18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Musztra Paradna WP

Dekorator • 2012-07-08, 21:56
swego czasu widziałem tu pokaz jakiś "chamów" z innego państwa.
czas na Naszych.




BrunerOvned

2012-07-08, 23:58
Józef Ka. napisał/a:

Co to k***a ma być , pokaz "czirliderek' do "ewrybady dens"?!
Wojsko, a w szczególności parady wojskowe powinni prezentować się.


Zrób maturę i idź do wojska, zobaczymy czy się nadasz. Na początek zaproponuje musztrę. Pozapie**alasz na placu po - skromnie - 4 godziny dziennie i zobaczymy, czy z Ciebie taki chojrak. A potem pójdziesz zabijać, kozaku z trąbką w nosie.
Pozdrawiam, przepełnion szacunem w obliczu intelektu i jasności umysłu.

malvo

2012-07-09, 00:04
Bieda żal patrzeć ...

JÃ...........a.

2012-07-09, 00:07
@BrunerOvned'

A co się do mnie przypie**alasz o coś do czego nie miałem najmniejszych obiekcji?
Czy ja napisałem że musztra jest łatwa, czy tez nie wymaga wysiłku? - nie, więc idź lepiej k***a sam podejdź do owej matury, która zdaje się że jest dla Ciebie szczytem wyznacznika inteligencji, który nie zdobyłeś. Osobiście jestem studentem jednego z najtrudniejszych kierunków studiów w Polsce, więc daruj sobie te pie**olenie.
Jeżeli chodzi o chłopaków z filmiku, to niech sobię k***a robią akrobacje cyrkowe, byle bez mundurów.

zimnyproboszcz

2012-07-09, 00:19
Wreszcie coś z czego mogę być dumny ^^

BrunerOvned

2012-07-09, 00:20
Józef Ka. napisał/a:

@BrunerOvned'

A co się do mnie przypie**alasz o coś do czego nie miałem najmniejszych obiekcji?
Czy ja napisałem że musztra jest łatwa, czy tez nie wymaga wysiłku? - nie, więc idź lepiej k***a sam podejdź do owej matury, która zdaje się że jest dla Ciebie szczytem wyznacznika inteligencji, który nie zdobyłeś. Osobiście jestem studentem jednego z najtrudniejszych kierunków studiów w Polsce, więc daruj sobie te pie**olenie.
Jeżeli chodzi o chłopaków z filmiku, to niech sobię k***a robią akrobacje cyrkowe, byle bez mundurów.


Przeczytaj swoje wypociny, potem "sobię" się obrażaj. To, że jesteś na studiach - który to już rok, skoro masz 26 lat? :) - nie znaczy, że potrafisz poprawnie pisać po polsku. Umiejętność czytania ze zrozumieniem to czarowna nauka! Obyś ukończył tą swoją teologię, życzę Ci tego, mój Ty "inrzynierze" :)

JÃ...........a.

2012-07-09, 00:30
@BrunerOvned

Weź ten swój żałosny tekścik przeczytaj sobie samemu - najlepiej na głos. Bo chyba Ci sie poj***ły strony, bo to ty tutaj masz problemy z magiczną sztuką czytania ze zrozumieniem, j***ny jamochłonie.
Twoja głupota podnosi mi tylko ciśnienie, więc daruje sobie uświadamianie Tobie, że jestem świadom iż jesteś j***nym kretynem.
Poczytaj sobie moje poprzednie wypowiedzi w poprzednich tematach, to może zrozumiesz moje zrezygnowanie w tej kłótni. Mam k***a dosyć.

szerszen79

2012-07-09, 00:44
skoro jesteś takim w ch*j studentem to powinieneś wiedzieć jak się odmienia słowo szczyt-jeśli natomiast nie potrafisz używać złożonych wyrażeń bo później myślisz że się od środkowego odmienia to wróć do podstawówki tam Ci wytłumaczą że "szczytem wyznacznika inteligencji,którEGO" nie zdobyłeś....jak już to zrozumiesz to wtedy się będziesz mógł pochwalić co to Ty nie studiujesz-póki co to się lekko z polskiego poducz


brylant1412

2012-07-09, 01:00
to jest wojsko czy jakieÅ› pedalstwo

losvitos

2012-07-09, 01:20
Za musztrę i ilośc pracy włożonej do takiego pokazu - szacunek ogromny. Ale dobór muzyki? Dla mnie porażka totalna.

nanab

2012-07-09, 01:59
Widać że polska. Nawet murzyny mają już broń palną a ten z mieczem biega

kruczekw90

2012-07-09, 02:02
@Józef Ka

Takim jak Ty powinno się upie**alać głowy koło samej dupy

O! k***a

Tosemjo

2012-07-09, 02:16
Osobom którym się nie podoba powiem tyle ze srały by po nogawkach z bólu ucząc się głupiego przejścia z "czwórek w dwójki" i na odwrót ale synchronicznego co pokazali na początku . Pełen szacunek dla wojsk reprezentacyjnych bo w p*zdę i na gaz mieli z musztrą a to nie takie spacerowanie:) Muza do dupy bo sam odgłos opinaczy jest zajebisty:) Pozdro Jesiony^^

lie

2012-07-09, 02:31
Porównując do "chamów" nie wiem na ch*j wrzuciłeś coś takiego. Co? Lepsze bo polskie?

johnnynash

2012-07-09, 02:43
To jest pokaz możliwości,a nawet jest to załącznik do nowego ceremoniału wojskowego... jest to kawał dobrej roboty... sam to przerabiam i k***a nogi wchodzą w dupę, że tak powiem... to jest wizytówka więcc treningi, treningi i jeszcze raz treningi, aż się momentami juz nawet rzygać nie chce...

UfoTeam*

2012-07-09, 03:39
Szabla jest SYMBOLEM oficerskim, zapewne nie połapałbyś się podczas podawania nią komend w szyku. Zawsze podziwiałem kompanie reprezentacyjną, w szczególności kumpli, których po SMS`ie wysłali do Kompani Reprezentacyjnej ŚP. Miałem tę przyjemność deptać musztrę, nie w reprezentacyjnej ale na jednostce też mieliśmy kompanię honorową (obowiązkową), więc jak jeden z drugim się burzy a nie miał okazji deptać w słońcu z suwadłem w plecach z podbitymi opinaczami to niech się nie odzywa. Nie znam się ale się wypowiem - tak mogę nazwać większość wypowiedzi. Jak już wspomniałem, zawsze podziwiałem chłopców z reprezentacyjnej, a zazdrościłem tym kabuzom, którzy mieli okazje trzymać wartę pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Pozdrawiam Lato 04/05 13ELTR.