18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyńskie obrządki religijne

~McSadol • 2021-07-04, 10:08
Przynajmniej się nie nudzą


brylant1412

2021-07-04, 14:57
ku*asiarz napisał/a:

O k***a jakie średniowiecze.



a co u nas lepiej

przewodnik_elektryczny

2021-07-04, 16:05
Ja pie**olę , jaka bieda umysłowa i średniowiecze. Gość któremu się ubzdurało że jest przedstawicielem boga na Ziemi próbuje coś ugrać i zarobić parę groszy. Jakbym widział kościół katolicki

Uwaga za chwilę zjawi się ten bezmózg Jatylkonachwilę i będzie dowodził że ,, ch*j k***a bg istnieje ja mam rację a jeśli wy w niego nie wierzycie to będziecie smażyć się w piekle bo nie ma dla was zbawienia''. Właśnie coś na kształt tego wielebnego murzyna

silwerbalk

2021-07-04, 16:09
Stefanno napisał/a:

Teraz wychodzi, że my głupsi od murzynów



Tak KS.joshua bashabora uzdrawiał ludzi i wskrzeszał zmarłych w Pabianicach z 4 lata temu chyba.....
:roll:
Śmiejemy się z murzynów a sami nie jesteśmy lepsi

:roll:

przewodnik_elektryczny

2021-07-04, 16:41
silwerbalk napisał/a:

Tak KS.joshua bashabora uzdrawiał ludzi i wskrzeszał zmarłych w Pabianicach z 4 lata temu chyba.....

Śmiejemy się z murzynów a sami nie jesteśmy lepsi



Niestety. Matka mojej ówczesnej przyjaciółki pojechała na stadion słuchać tego kaznodziei , a podniecona była jakby miał ją wyr*chać sam Jezus. I nie tylko ona , takich durnych ludzi zebrało się tam bardzo dużo. Jak ma w kraju być dobrze gdy ciągle żyją w nim tacy naiwniacy ?

lucilla

2021-07-04, 18:40
W Jarosławiu się odbywają podobne szopki...

Marcin360360

2021-07-04, 19:19
Tusk wam przywiezie tylu m@rzyn@w ze takie cos bedziecie miec na co dzień w Warszawie czy Krakowie.

blokern

2021-07-04, 22:09
bercisko napisał/a:

Jż po niej. Sprzeciwiła się czarnemu rydzykowi. Teraz pozna siłę i wagę kamieni z okolicy



szykować opony :D

mazga50

2021-07-06, 04:36
Frajer przebrał się w garniak i myśli {?}, że jest wielkim szamanem. Kobita poznała się na naciągaczu.