18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanin tańczy

Collapse • 2015-09-18, 22:09
Tak. Wiem, że Urban jest ch*jem i pier**lonym komuchem, ale mimo tego się uśmiałem :mrgreen:

Black-Sheep

2015-09-19, 10:11
Komunista z niego ch*jowy, ale i tak jest zajebisty :)

ATOMOWYANDRZEJ

2015-09-19, 11:50
z czego jest zajebisty ,że w tym i każdym innym filmiku naśmiewa się z religii chrześcijańskiej ?

To parodia piosenki religijnej "Chrześcijanin tańczy".

Dla mnie nic śmiesznego ,bo wiadome do jakiej pustej inteligencji została nagrana ta "parodia".

revelsat

2015-09-19, 14:35
Avalanger napisał/a:

ponadprzeciętnie inteligentny? Poj***ło Was?
Jeżeli TO jest inteligencja to ja wolę być debilem.

k***a mać, a już tak na serio, to bądźmy poważni.
Ten ćwok - inteligentnym?

Kiedykolwiek go widzę zbiera mi się na odruch wymiotny, i
bynajmniej nie mówię tego żeby zrobić dodatkowe show.

urban (celowo z małej, wiadomo o co biega) może i był guru komunizmu,
lecz k***a nawet w byle republice okrągłego stołu (zwanej potocznie IIIRP)
totalnie odnaleźć się nie potrafi.

Tyle.

nie zapominajcie, że spod jego ręki wyszły takie dzieła jak :

https://www.youtube.com/watch?v=P8jFDEWzOQ8

albo

https://www.youtube.com/watch?v=ZUJIxbOCbJk

Za to sk***ysyn powinien PRZYNAJMNIEJ zawisnąć!!!


Jego obecność na tym portalu traktuję jako dobitne zjaranie się modków, innego wytłumaczenia nie widzę!




w dupie byłeś gówno widziałeś w takim razie, królewiczu

BehemothKitty

2015-09-19, 15:05
Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego lewicą nazywa się pedalstwo, multikulturalizm, związki partnerskie i wszechobecną chorą tolerancję, jednocześnie lewicowcami nazywając komuchów? Toż to jedno wielkie zaprzeczenie jest. Kompletnie różne ideologie, o ile te pierwsze kilka przykładów można do jakiejkolwiek zaliczyć.

Loaloa

2015-09-19, 15:18
Dylemat sadolowego nazipolaczka - cieszyć się, że Pan Jerzy robi sobie jaja z muzułmanów, czy bóldupić o pokazanie "tego tłustego, obleśnego komucha".

kaktusb

2015-09-19, 15:19
urbex jest najlepszy

own33333d7

2015-09-19, 15:48
muzułmanin tańczy tańczy tańczy tańczy, tańczą tańczą tańczą jego kozy

bleblebator1

2015-09-19, 19:23
Avalanger napisał/a:

ponadprzeciętnie inteligentny? Poj***ło Was?
Jeżeli TO jest inteligencja to ja wolę być debilem.

k***a mać, a już tak na serio, to bądźmy poważni.
Ten ćwok - inteligentnym?

Kiedykolwiek go widzę zbiera mi się na odruch wymiotny, i
bynajmniej nie mówię tego żeby zrobić dodatkowe show.

urban (celowo z małej, wiadomo o co biega) może i był guru komunizmu,
lecz k***a nawet w byle republice okrągłego stołu (zwanej potocznie IIIRP)
totalnie odnaleźć się nie potrafi.



Mało życia widziałeś.
Uważasz, że dzisiaj masz większą wolność niż w tamtych czasach?
To popatrz wokół siebie, jak po 89 nastąpiło upodlenie zwykłych ludzi. Jesteśmy j***ni w dupę przez wszystkich, żydów, amerykanów, francuzów, niemców, kler itd. itd.
A ruscy patrzą i się sieją i mówią: za jakich czasów było lepiej? Półki były puste ale nie daliśmy wam zdechnąć z głodu.
A teraz w sklepach macie półki pełne i zdychacie z głodu

Collapse

2015-09-19, 19:35
BehemothKitty napisał/a:

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego lewicą nazywa się pedalstwo, multikulturalizm, związki partnerskie i wszechobecną chorą tolerancję, jednocześnie lewicowcami nazywając komuchów? Toż to jedno wielkie zaprzeczenie jest. Kompletnie różne ideologie, o ile te pierwsze kilka przykładów można do jakiejkolwiek zaliczyć.


