18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Muzułmanin zabił 8 – letnią żonę w noc poślubną.

RockyWood • 2013-06-01, 13:48
źródło: http://narodowcy.net/28876/2013/05/24/

Niezależny korespondent w Afganistanie Mustafa Kazemi opublikował na swoim profilu na facebooku makabryczną opowieść.

„8 letnia dziewczynka której historie przeczytacie poniżej nie zrobiła tego ani drugiego dnia po swoim ślubie ani w swoje 9 czy 10 urodziny. Jej imię jest nieznane, moje źródło zadzwoniło do mnie w zeszły weekend o 21:30 by opowiedzieć mi tę historię. Na początku myślałem, że będzie to krótka rozmowa, ale później odkryłem, że jest to sprawa całkiem innej wagi. Historia pochodzi z Khashrood prowincji Nimruz w Afganistanie.Doktor w głównym szpitalu w Zaranj, stolicy prowincji, który chciałby pozostać anonimowy, potwierdził, że został poinformowany o wypadku i że to już było zbyt późno by zrobić cokolwiek, dodał również, że tubylcy zakazali mu działać. Dziewczynka była jedną z kilku córek trzydziestoletniego mężczyzny. Z nieznanych przyczyn oddał swoją córkę wioskowemu mulle za sporą sumę pieniędzy. Zwyczajem jest w Afganistanie na terenach trzeciego świata, aby młoda dziewczyna wychodziła za mąż za dużo starszego mężczyznę, oraz wymiana córek za dobra materialne. Mułła jest w wieku 50 lat i jest odpowiedzialny za meczet w wiosce gdzie rozegrała się tragedia. Mułła jest już żonaty ma wiele córek. Obie strony spotkały się aby dobić targu i ustalić dzień zaślubin. Na tych terenach nie ma czegoś takiego jak zaręczyny ani żadnych ceremonii przedślubnych, które występują w bardziej ucywilizowanych miejscach. Obie rodziny zaplanowały wesele. Ślub oraz Nekah (religijny obrządek gdzie kobieta oficjalnie staje się żoną ) odbyły się, a 8 letnia dziewczynka stała się drugą żoną 50 – letniego mułły. Gdy zakończyły się wszystkie ceremonie, a słońce zaszło, nadszedł czas by skonsumować nowy związek. Dziewczynka miała tylko 8 lat i wszyscy rozumieją fakt, że nie miała zielonego pojęcia na temat sexu, ślubu, czy dziewictwa; przede wszystkim z dwóch powodów , pierwszy to fakt że jest jeszcze dzieckiem – nawet jeszcze nie nastolatką, a po drugie w tych regionach tematy sexualności są tematami tabu. Mułła więc rozebrał swoją nową żonę, jak również sam ściągnął swoje odzienie, oczywiste jest, że miał wiele radości z powodu tak młodej małżonki i faktu żemógł z nią sypiać. Oczywiste jest również, że z powodu budowy ciała Mułły oraz dziewczynki ich współżycie było niemożliwe z punktu widzenia anatomii. Po kilku próbach zakończonych niepowodzeniem mułła wpadł w wściekłość. Wziął więc ostry nóż, który zawsze nosił ze sobą w kieszeni i naciął organy rozrodcze niewinnego dziecka. Mimo bogatego krwotoku oraz wrzasków i płaczu dziewczynki dopiął swego celu. Istnieje tradycja, że rodzice panny młodej przynoszą kawałek materiału, na który zbiera się krople krwi żony jako dowód, że była dziewicą. Natomiast w tym przypadku mułła sam wytarł się tym skrawkiem materiału ponieważ cały był w krwi. (…) Dziewczynka krwawiła całą noc nad ranem o 5 zmarła. Według sprawcy dziewczynka była blada a oczy miała otwarte. Całe łoże było czerwone od krwi, a ona sama leżała po środku. Mułła zawołał służącą i nakazał posprzątanie całego bałaganu. Nad ranem ogłosił śmierć dziewczynki bez wytłumaczenia, rodzina wzięła ciało by je obmyć i przygotować do obrządków pogrzebowych. Ponieważ mułła miał duże wpływy w wiosce, żadna z obmywających ciało kobiet nie zaryzykowała nawet zapytać lub poszukać powodu zgonu, tym bardziej nikt nie odważył się zwrócić uwagę na rany widoczne na ciele dziewczynki. o 10 rano dziewczynka została pochowana. Jej życie się zakończyło. Bliski przyjaciel mułły, który wiedział o wszystkim, był bardzo nieszczęśliwy i podzielił się z moim źródłem tą opowieścią. Inny doktor powiedział mi, że nie wie nic o sprawie lecz wspomina jak zszywał, aktualnie martwą, 4 albo 5 letnią pannę młodą. Ten sam lekarz poprosił mnie abym nie wspominał jego imienia ale powiedział tylko „Bardzo smuci mnie fakt że takie rzeczy wciąż mają miejsce w Afganistanie”. Powiedział że jest to jeden z powodów z których wynika brak rozwoju kraju tzn: Ludzka głupota, dzikość i tradycje.”
Mustafa Kazemi
Wojenny korespondent
Afganistan

Ten sam Islam wchodzi dziś do Europy, czy na pewno tego chcemy ?

- Mikael

---------------------
od siebie dodam tyle że "potwierdzenia" tej historii nie znalazłem ale jest też na innych stronach po angielsku.
Kiedy każdy wie że islamiści to j***ne pedofile nie tylko w tamtych rejonach i wiadomo też zwyczajach typu obcinanie łechtaczek młodym kobietom, to ta historia wygląda na bardzo wiarygodną a przynajmniej zajebiście prawdopodobną.

RockyWood

2013-06-01, 14:00
aj sorry i tak było to - do kasacji :P

elda1987

2013-06-01, 23:40
akoro ich prorok Mahomet mógł sypiać z 8 czy tam 9 latką to i oni mogą, takie prawo jak wiadać, j***ne zwierzęta :)