18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzłumański sąd

BlckSn • 2015-06-02, 15:15
Ciapaki z isis oskarżyły jakiegoś typa o pedalstwo. Szybki proces i szybka kara w bliskowschodnim stylu.


nowynick

2015-06-02, 15:28
na główkę więc się nie męczył...

co do samej akcji miłujących pokój muzułmanów... średnio mnie obchodzi co kto sobie daje wpychać w dupę, a u nich jakaś poj***na obsesja na tym punkcie widzę. Zresztą to chyba jakaś kolejna interpretacja słów Koranu, bo czytający tą samą książkę chanowie na wojnie posługiwali się chłopcami, a nikt ich nie zrzucał ze skarpy. No chyba, że nasza husaria :D

sa...........ek

2015-06-02, 15:58
@up
Bo człowiek równy,równiejszy,najrówniejszy i nierówny nikomu dowódca równych.

maciuch2

2015-06-02, 16:52
takie projekty walki z pedalstwem to by można u nas wprowadzić. już widzę jak piroga z abażurem na ryju zrzucają z budynku tefałenu

DjDudex

2015-06-02, 19:15
homoseksualizm zwalczają ładnie :) szkoda że lubią sobie czasem kózki pukać... generalnie to robią na odwrót wszystko co chrześcijanie, w Polsce musimy tolerować gejostwo -.- a za to nikt nie wyobraża sobie r*chania zwierząt... przecież wszyscy wiedzą że pedalstwo to ciota i ch*j :D

innykonbarwyognia

2015-06-02, 20:39
Jak patrzyłem na ukamienowanie to pomyślałem, a może by braciom kozojebc.... więcej gruzu dostarczyć?
Po co im budynek do zrzucania jak mogli by kamienowac na około. Zbombardować im sąd.

rozkurw

2015-06-02, 21:04
Ja pie**ole jakie średniowiecze.

~Velture

2015-06-02, 21:42
@up
ch*j a nie średniowiecze.
W średniowieczu było bardziej cywilizowanie.
Takich ciapatych ch*jów wyznających religię pokoju i podrzynających gardła, napie**alających z kałasza w ludzi, wysadzających się w powietrze, zrzucających z dachów i drących mordę allahu akbar porównałbym do jaskiniowców którzy krzyczeli unga bunga z tą różnicą ,że co drudzy nie darli mordy 10 minut i nie odpie**alali takich akcji.

161ZT650

2015-06-02, 23:41
Jakieś te allahu akbar takie bez przekonania.

jholy

2015-06-03, 13:03
Nie chcę ich tu widzieć w kraju...

kev666

2015-06-03, 14:00
Dobrze mu tak ... teraz z pewnością będzie wiedział do czego dupa służy :)

Policeman

2015-06-03, 14:12
Średniowiecze? JAK ŚMIECIE OBRAŻAĆ OŚWIECONYCH LUDZI ŚREDNIOWIECZA? Dla mnie to nawet nie neandertalczyki, nie zwierzęta, po prostu muzułmanie, to powinno przylgnąć jako "muzułmanie", pejoratywny zwrot. Jasne, morderców, gwałcicieli, powinno skazywać się na śmierć, gdy wyda się sprawiedliwy wyrok sądowy, ale zrzucać gościa z dachu za to, co robi sobie prywatnie w domu nikogo nie krzywdząc? I jeszcze dobitka kamieniami, k***a naprawdę chcecie sprowadzać -muzułmanów- do Polski? Oni są tacy sami, gdy uciekają, to tylko dlatego, że ichnia sprawiedliwość obróciła się na nich. "Gdy my zabijać, allahu akbar, a jak nas zabijać, to my uchodźcy".

8michal7

2015-06-03, 14:17
Gdyby egzekutor skoczył za nim byłby top temat.

Xevik20

2015-06-03, 14:25
ch*j z tymi brudasami :P .
Znałem 2 gejów(dla nich ten tekst, to nic obraźliwego) normalni ogarnięci ludzie.. zachowanie jak człowiek, a nie jak zwierze ;) .

Pedał, to ktoś zachowujący się i wyglądający jak baba i do tego jeszcze pokazujący swoją orientacje i poniżający normalnych facetów był taki jeden u nas na osiedlu.. prowokator :D żyje tylko dlatego, że tępe dzidy tylko czekały aż ktoś mu mordę obije.

Dlatego wyrosłem już z tego poje.. myślenia.
Nikogo normalnego nie obchodzi kto z kim śpi :D .
Męczyć trzeba tych którzy odwalają jakieś "parady kochających inaczej", pedofilii, gwałcicieli no i brudasów(araby), a jeszcze feministki i mordercy.

@edit katole(tacy katolicy którzy są fanatykami) też żyją w średniowieczu.. na szczęście potrafią tylko gadać.
Fanatyzm jest prawie w każdej religii.. jedynie nie zauważyłem go w Buddyzmie chociaż sam nie wiem czy Buddyzm, to religia.

Nikodem_Szulcc

2015-06-03, 14:58
MuZUŁmański, jak juz piszesz tak kulturalnie o tych człowiekopodobnych....