18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułman przerywający wspólny posiłek

RzezniaZmasarnia • 2019-08-23, 06:53
Podczas jedzenia posiłku przez muzułmańską 'rodzinę' nagle posilanie się zostaje przerwane poprzez strzał w okolice tego gdzie ów posiłek trafia.
Być może jadł za łapczywie.


nowynick

2019-08-23, 21:40
Salieri16000 napisał/a:

Jadł prawą ręką i poniósł karę- w ich mniemaniu prawa ręka jest brudna...



W dupie byłeś gówno widziałeś. Muzułmanin podciera dupe kamieniem czy piaskiem lewą ręką a że nie myje żre prawą. Coś jak małpa. Tyle że piaskowa

dumad

2019-08-23, 22:20
moja matka miała podobną strategię jak byłem gówniakiem. Gdy coś nabroiłem a ona o tym się dowiedziała to nie lała mnie paskiem od razu jak tylko się pojawiłem. Najpierw był obiad a później wpie**ol
:szczerbaty:

Mamciewdupie

2019-08-24, 09:31
Weźcie już skończcie o tym pie**olić. Państwa islamskie to mają za podstawę zupełnie inny system moralny. System chrześcijański oparty na współczuciu, cierpliwości, serdeczności nie jest systemem obowiązującym w tamtych krajach. Oni wyznają zupełnie odmienne wartości, których podstawy wypracowali w oderwaniu od chrześcijaństwa. U nich panuje kult posłuszeństwa, predestynacji i reputacji (specyficznie pojmowanego honoru).

Zresztą system chrześcijański też nie wszędzie dobrze się przyjął i powstały jego patologie jak w Afryce. Te tamtejsze chrześcijańskie k*rwy wolałyby obciąć sobie ptaka razem z jajami, niż pomóc komukolwiek, jeśli nie przyniosłoby im to korzyści. Z kolei w Afryce często można spotkać stonowane islamskie społeczności (nie wszędzie, ale jednak i na pewno bardziej niż na Bliskim Wschodzie). Wiem, że to uproszczenia, bo wszędzie wpływają też inne, endemiczne czynniki, ale to tak pokrótce.

dominator76

2019-08-24, 23:53
bo sie nie je pluchami...