18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyńska szkoła .

~McSadol • 2021-02-28, 09:40
Czyżby banany "rzucili" do sklepu ??


Haylash

2021-02-28, 09:59
Słowa murzyńska oraz szkoła obok siebie jakoś tak mi się gryzą.

Hollow_Man

2021-02-28, 10:10
podobno miała być lekcja o niewolnictwie

mesjans

2021-02-28, 10:25
Pewnie był wykład o tym skąd biorą się pieniądze, jak usłyszeli że z pracy to pouciekali.

freaky

2021-02-28, 10:34
Wakanda po wyczerpaniu złóż Vibranium.

W takiej czarnej szkole strach ogłosić przerwę, bo skończy się zamieszkami, ofiarami śmiertelnymi i zbiorowym gwałtami.

skaza71

2021-02-28, 10:41
w pobliskim kfc promka na skrzydełka.



cavern69

2021-02-28, 11:12
Szkoda że ta szkoła taka niska.

JaTylkonaChwile

2021-02-28, 12:26
hahah murzyni maja wiecej rozumu niz przecietny mieszkaniec Europy :D

przyszli szczepic murzynow do szkoly i dzieci sp***alaja. Maja doswiadczenia z poprzednich szczepien jak wspanialy bill i menda przyjechali do afryki szczepic :)
Murzyni sp***alaja przed szczepieniami a Polacy stoja w kolejce... :homer:

"Trzeba ograniczyc liczbe ludzkosci poprzez szczepienia" - bill gates.

W Polsce : zaszczepie sie bo chce jechac na wakacje. Zaszczepie sie, przeciez testowali szczepionke kilka miesiecy (normalnie testuje sie kilka lat) wiec musi byc bezpieczna. Juz jest w p*zdu NOPów a nieoficjalnie x2 tyle a ludzie i tak sie chca szczepic bo to wygoda bedzie i bedzie mozna isc na koncert :homer:

wertuqq

2021-02-28, 15:50
Nie banany, tylko arbuzy i kurczaki.

JaTylkonaChwile

2021-02-28, 20:25
PeteN88 napisał/a:

Ty akurat jesteś głupszy od kogokolwiek, załóż sobie kapelusz z folii aluminiowej i będziesz bezpieczny. Jak ci się żyje z faktem ,że jesteś głupszy od murzynów?



hahah murzyni maja wiecej rozumu niz przecietny mieszkaniec Europy - uderz w stol a nozyce sie odezwą ? poczules sie ptysiu urazony? :D

przyszli szczepic murzynow do szkoly i dzieci sp***alaja - panimaju po angielsku? jak nie rozumiesz to Twoj problem nie moj :)

Maja doswiadczenia z poprzednich szczepien jak wspanialy bill i menda przyjechali do afryki szczepic - jak sparalizowali w ch*j dzieci w afryce po szczepieniach to murzyny zabily kilu lekarzy, ktorzy wlasnie szczepili im dzieci.

"Trzeba ograniczyc liczbe ludzkosci poprzez szczepienia" - bill gates. - poszukaj jest nawet na jewtubie.

W Polsce : zaszczepie sie bo chce jechac na wakacje - masa ludzi tak twierdzi... :(

testowali szczepionke kilka miesiecy (normalnie testuje sie kilka lat) - szczera prawda, myslales, ze ile testowali szczepionke na covida ? :D jak myslisz ile testowali wczesniejsze szczepionki ? - nie wiesz, popros tate albo tate to Ci poczytają.

Juz jest w p*zdu NOPów - wejdz na strone rzadowa

nieoficjalnie x2 tyle - jedyne co podejrzewam ale nie mam dowodow, jednak znajac zycie, duza czesc nopow jest nie zglaszana lub jest poprostu ignorowana, tak jak po zwyklych szczepieniach (2x tyle jest to jedyne chyba w mojej wypowiedz, no co nie mam dowodow)

Jeszcze dokladniej Ci wytlumaczyc? Nie potrafisz konkretnie niczego napisac - wiec stul wary

Seligos

2021-02-28, 20:46
normalna reakcja na wiedzę

superslavo

2021-02-28, 21:40
Raczej rzucili granaty, do szkoły.

donkapusta

2021-02-28, 22:07
To chyba technikum zbioru bawełny.

głowakozua

2021-03-01, 01:27
Uciekają przed edukacją, co w tym dziwnego :D .

bercisko

2021-03-01, 05:34
donkapusta napisał/a:

To chyba technikum zbioru bawełny.



Akurat mieli zajęcia: Jak sp***alać przed Panem za niewyrobienie normy.