18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie wściekli na LEGO

FrasQs • 2013-01-25, 14:11
Turecka społeczność muzułmanów w Austrii twierdzi, że producent klocków obraził ją, umieszczając w jednym z zestawów podobiznę meczetu i minaretu - donosi "Puls BIznesu".

Poszło o rzekome podobieństwo między tureckim Hagia Sophia, jednym z najsłynniejszych meczetów świata, a zestawem klocków LEGO "pałac Jabby" w serii "Gwiezdne Wojny".

Oburzeni muzułmanie przekonują, że Jabba przedstawiany jest jako „terrorysta”, który pali fajkę wodną i ma mordercze zamiary.

Jasne jest, że z paskudnej postaci Jabby i całej sceny bije uprzedzenie rasowe i wulgarna insynuacja wobec Azjatów i osób z krajów Orientu, jako ludzi o oszukańczych i kryminalnych osobowościach - dziennik cytuje treść oskarżeń wobec producenta klocków.


Autor: JS

http://www.pb.pl/2971431,37567,muzulmanie-oskarzaja-lego...

androgenius

2013-01-25, 14:23
Jak się szmatę w koło łba na siłę okręca to na efekty długo czekać nie trzeba.

A tak serio to zwyczajne badanie granic i ich sukcesywne przesuwanie małymi kroczkami. Cała tajemnica wiecznie oburzonych allachogłowch sk***ysynów.

kr...........81

2013-01-25, 14:33
to brudasy !!!!!!!!!!!!!

croyna

2013-01-25, 14:39
Dasz im palec, wezmą całą rękę. Ich polityka wiecznych roszczeń prowadzi do absurdu, a polityka ciągłych ustępstw doprowadzi do upadku Europy takiej, jaką znamy. Religia to nie rasa, więc to nie rasizm. Poza tym ten budynek zawłaszczyli od chrześcijan w 1450 roku gdy upadł Konstantynopol.
Mam nadzieję, że się LEGO nie ugną jak IKEA w swoich reklamówkach.

https://www.facebook.com/stop.islamizacji.eu

BongMan

2013-01-25, 14:40
androgenius napisał/a:

A tak serio to zwyczajne badanie granic i ich sukcesywne przesuwanie małymi kroczkami.


Dokładnie. Niedługo dojdzie do tego, że będziemy ich przepraszać za to że jesteśmy biali, myjemy się, nie posuwamy kóz i żyjemy w ICH Europie.

Dz...........ak

2013-01-25, 14:46
Gdyby te j***ne brudasy nie prowadziły wojny religijnej z niewiernymi, nie wycierali mordy własną wiarą usprawiedliwiając zbrodnie wobec bogu ducha winnych ludzi, nie wysyłali morderców w celu zabicia satyryków i pisarzy, nie traktowali kobiet jak rzeczy i nie wpie**alali się z butami w życie CYWILIZOWANEGO świata zachodniego, to może ich zarzuty miałyby jakiś sens...

Trudno traktować kozojebców na równych zasadach, bowiem oni nigdy na równych zasadach nie podejdą do "niewiernego". Islam w obecnej formie jest nie do pogodzenia z wartościami społeczeństwa wysokorozwiniętego i pluralistycznego światopoglądowo. A nie jest ponieważ w krajach muzułmańskich panuje prawo koraniczne - prawo oparte na pie**olonych zabobonach! Europa doby renesansu była bardziej oświecona niż współczesne kraje arabskie. :roll:


PS. Żeby nie było - nie jestem rasistą. Po prostu obawiam się skutków polityki ustępstw wobec szkodliwej muzułmańskiej ideologii. Wpierw zaczniemy ustępować w błahych z pozoru kwestiach pokroju tej wyżej z klockami LEGO. Później ulegniemy i otworzymy dla nich granice państwa - tak jak Francja.


Gdy już się zadomowią na naszej ziemi, zaczną się szarogęsić, jak kiedyś Turkowie. Dostaną się do sejmików wojewódzkich, a później do Parlamentu. I zabronią Polkom nosić mini lub odsłaniać brzuch w upalne letnie dni. A i meczet każą wznieść na zgliszczach naszych kościołów. Gdy zdamy sobie sprawę co się dzieje, będzie już za późno na interwencje.

Obudzimy się z ręką w nocniku jak dzisiaj Francuzi.

Pa...........ek

2013-01-25, 14:46
Zakaz spożywania kebaba na mieście w czasie setnej modlitwy w ciągu dnia, dekolt kobiet im się nie podoba...

Ronoaro

2013-01-25, 14:52
Za niedługo przypałęta się tu anonymous wraz z innymi lewackimi k***ami i będą pie**olili, że jesteśmy rasistami, homofabami i ch*j wie czym jeszcze.

Nic nie mam do Arabów jeśli pracują/uczą się/żyją według norm kraju do którego przybyli, ale na wszelkie przejawy pie**olenia i zgrywania "biednych muzułmaninów, których się uciska niskim socjalem i obraża uczucia religijne" to jestem cięty jak Cejrowski na pedałów.

Jak się nie podoba to sp***alać do siebie na pustynię, a nie normalnym ludzią życie zatruwać.

-=coma=-

2013-01-25, 15:02
Nie rozumiem o co im chodzi? Jakie podobieństwo? Przecież w tym zestawie nie ma kóz... :mrgreen:

Xiem

2013-01-25, 15:06
Potrzeba nam teraz ludzi jak Andreas Breivik, niekoniecznie chodzi mi o strzelanie do dzieci ale o to, by ludzie brali sprawy w swoje ręce, bo na klasę polityczną nie ma co liczyć.
Ubój rytualny (halal) - jest, ciągłe pie**olenie o tolerancji - jest, kolejne meczety - są.

Albo My albo oni innego wyjścia na dzień dzisiejszy nie widzę.

lisciasty

2013-01-25, 15:42
Będę powtarzał aż do skutku: NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Nie wpuszczać tych zmazańców do kraju! Przykro mi, że pomyślicie sobie że jestem mało tolerancyjny, ale nienawidzę ciapatych i nie chcę ich w Polsce.

Pa...........ek

2013-01-25, 16:03
to takie prawdziwe

androgenius

2013-01-25, 16:08
Ronoaro napisał/a:


Jak się nie podoba to sp***alać do siebie na pustynię, a nie normalnym ludzią życie zatruwać.



Ty to lepiej jak najprędzej sp***alaj tam, gdzie celownik w liczbie mnogiej kończy się na "ą". Bo u siebie najwidoczniej nie jesteś.

mo...........et

2013-01-25, 16:10
każda wielka cywilizacja upadła, teraz nadchodzi kres cywilizacji białego człowieka na rzecz cywilizacji ciapaków, chociaż w tym wypadku słowo cywilizacja jest wielkim nadużyciem

andyq

2013-01-25, 16:29
Myślę że nasi posłowie powinni to przegłosować.