18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muslims w Auschwitz

Brutal90 • 2013-06-13, 18:46
Jestem zniesmaczony! Zaczęła się propaganda w Polsce, że to pokojowa religia, dlatego składają hołd (chociaż muslimy z żydami się nie lubią). Prawdopodobnie miało to miejsce w maju tego roku.


kubczyk

2013-06-14, 00:37
"No Panowie, tutaj nie zawitamy bo skończymy jak tamci..." To im chyba przez myśl przechodziło.

repertuaR

2013-06-14, 09:25
W p*zdu z nimi, piece można jeszcze odpalić!

MówMiAndrzej

2013-06-14, 10:26
Są u nas mniejszością więc pokazują się z dobrej strony, ale jak pojawi się ich więcej to już inaczej będą szczekać.

~tip.top

2013-06-14, 10:45
Czym się różnią żydzi od muzułmanów?

żydzi mają to już za sobą :amused:

fioletowyaligator

2013-06-14, 11:15
Komentarz tego czarnego muzułmanina wyjątkowo nie na miejscu. Facet z obcej kultury przyjeżdża obejrzeć Oświęcim i wykorzystuje ten moment do swojej muzułmańskiej propagandy wytykając to iż media oraz żydzi tak strasznie ich szkalują. On nam teraz będzie udzielał lekcji na temat tolerancji? W tym samym czasie w krajach typowo muzułmańskich tolerancja praktycznie nie istnieje a wyznawcy innych religii postrzegani są wręcz jako przestępcy. O tym jakoś nie wspomniał.

To jest celowa hipokryzja tego gościa który chce cynicznie wykorzystać wartości europejskie dla swojej własnej korzyści a kiedy będzie już miał przewagę nad nami to zdepcze te wartości tak jak to robią w krajach w których islam rządzi. Nie z nami takie numery Mustafa. Nie jesteśmy tak naiwni jak zachodnia Europa.


gacus

2013-06-14, 16:42
Nic tylko piece rozpalać na nowo

Avalansh

2013-06-15, 20:35
W auschwitz gineli Polecy a nie żydowskie ścierwo.

MrYeni

2013-06-15, 20:36
tip.top

k***a, lepszego żartu sytuacyjnego chyba od roku nie słyszałem :D

MacGregor

2013-06-15, 20:37
Czemu k***a wymieniacie w tym temacie tylko żydków? TAM TEŻ GINĘLI POLACY!!! Warto k***a to podkreślać po stokroć za każdym razem jak k***a ktoś mówi o obozach koncentracyjnych, bo mnie w ch*j boli, że cały świat utożsamia obozy koncentracyjne z ofiarami wśród żydów...

Atreyu

2013-06-15, 20:53
borisklinga napisał/a:

zwiedzają swój przyszły dom

repertuaR napisał/a:

W p*zdu z nimi, piece można jeszcze odpalić!


Avalansh napisał/a:

żydowskie ścierwo.


stiw1500 napisał/a:

Dlaczego ich tam nie zamknęli? Taką okazję zmarnować.


rockface123 napisał/a:

ale tam musiało j***ć gównem kozy



Katolicyzm [jeśli ateiści to przepraszam!] - religia miłości bliźniego i pokoju. :ok:

Szron napisał/a:

Nie można uogólniać że każdy jest zły. Czy to żyd czy muslin czy inny.
Ale jeżeli to ma służyć propagandzie i urabianiu "niewiernych" to won do baraku lub od razu do pieca.



Jedna z niewielu inteligentnych i rzeczowych wypowiedzi tutaj. ;-)

chemik600

2013-06-15, 20:55
LxDead napisał/a:

Niech sobie zwiedzają, niech patrzą i zapamiętają jak tam jest bo jeszcze Adolf v2.0 może się trafić :amused:



Może się trafić Adolf v2.0 z turbanem na głowie i z kozą jako Ewą Braun. Równie dobrze może się trafić u muzułmanów potencjalny Hitler, są agresywniejsi, nie boją się umierać za Boga(wiarę) i już tutaj są. A biali europejczycy jako słabe i "bez jajeczne" społeczeństwo mają tak sprane mózgi przez ponad 100 lat indoktrynacji socjalistycznych lewaków i nie mają motywacji, ani mocnej religii za którą mogliby walczyć. Zresztą życie pokaże jak to będzie...

Czary

2013-06-15, 21:08
Jako iż jestem mieszkańcem tego miasta, powiadam wam włączamy prąd, podpinamy parę kabli i działamy na nowo.

orzeszwmorde

2013-06-15, 21:12
Może wyjęte z kontekstu ale uważam że to jednak są dwulicowe sk***ysyny.


LINK
jak by kto nie kojarzył.

lechu665

2013-06-15, 21:36
To jest Auschwitz, akurat w tym obozie nie było zbyt wielu Żydów. Ich wywozili przeważnie do większego obozu w Brzezince, nieopodal Oświęcimia.

kaiel

2013-06-15, 22:36
przyjechali na obóz szkoleniowy?