18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzeum Armii Krajowej w Krakowie

Pan_Generał • 2012-10-14, 17:32
Ciekawy filmik promujący muzeum AK w Krakowie.

Sl...........nx

2012-10-14, 22:51
Byłem kilka razy, widzę, że muszę się znowu wybrać. Jak ktoś będzie w Krakowie, to polecam.
Polecam również Muzeum Historyczne Miasta Krakowa na Pomorskiej, dla tych, co chcą się co nieco dowiedzieć o więzieniu Gestapo, a potem Urzędu Bezpieczeństwa.


Jemruz

2012-10-15, 01:18
Choć historia dla nas okrutna była, to trzeba mieć ją w pamięci i przekazywać dalej.

Chwała bohaterom, walczącym za ojczyznę i za tych, którzy za nią zginęli !

ToPrzeciezJa

2012-10-15, 01:32
Studiuję w Krakowie i muszę się tam koniecznie wybrać! Nawet nie wiedziałem, że coś takiego tam jest.

Sl...........nx

2012-10-15, 02:20
ToPrzeciezJa napisał/a:

Studiuję w Krakowie i muszę się tam koniecznie wybrać! Nawet nie wiedziałem, że coś takiego tam jest.



Bo Kraków to nie tylko rynek, planty, bulwary wiślane i akademiki.

szerszen79

2012-10-15, 08:33
muzeum ok-ale co takiego "superciekawego" w filmiku to ja pojęcia nie mam...

Martinezd

2012-10-15, 10:33
Ja osobiście polecam muzeum w Wa-wie w budynku MEN w piwnicy.... zajebiste interatywne, a nikt o nim nie wspomina w przeciwieństwie do M. Powst. Warsz....

KK1934

2012-10-15, 17:37
muzeum zawsze mi sie wydawało nudne, pewnego razu wybrałem się do Muzeum archeologicznego w Krakowie, i zdałem sobie sprawe ile ludzie musieli się napracować żeby przyszłym pokoleniom umożliwić oglądniecie tego wszystkiego, poza tym bardzo ciekawe ekspozycje począwszy od starożytnych dziejów Egiptu do kroków cywilizacji ludzi, oglądając jak człowiek sobie radził bez praktycznie niczego zdałem sobie sprawe że jesteśmy k***a niewdzięczni całemu systemowi za to co mamy...