18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muslimy w Polsce

go...........ez • 2013-03-06, 20:37
krótki film z 2011 r. o muslimach w Polsce

NieWiemZeWiem

2013-03-06, 22:37
No to Panowie moim zdaniem trzeba troche zaczac gnebic tych muslimow i ciesze sie ze jest taki portal.
Oczywiscie nie lubie rasizmu ale zarty o czarncyh sa zabawne i w ogole stereotypy sa smieszne nawet te o polakach.
Dobra do czego dąże, pochodze z Belgii (ale matka Polka) no i pamietam jak kiedys ojciec gadal mi jak to sie zaczelo z turkami i innymi brudasami w belgii a wiec oczywiscie od dobrego socialu ale to nie wszystko napoczatku tez bylo ich tylko kilkaset potem zrobilo sie kilkatysiecy tak mniej wiecej 20 tys sie zrobilo ale na caly kraj to nadal malo oczywiscie wszyscy byli mili ze tu tylko jeden meczet a tu zasponsorowali plac zabaw a tu jakiemus chrześcijaninowi pomogli itp itp. ale ale jak bylo ich juz ok 100 tys co powodowalo ze w jednym miescie bylo ich po kilka tysiecy na miasto to zaczely sie napady gwalty itp. Moj ojcec jako Judoka(13-krotny mistrz Belgii) mowil ze jego trener( ktory w *uj to potegi entej) nienawidzil muslim kazal swojej grupie patrolowac wieczorami ulice i atakowac wieksze grupki arabow(do dzisiaj ojciec nad okiem ma blizne od noza i blizne po kwasie jak arab chcial mu na twarz wylać ale ocjeic wpore sie kapnął i odskoczył w bok ale kwas trafił w jego obończyk i wyżarło pół obończyka). Moj ojciec mowil ze juz w naszym miescie(Zele) zrobili taki porzadek z nimi ze jak jakis arab sie kogos zaczepil to wiedzial ze zaraz bedzie mial przeje***ne no ale w inncyh miastach tak nie robili i arabowie opanowali miasta a potem mimo woli caly kraj. Oczywiscie to nie jest tak ze cale miasto jest arabow tylko ze sa te getta i trzeba uwazac gdzie sie idzie. Zaczalem ojcu pokazywac filmiki z Sadistica o muslim i powiedzial ze to co sie dzieje w Polsce i te teksty tego "ksiedza" arabow byly takie same jak kiedys tych niby pokojwych arabow w Belgii i jak nie zaczniemy im dawac wpie**ol nawet tak porpsotu bez przyczyny to moze sie wyniosą co malo mozliwe ale bardzo ograniczy to ich przybywanie tutaj do Polski.
Ja tam narazie tylko z cyganami sie szarpalem ale to grube ciemajdy wiec jest łatwiej wiec mam nadzieje ze kibole mnie wyręczą i sie wezmą za ciapatych

Pozdrawiam! i mam nadzieje ze kiedys bedziemy opowiadac naszym dzieciom jak to poprzez portal Sadistic powstrzymalismy ciapatych!!!

vang

2013-03-07, 14:29
Ktoś im powinien uświadomić, że są tu tylko gośćmi i jak chcą zostać to muszą się dostosować do panującego ładu.
Inna bajka że nie widzę dla nich tu przyszłości, by nasi politycy coś zmienili muszą widzieć w zmianach $$, a muzułmanie niosą ze sobą ubytek $$.

:D 8:54 wymarzona okazja dla złodziei butów.

btw pozdro dla tępych lasek które wychodzą za islamistów :D a później biadolą jak im źle.

[Magik]

2013-03-07, 16:21
ALLAH AKBAR :D o k***a nie zazdroszcze , kiedy ich do pieca :D

Spartan78 Kce

2013-03-08, 16:24
Co tam ci "wielcy Polacy" w warszawie robią? Widac gdzie sie zaraza szerzy... I potem te teksty "bo My w warszawie..", "bo nasza warszawa.." Za pożądek w mieście sie bierzcie za wczasu! Bo w koncu bedzie za pozno! Wtedy 13tys ciapatych.. Ja pie**ole!

Dobrutro

2013-03-08, 16:33
Muzułmanin muzułmaninowi nie równy. Bo pewnie większość nie słyszała o polskich tatarach, którzy służyli wiernie od czasów I Rzeczpospolitej i zamieszkują już tyle pokoleń Polskę. Ba! Nawet podczas II wojny światowej brali udział w walkach w oddziałach kawalerii. Coś takiego jak jednolite narodowościowo i religijnie państwo to twór nowy dla Rzeczpospolitej i większość nacjonalistów pewnie wujka Stalina by za to ucałowała.

bania88

2013-03-08, 16:39
Jacy wszyscy szczesliwi i usmiechnieci, taka miloscia do blizniego od nich bije. Sie wszystko zmieni jak bedzie ich wiecej.

Vados

2013-03-08, 16:48
k***y j***ne .... Jak najwiecej wrogiej propagandy dla szmoto glowych i kozo jebcow!!!!!

borisklinga

2013-03-08, 16:55
moga przyjezdzac ukraince, albanczycy czy nawet romowie, ale k***a pedalstwa i arabusów nie zaakceptuje w polsce NIGDY

necrosodomizer

2013-03-08, 16:58
Ale czy tego się nie da jakimiś przepisami o ładzie przestrzennym i architekturze załatwić? Przecież taki meczet psuje piękne jak kozi odbyt miasto Warszawa

Massdeath

2013-03-08, 17:13
Mnie ten film zainspirował, żeby tak jak Sobieski pod Wiedniem turków pobić.

Dalias

2013-03-08, 17:14
Czemu "muslimy" jest z wielkiej litery? Okazujesz im szacunek?

An...........ea

2013-03-08, 17:35
k***a ale pie**olicie głupoty, pokazujecie islamskich ekstremistów i debili a nie patrzycie na to co się dzieje wokół Was!
Niby film z 2011 w Polsce a urywki z Paryża, Londynu 2006 itp
tak samo można dać Polskie obozy zagłady uwzględniając to że Wrocław jest stolicą Polskich nazistów (w końcu nazywał się Berklau 70 lat temu)
Spójrzcie trochę szerzej na wszystko a nie myślicie tak samo jak ci debile z filmu, bo nie różnicie się od siebie wiele, jedynie pochodzeniem

NietoperzowyToperz

2013-03-08, 17:37
Niech te ciapaki tylko będą narzekać ... k***y będą sp***alać że te palestyńskie pomykacze nie nadążą za nimi

Stix2511

2013-03-08, 18:23
To ja nie wiedziałem, ze aż tak złe ;o, ale tego powinni zabronić bo po co im więcej problemow i tylko prace zabierają której już i tak mało jest. I oni jak już przyjeżdżają to całymi stadami i jak już się rozmnażają to tez stadami i się to wszystko razem trzyma ;/ i tez tylko w stadach są cwani ale POLACY się nie dadzą. W Polsce to się chyba modlą w butach.
Gdyby tak rozebrali Polkę to mi się wydaje, ze szybciej zareagowałby naród niż policja!