18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

muzułmanie dla chrześcijan

Oponka • 2017-08-29, 21:08
Chrześcijanie usuwają posągi Maryi i Jezusa ze swoich dziecińców, żeby nie urazić muzułmanów. Co muzułmanie robią, żeby nie urazić Chrześcijan?


spoiler

Piotru70

2017-08-30, 10:13
Oponka napisał/a:

Chrześcijanie usuwają posągi Maryi i Jezusa ze swoich dziecińców, żeby nie urazić muzułmanów. Co muzułmanie robią, żeby nie urazić Chrześcijan?


spoiler



Jesteś ode mnie o rok starsza może spotkamy się i porobimy coś fajnego?

voidinfinity

2017-08-30, 10:58
Piotru70 napisał/a:

Jesteś ode mnie o rok starsza może spotkamy się i porobimy coś fajnego?



Uważaj - bo zapnie cię straponem big bang :krejzi:

schizotypowycynik

2017-09-09, 20:00
Ja nie chcę mieć wolnego w katolskie święta - jakbym chciał to bym wziął urlop bezpłatny. Dla mnie to na ogół przymusowe bezpłatne wolne. Jak katole tak swoją bozię kochają, to niech pamiętają "oddaj biednym wszystko co masz", "miłuj nieprzyjaciół swoich" i "chorych nawiedzać". Mam katar. Jakaś oaziara wpadnie na piwko i seksik dla Jezusa?

>>Chrześcijanin, Muzułmanin - jeden ch*j. I to i to kwalifikuje się, do któregoś punktu z ICD-10
bzdura. akurat przy każdej chorobie psychicznej wyraźnie zaznaczone jest, że dany objaw psychiatryczny nie może być wynikiem przynależności religijnej. Jak lekarz spyta czemu dymasz koty, musisz mu powiedzieć, że bóg Ci nakazał przez telefon.

Maem1974

2018-04-20, 16:08
miken1200 napisał/a:

@Maem1974 "Nie. To już było. Nie zdało egzaminu. Nigdzie. Zakazać."
Za to zakazanie religii tak bardzo "zdało egzamin". Przypomnij sobie mordowanie ludności w ZSRR za stalina, w tym "najlepszym kraju na świecie".



Stalin ie mordował z powodów religijnych, jak już to w japoni takie rzeczy