18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mustang Race 2011

wgemi • 2011-02-06, 01:12
coś dla kinomanów i fanów aut palących galony zamiast litrów ! a tak pozatym to trzeba przyznać ze krecone niczym amerykańska kinowa produkcja.... no i harry potter na końcu :shock:

Dannyk

2011-02-06, 20:59
mcmt, jesteś kierowcą wyścigowym, powiedz mi po torze jeździsz, jeżeli tak, to w jakiej klasie? Sry ale ciekawi mnie takie coś (jest to dość mało popularne w Polsce :roll: )

mcmt

2011-02-06, 22:41
Jestem w trakcie ubiegania się o licencję kierowcy wyścigowego z Automobilklub Wielkopolski. Jeżdżę głównie na Torze Poznań. Sporo jeździłem moim autem, ze 3 filmiki na youtube można znaleźć z sezonu 2010. Jeździłem również m.i. nowym Nissanem GTR, Fordem Focusem RS, E60 M5 itd... Wiele mocnych aut również (niestety) prowadziłem poza torem, jak nowego CLS63 AMG, SL55 AMG...
Jeśli chodzi o auto to trudno mnie zaspokoić ;-)

totalstupidity

2011-02-06, 23:20
Focus RS jest tak amerykański jak niemcy

Dannyk

2011-02-06, 23:30
mcmt, wszystkie wymienione przez Ciebie wozy mają mocne silniki (najmocniejsze wersje w danej klasie od tego samego producenta),a czym jeździsz na co dzień ;-) ? Też coś mocnego? Jak dla mnie to stary Senator z silnikiem 3.0 12V to już moc, nie mówiąc już o czymś co ma ponad 250 kucy.

mcmt

2011-02-07, 00:47
Do codziennej jazdy używam e39, które mam w podpisie. A ty poważnie masz senatora :!: :?: :shock: Kiedyś czytałem o tym aucie i wbił mi się w pamięć jeden szczegół; albo to był błąd, albo w wersji 4L robił czas 0-100km/h w 6.5s :wtf: ... W swoich latach to rewolucyjny wynik.

Sister2291

2011-02-07, 01:00
@R3m3k ja tam sie na amerykancach nie znam, ja odkad pamietam to tylko BMW i tak mi sie wydaje ze ta marka w kazdym kraju jest ceniona i uwarzana za prestizowa, nawet stare Bimery staja sie juz klasykami. I nie kazde BMW=dres. I z tego co widze to super snake 0-100 4.4 a M5 4.7 i top speed dla BMW

Dannyk

2011-02-07, 01:10
mcmt napisał/a:

A ty poważnie masz senatora :!: :?: :shock:

nie był przepisany na mnie, ale był w rodzinie ;-) miał manualną skrzynię. Nie spotkałem się nigdy z wersją 4l + więc nie wiem jak to tam z osiągami tej furki. Co do mocy, było jej bardzo dużo, ale to była taka "Omega" na miękkim zawieszeniu. (duża krowa :roll: )

http://pl.wikipedia.org/wiki/Opel_Senator

Aha w ramach ścisłości to była wersja B.

mcmt

2011-02-07, 01:20
Sister2291 napisał/a:

I z tego co widze to super snake 0-100 4.4 a M5 4.7 i top speed dla BMW


To, że producent pisze 0-100km/h w 4.4s nie oznacza, że tak musi być. Wiem, że VW zawyża wyniki swoich aut, na przykład Audi R8 z silnikiem V8 nie jest w stanie nawet zbliżyć się do wyniku, który podaje producent. Uważam to za skandal, ale taką praktykę prowadzi nie tylko VW. BMW z tego co sprawdzałem, nie kłamie. Nie wiem jak w przypadku Forda jest, ale ja nie wierzę w ten wynik, ze względu na TRAGICZNE rozłożenie wagi w Mustangach (60% przód 40% tył) co przy tylnym napędzie eliminuje to auto na torze czy drag'u i sprawia, że pozostaje typowym amerykańskim, kiepskim produktem-legendą typu cheeseburger z McDonalda.

dannyk1: A Opel Senator: jedyne auto Opla klasy full-size (BMW 7er czy MB S-klass) fajna sprawa.

Dannyk

2011-02-07, 10:34
mcmt napisał/a:

TRAGICZNE rozłożenie wagi w Mustangach (60% przód 40% tył)



Za osiągi te Mustangi są wszędzie krytykowane... A jeździłeś jakimiś klasykami typu Shelby z 1967 (ew. coś podobnego)? Ja jako nastolatek marzyłem o Hondzie S2000, Renault'cie CLIO V6, o Maździe X5 ale o tej po liftingi (do 2005 roku), no i o BMW serii 8...
Jeździłeś którymś z nich? Wiem, że Honda i Mazda może kręcić się bardzo wysoko, jeżeli chodzi o obroty/min.

mcmt

2011-02-07, 11:31
Renault Clio Williams jest niesamowity.

NiggaFromNR

2011-02-07, 14:06
@mcmt & Sister2291 ja nie wiem jak nie możecie doceniać klasycznych i legendarnych wozideł. Ale przecież "dobry" nie oznacza też "fajny". Pewne pamiętacie te odcinki Top Gear'a, gdzie była ściana fajnych fur, i osobiście wątpie czy e39 lub inny bardzo dobry pod względem mechanicznym samochód by się tam znalazł... I wasza opinia na ten temat dziwi mnie szczerze ;)

Dannyk

2011-02-07, 16:30
mcmt, ma silnik umieszczony centralnie, przełożenie mocy do masy świetne... Czego chcieć więcej. Aha słyszałem, że ma słaby promień skrętu :)

RuSsKi CzOoLg

2011-02-08, 16:20
Cytując Clarksona "Kapitani Tankowców mogą wokół Clio v6 kręcić kółka,
ale do tematu

Z mustangami jest jak z kobitami nie ma ideałów dla każdego, kto wsiądzie pokocha lub znienawidzi.

Mr.Ziemniak

2011-02-08, 17:40
Sister2291 napisał/a:

@up ja tu nie mowie o e36 ktorym wozo sie wiesniaki, tylko o prawdziwych BMW typu M5 i M6, ale ameryke to nawet e36M albo 328 juz zjada

@up, nikos dobrze ze sie zgadzamy



Polskie znaki po coś są tak ? A co do tematu... Piwo ogromne ! To są cuda a od dźwięków silników można dostać orgazmu. Pewnie połowa tych wszystkich niby znawców co jeszcze się objawią tu, to pewnie sami jeżdżą wartburgami i nic nie wiedzą o prawdziwej motoryzacji.

RuSsKi CzOoLg

2011-02-08, 22:05
A co dla Ciebie Ziemniaku jest prawdziwą motoryzacją ? Bo dla mnie szaraka Lanos ...

I co masz do Wartburga ? Zarób najpierw na niego potem coś mów ...