18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmański tobół

nowynick • 2017-11-27, 08:02
taki tam eksperyment społeczny, komentarzy na YT nie polecam czytać, bo można dostać raka oczu...

szpajder

2017-11-28, 10:03
krasnal_hałabała napisał/a:

Tą po prawej na początku brałbym jak Piotr Frączewski cię w aucie w Monopolu Zodiaku.

Coś ci się poj***ło, bo to był Sokół, Pono i Franek Kimono, a nie jakiś monopol zodiak...

poligon6

2017-11-28, 11:45
Czytałem że 90% lewaków w Berlinie żyje z rodzicami i pewnie na ich garnuszku. Maja wiwc czas by odpie**alać takie szopki.

Urizjel

2017-11-28, 12:44
Velture napisał/a:

Nawet nie odpalam aby się nie wk***iać.
Na bank jakaś pie**olona lewacka propaganda, zrobiona przez zjebów co im się w dupach przewraca, pokazująca jacy to biali ludzie są nietolerancyjni względem biednych kozojebów.

pie**olę takie coś. Niech nagrają filmik u tych brudasów jak ktoś idzie z krzyżem na szyi albo jakąś blondi w miniówie nocą i pokażą jacy to oni są k***a tolerancyjni.




Wyj***ny komentarz, pierwszy raz od 5 lat ktoś mnie zmotywował do zalogowania się tylko po to, aby dać PIWO, a nie po to, aby zwalić se na hardzie do karła wsadzającego głowę w odbyt konia.

Respect Bro!

-_..........._-

2017-11-28, 13:37
Velture napisał/a:

Nawet nie odpalam aby się nie wk***iać. (...)



Velture, nie denerwuj się, już wszystko dobrze.

adamZjeb

2017-11-28, 13:38
Muzułmanie to coś jak szczury kanałowe tyle że są bardziej odrażający.

Alonso

2017-11-28, 14:01
"Czy może mi pan przypilnować torby? Wejdę na chwilę do meczetu, żeby się pomodlić."

UBcjaPOLSKA

2017-11-28, 16:03
Wejdź na youtuba i napisz co myślisz, chociaż po polsku :)
Dajmy odpór propagandzie.

BrianGriffin

2017-11-28, 18:17
poligon6 napisał/a:

Czytałem że 90% lewaków w Berlinie żyje z rodzicami i pewnie na ich garnuszku. Maja wiwc czas by odpie**alać takie szopki.



A to ciekawe, bo w Polsce 90% prawaków siedzi u starych. Kraje tak blisko położone, a jak odmienna kultura.

Ta...........ku

2017-11-28, 19:29
Velture napisał/a:

Nawet nie odpalam aby się nie wk***iać.
Na bank jakaś pie**olona lewacka propaganda, zrobiona przez zjebów co im się w dupach przewraca, pokazująca jacy to biali ludzie są nietolerancyjni względem biednych kozojebów.

pie**olę takie coś. Niech nagrają filmik u tych brudasów jak ktoś idzie z krzyżem na szyi albo jakąś blondi w miniówie nocą i pokażą jacy to oni są k***a tolerancyjni.



Sparafrazowałem twój komentarz po angielsku pod filmem na YT. Teraz tylko czekać na gównoburzę lewackich sp***olin zachodniego świata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wujekbaniu

2017-11-28, 20:09
pie**olenie gimbów na yt. Każdy by pilnował itp. a podejrzewam że jak by doszło co do czego to nagle musiałby właśnie iść do domu, oczywiście nie mial by jaj żeby wprost podać prawdziwy powód odmowy.
Piwo dla gościa co chciał dzwonić na policję, jac bym od razu sp***olił z tego parku :]

WinterWolf

2017-11-28, 20:09
k***a postawiłem piwo... jak to można anulować ?

Clarx

2017-11-28, 20:28
ja bym pomyślał że to jakaś arabska sztuczka na wyciąganie ode mnie pieniędzy.
Jak cyganie.

vl...........00

2017-11-29, 11:52
O k***a ludzie nie wchodźcie w sekcje komentarzy pod tym filmikiem. sp***olenie na poziomie krytycznym.

eMJay8086

2017-11-29, 12:33
Na szczęście polit-poprawność wpisano już jako okoliczność sprzyjającą do otrzymania nagrody Darwina :-)

Jorgen88

2017-11-30, 19:49
@velture miał racje....biali myślą a czarni bronią innych kolorowych...a i te słowo racist.......aaaaahhhhhhhhh