Śpieszę z pomocą! Aby dobrze zrozumieć temat trzeba trochę poczytać o założeniach ideologicznych socjalizmu oraz komunizmu. To długi temat.
W dużym skrócie komunizm to radykalny ultrasocjaliym. (polecam poczytać artykuły, a nie wypociny gimnazjalistów na stronach typu zadane lub wikipedia, gdzie każdy może edytować wpisując bzdury)

To całe "pedalstwo, multikulti, związki partnerskie i wszechobecna chora tolerancja" wzięła się z krajów, w których obecnie panuje ustrój socjalistyczny (lewica), a od socjalizmu do komunizmu nie jest daleko. Prawica na takie rzeczy nie pozwala, ponieważ w doktrynie prawicowej ważną rolę odgrywała religia, dzięki której ludzkość ewoluowała. Zawsze w coś wierzono i bano się kary tam na górze. Jak wiadomo- religia nie popiera homoseksualizmu i innych wybryków.

Ta tolerancja jest obecnie wg mnie nadinterpretowana przez ludzi. Pierwotnie znaczyła tolerowanie odmienności innych (najczęsciej religijnych) do momentu, kiedy one nie dotyczą drugiej osoby. Te pieprzone parady równości mnie dotyczą, bo nie zamierzam patrzeć na niemal nagich facetów (w stringach) lub dziwacznie (wg nich wyzywająco) ubranych. Co miałbym powiedzieć swojemu dziecku? Że zakładanie damskich ciuszków przez mężczyzn jest normalne? Niech to robią, ale u siebie w domu. Ja nie życzę sobie na to patrzeć.

Więcej o znaczeniu słowa "tolerancja", jego formach i podziale, znajdziesz w książce Michaela Walzera- O tolerancji. Autor jest Żydem, ale za to normalnym.

DemostenesSięgaPoMydełko

2015-09-19, 20:05
Urban jaki jest, taki jest, ale inteligencji odmówić mu nie można - umiał uwić sobie gniazdko w każdych warunkach, nieważne czy to PRL, czy IIIRP. A że prowokuje? Robi to od zawsze, taki jego styl - oczywiście, wiadomo, przebrzydły komuch i tak dalej, ale w niektórych kwestiach ma rację i jest bardziej prawdziwy, niż obecni idole prawicy, parający się podwójnymi standardami i hipokryzją.

A co do zmian ustrojowych w 1989... Cóż. Jakikolwiek wybór by nie nastąpił, to byłoby źle. Gdyby do obrad nie doszło, to prawdopodobnie wszystko wyglądałoby teraz tak, jak na Ukrainie - na zabawę wpieprzyliby się Ruscy; ewentualnie reżim trzymałby się jeszcze jakiś czas.
A tak? Wilk syty i owca cała - komunistyczne struktury 'upadają', wielka wolność, niezależność i wiatr z zachodu, a nasi krajowi czerwoni z uratowanymi tyłkami - już na nowych posadach. Najśmieszniejsze, że na deskach politycznego świata każdy z polityków do siebie warczy, a za kotarami - bez względu na to, czy był w Solidarności, czy w PZPR, czy walczył o wolność, kasę, czy cokolwiek - wóde pije i brata się z tymi 'złymi'.

A że teraz jesteśmy dymani na każdym kroku? Bo to już taka nasza, Polaków, mentalność. Zawsze potrafimy sobie zgotować piekiełko, albo pogorszyć warunki. Najpierw wykrwawiliśmy się w powstaniach w XVIII i XIX wieku, a potem daliśmy sobie na dobrę spolaryzować sferę polityki (co trwa do dziś), co zaowocowało kompletnym burdelem w polityce międzywojennej. Wojna, potem kolejne nieudane i całkowicie niepotrzebne (choć piękne!) powstanie - te warszawskie, no a następnie długie lata socjalistycznego gówna. Teraz znowu dajemy się wsadzać w szufladki i ustawiać we wrogich szeregach - jak nie dzielenie Polskę A/Polskę B, to na lewaków/prawaków i inne duperele. A gdybyśmy tylko wszyscy razem zaczęli dbać o nasze interesy, a nie toczyć wewnętrzne wojenki... byłoby tak pięknie. Ale czego oczekiwać po nas - ludziach - którzy myślą o sobie, że każdy z nich ma monopol na prawdę.

