18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mużyn dostał ubranie

Honey_666 • 2010-08-25, 05:05
Ten mudżyn to anderson silva. Mistrz federacji UFC.


ans83[Ż]

2010-08-31, 18:40
Basika063 napisał/a:

Dla Twojej wiadomości Anderson Silva jest murzynem i sześciokrotnym mistrzem wagi średniej UFC



a nie wie co to t-shirt

Geradus

2010-08-31, 18:55
Mistrz federacji KFC.

kampos84

2010-08-31, 18:57
dan malpce banana

to...........un

2010-08-31, 19:53
wiedziałem, że pierwszy koment jaki będzie to dojebka do "mudżyn" itp. k***a ludzie czy wy nie rozumiecie, że to jest zawsze dla humoru ? jak kogos to wk***ia to nie zamyka oczy przy komentarzach.
Znaleźli się k***a nauczyciele j. polskiego.

radziklbn

2010-08-31, 23:44
Basika063 napisał/a:

Za tego mudżyna Siva powinien Ci strzelić lepa. Dla Twojej wiadomości Anderson Silva jest murzynem i sześciokrotnym mistrzem wagi średniej UFC
walka z Gryffinem


zgooglowanie + wrzucenie info na pokaz aby wszyscy pomysleli ze sie znam = bycie fajnym?
Ostatnio z sonnenem imho nie pokazal klasy, nie wierze w jego kontuzje zeberka. Gdyby nie blad sonnena jego legenda runełaby jak domek z kart. Nie wykorzystal w pelni nauk nogueiry aby chociaz ograniczyc ilsoc ciosow na jego twarz

Wuja86

2010-09-01, 10:33
Pokazał swoją prawdziwą naturę...

Honey_666

2010-09-01, 14:21
radziklbn napisał/a:


Ostatnio z sonnenem imho nie pokazal klasy, nie wierze w jego kontuzje zeberka. Gdyby nie blad sonnena jego legenda runełaby jak domek z kart. Nie wykorzystal w pelni nauk nogueiry aby chociaz ograniczyc ilsoc ciosow na jego twarz



Nie zgadzam sie z tym. Co prawda nie widziałem walki o której mowisz (juz ja sciagam), ale moim zdaniem Silva nawet po porażce pozostanie legnda i prawdopodobnie bardzo szybko wróciłby na szczyt. Bo jak dla mnie jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem middleweight. Przecież nie przegrał zadnej walki w ciagu ostatnich 4lat! Nieco inaczej ma sie sytuacja w przypadku Fedora, który będzie się musiał nieźle napocić, zeby wrócić na szczyt (o ile w ogóle mu się to uda), jeśli ma do przejścia tych wszystkich gigantów z UFC.

Wicius

2010-09-01, 21:14
Honey_666 napisał/a:

Ten mudżyn to anderson silva. Mistrz federacji UFC.



Chyba KFC :samoboj:

radziklbn

2010-09-03, 23:42
Honey_666 napisał/a:



Nie zgadzam sie z tym. Co prawda nie widziałem walki o której mowisz (juz ja sciagam), ale moim zdaniem Silva nawet po porażce pozostanie legnda i prawdopodobnie bardzo szybko wróciłby na szczyt. Bo jak dla mnie jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem middleweight. Przecież nie przegrał zadnej walki w ciagu ostatnich 4lat! Nieco inaczej ma sie sytuacja w przypadku Fedora, który będzie się musiał nieźle napocić, zeby wrócić na szczyt (o ile w ogóle mu się to uda), jeśli ma do przejścia tych wszystkich gigantów z UFC.


silva zostanie mistrzem na wieki, fedor musi sie napocic? :| fedor nie pokonany od 10 lat byl.
rozj***l "koksow" z ufc , bylych mistrzow ehavyweight np randlemana silve (co nei bylo problemem, mirko filipovica nougiere itp

Infamis

2010-09-04, 11:14
KielJinLing napisał/a:

Dzicz z afryki po raz kolejny pokazuje swoją wrodzoną naturę...


Zjebie z III Rzeszy. "Spider" parodiuje Bruce'a Lee.

Honey_666

2010-09-04, 11:48
radziklbn napisał/a:


silva zostanie mistrzem na wieki, fedor musi sie napocic? :| fedor nie pokonany od 10 lat byl.
rozj***l "koksow" z ufc , bylych mistrzow ehavyweight np randlemana silve (co nei bylo problemem, mirko filipovica nougiere itp



Przecież sam sobie przeczysz! W poprzednim poscie napoisałes ze jego legenda runełaby jak domek z kart!
A jeśli chodzi o Fedora, to przecież odrzucał propozycje walk od UFC, a po przegranej z Werdumem nie moze juz tak swobodnie stawiac warunków. I nawet jesli dojdzie do rewanzu Fedor-Werdum, który prawdopodobnie wygra, to ciezko bedzie go uwazac za najlepszego zawodnika heavyweight. A ze Fedor nie przegral od 10lat. OK. Ale ostatnio unikał walk z czołówka UFC. I moim zdaniem w starciu z Lesnarem na pewno nie bedzie faworytem.

torro

2012-10-12, 01:30
Cytat:

Mużyn dostał ubranie


A ty powinieneś dostać słownik...