18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzyka z „Watahy" zagrana na żywo

bart20 • 2015-11-26, 16:28
Nie chcę się chwalić,ale miałem okazję tam być i usłyszeć tą muzę na żywo.Uwierzcie mi,że filmik nie odda w pełni tego odczucia,jakie było,gdy orkiestra grała muzykę z takich seriali,jak „Gra o Tron",„Pacyfik", „Kompania Braci", „Czas Honoru" czy właśnie „Wataha".

Niestety nie znalazłem nagrań z lepszą jakością dźwięku,więc musicie się zadowolić tą wersją.Ale koniec mojego pieprzenia,zapraszam do oglądania:





Jakby ktoś był ciekawy:

Koncert odbył się w Krakowie,w Tauron Arenie,Podczas 8.Festiwalu Muzyki filmowej.

Dyrygentem był Diego Navarro,kompozytorem muzyki był Łukasz Targosz,również obecny na sali.

mesjasz19

2015-11-26, 19:35
Wataha to idealny przykład jak zrobić genialny początek żeby konkretnie zj***ć koniec. Co z tego, że do połowy oglądało się bardzo fajnie jak końcówka zostaje w głowie.

przemas6662

2015-11-26, 20:07
Ja wiem, sadistic to nie tylko materiały sadystyczne, uczy, bawi...no ale proszę, nie przeginajcie.

zakart

2015-11-26, 23:55
Ja pie**olę. Sadol - meloman. To jakby Kaczyński koszykarzem został. Browar jest za muzykę i za to , że tam byłeś, bo i tak potem Cię wrzucą do działu " ch*j wie co " albo " Polityki i religii".

emperorzbigniew

2015-11-27, 02:24
Ale za to kolega bart20 ładne wprowadzenie słowne zapodał z uroczą konkluzją zapraszającą do słuchania :)

werewolfer

2015-11-27, 10:35
I tak nie bedzie takiego efektu jak na zywo. Dobrze tyle ze nagrywane w miare czyms porzadnym a nie gownem jak zwykle.

dejwu

2015-11-27, 11:10
nagrane tym szrotem brzmi jak gówno... jeżeli słuchanie tego koncertu przy pomocy tego filmiku sprawia ci przyjemność to mam dla ciebie wiadomość - jesteś głuchy jak pień.

KI...........R3

2015-11-27, 11:13
Może nie jest równe i krystaliczne ale i tak ciarki przechodzą.



yghvbn

2015-11-27, 11:28
Polecam. Kilku ludzi mniej, ale na koncercie efekt porażająco - przytłaczający. swans [/center][/code]

Krak

2015-11-27, 11:29
1.Jakim trza być k***a nowoczesnym żeby iść na koncert i filmować go?
Dawniej na pierwszych Metallicach, AC/DC nie można było nic rejestrować.
2.Mam nadzieję, że nie było nigdzie npisane, że nie wolno rejestrować a potem rozpowszechniać bo jeśli było to jesteś j***nym złodziejem.

Jiggaman

2015-11-27, 11:33
Kurde, aż sobie przypomniałem jak ryczałem na ostatnim odcinku Kompanii Braci.

Browar fhooj

chciwd

2015-11-27, 13:22
Muzyki klasycznej normalnie nie tknął bym nawet kijem, ale jako soundtrack do zajebistego filmu, serialu albo gry, robi robotę że aż ciary są.

FransFr

2015-11-27, 14:08
@up

Tego typu muzyka służy przed wszystkim relaksacji, chociaż dla niektórych działa jak swego rodzaju natchnienie.
Przykład z pierszej ręki


Zatwardziałych sodoli proszę o zapobiegawcze wyrzucenie klawiatury przez okno.

Lordzik92

2015-11-27, 14:12
chciwd napisał/a:

Muzyki klasycznej normalnie nie tknął bym nawet kijem, ale jako soundtrack do zajebistego filmu, serialu albo gry, robi robotę że aż ciary są.



Bo to mit że klasyki słucha się na trzeźwo. Cały urok i magia tej muzyki polega na odsłuchiwaniu jej w różnych stanach odurzenia, wtedy staje się niczym dobry tytoń do fajki, gdy po każdym pociągnięciu na nowo odkrywa się inne nuty smakowe.
Kup sobie 8 browarów a dobrą whisky np. Chivasa i już wyczujesz różnicę słuchając tego samego utworu. Czegoś takiego raczej nie doświadczysz słuchając techno, metalu czy hiphopu.