trenuję psy w wojsku. Za spuszczenie psa w celu złapania podejrzanego, w sytuacji kiedy wiemy że stracimy go z oczu, czeka tylko dyscyplinarka. Psa spuszcza się jedynie w bliskiej odległości aby zarobić cenne 5 sekund na odbepieczenie broni i oddania strzału. Zapewniam was, że za którymś razem biedny pies zostanie przerobiony na sitko przez głupotę policjanta.

Haku

2022-06-11, 00:41
Old_Bandit napisał/a:

k***a Forfiter jest tylko ten jeden !!



Tu masz wersję muzyczną XD




Zasysacz

2022-06-11, 02:19
k***a lubie to policyjne dont mułw. Weź się nie ruszaj jak pies cie szarpie jak Reksio szynkę xD