werewolfer

2015-09-19, 20:09
Szajba_Man napisał/a:

Zobaczcie, taka k***a czerwona żyje tyle lat dostatnio a uczciwi ludzie zdychają z głodu...


byl taki kawal jak przyszly teść przesluch*je chlopaka
- kochasz ja?
- tak
- a jestes uczciwy i pracowity?
- tak
- to z czego bedziecie zyli?

revelsat

2015-09-19, 20:13
DemostenesSięgaPoMydełko napisał/a:

Urban jaki jest, taki jest, ale inteligencji odmówić mu nie można - umiał uwić sobie gniazdko w każdych warunkach, nieważne czy to PRL, czy IIIRP. A że prowokuje? Robi to od zawsze, taki jego styl - oczywiście, wiadomo, przebrzydły komuch i tak dalej, ale w niektórych kwestiach ma rację i jest bardziej prawdziwy, niż obecni idole prawicy, parający się podwójnymi standardami i hipokryzją.

A co do zmian ustrojowych w 1989... Cóż. Jakikolwiek wybór by nie nastąpił, to byłoby źle. Gdyby do obrad nie doszło, to prawdopodobnie wszystko wyglądałoby teraz tak, jak na Ukrainie - na zabawę wpieprzyliby się Ruscy; ewentualnie reżim trzymałby się jeszcze jakiś czas.
A tak? Wilk syty i owca cała - komunistyczne struktury 'upadają', wielka wolność, niezależność i wiatr z zachodu, a nasi krajowi czerwoni z uratowanymi tyłkami - już na nowych posadach. Najśmieszniejsze, że na deskach politycznego świata każdy z polityków do siebie warczy, a za kotarami - bez względu na to, czy był w Solidarności, czy w PZPR, czy walczył o wolność, kasę, czy cokolwiek - wóde pije i brata się z tymi 'złymi'.

A że teraz jesteśmy dymani na każdym kroku? Bo to już taka nasza, Polaków, mentalność. Zawsze potrafimy sobie zgotować piekiełko, albo pogorszyć warunki. Najpierw wykrwawiliśmy się w powstaniach w XVIII i XIX wieku, a potem daliśmy sobie na dobrę spolaryzować sferę polityki (co trwa do dziś), co zaowocowało kompletnym burdelem w polityce międzywojennej. Wojna, potem kolejne nieudane i całkowicie niepotrzebne (choć piękne!) powstanie - te warszawskie, no a następnie długie lata socjalistycznego gówna. Teraz znowu dajemy się wsadzać w szufladki i ustawiać we wrogich szeregach - jak nie dzielenie Polskę A/Polskę B, to na lewaków/prawaków i inne duperele. A gdybyśmy tylko wszyscy razem zaczęli dbać o nasze interesy, a nie toczyć wewnętrzne wojenki... byłoby tak pięknie. Ale czego oczekiwać po nas - ludziach - którzy myślą o sobie, że każdy z nich ma monopol na prawdę.



Inteligętny użytkownik sadola, tak rzadki, a jakże piękny widok. Przywracasz pan wiarę w jego społeczność, oby tak dalej!

Pa...........ki

2015-09-20, 09:10
saves napisał/a:

Można mu wiele zarzucić, ale nie to, że jest debilem. Nawet moja stomatolog, która serdecznie go nienawidzi, uważa go za człowieka o ponadprzeciętnej inteligencji.


Może tak było z piętnaście lat temu, teraz to chyba Alzheimer go męczy.

PoMaluchu

2015-09-21, 12:05
@up, zawsze mówię, jak ktoś jest ch*jem całe życie , to na starość może liczyć na przyjaźń Alzhaimera:)

Co z tego, że inteligentny? W jaki sposób się to objawia , bo chyba nie znam znaczenia tego słowa.
Dla mnie to zwykły debil i na jedyne co zasługuje jako człowiek bądź co bądź, to pielucha 3 razy dziennie, micha kleiku i kubek wody, a nie podziw społeczeństwa.