18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyńska Myśl Techniczna

Necro • 2023-11-25, 11:16
A Polska 100 lat za murzynami :niggasmile: :kupa:



mynameisgod

2023-11-25, 11:17
jest łożysko
jest guma
spoko
potem zrobią elektryki z tych część co tam wyrębują

Jesse.Pinkman

2023-11-25, 11:25
Afrykańska technologia niedługo wyprzedzi zacofaną europejską, amerykańską i azjatycką.

Silverface

2023-11-25, 11:39
Mówcie co chcecie. Ale przynajmniej się nie nudzą, co za tym idzie nie kradną, nie gwałcą i się nie narkotyzują i nie zabijają........choć mogę się mylić. :ciasteczkowy2:

kris1978

2023-11-25, 11:55
Tak zapie**alają na tych hulajkach, że musiałem zwolnić prędkość odtwarzania :-D

onucek

2023-11-25, 12:02
To akurat dobrze o nich świadczy.

bercisko

2023-11-25, 12:03
Głupek. Wbija gwoździe w oponę. Powietrze zejdzie :-)

Joachim

2023-11-25, 12:07
onucek napisał/a:

To akurat dobrze o nich świadczy.



Co k***a?

Rak.Odbytu

2023-11-25, 12:23
Śmiejcie się, śmiejcie. Zrobić pojazd z niczego to sztuka. A to chyba Kongo, tam ludzi nie stać nawet na gówniany chiński rower, który u nas wyrzuca się do rowu jak zatnie się przerzutka. Potrzeba (a raczej bieda) matką wynalazku, więc z mojej strony - szacun!
Na Kubie jest podobnie, skręcają cuda ze złomu i kawałka drutu. Też z powodu biedy.

Joachim

2023-11-25, 13:01
Rak.Odbytu napisał/a:

Śmiejcie się, śmiejcie. Zrobić pojazd z niczego to sztuka. A to chyba Kongo, tam ludzi nie stać nawet na gówniany chiński rower, który u nas wyrzuca się do rowu jak zatnie się przerzutka. Potrzeba (a raczej bieda) matką wynalazku, więc z mojej strony - szacun!
Na Kubie jest podobnie, skręcają cuda ze złomu i kawałka drutu. Też z powodu biedy.



Człowieku, to nie jest zadna sztuka. Wystarczy kawałek drewna i maczeta. Jest XXI wiek. Na orbicie jest kilka tysięcy satelit. Do pracy latamy odrzutowcami. Światłowody, rakiety, sztuczna inteligencja. To jest sztuka. Ludzie niedługo polecą zasiedlać marsa a oni budują domy z gówna. To nie świadczy o nich dobrze. To bardzo źle o nich świadczy

arnoldgolonka

2023-11-25, 13:31
SkoPio1 napisał/a:

No i?



-Mają rozmach sk***ysyny!

KosmatyHui

2023-11-25, 13:55
Czekajcie, Jak unia pozwoli wam tylko na takie pojazdy. Ale nie bedziecie ich mogli wystrugac sami, bo to nie ekologiczne i niebezpieczne. Wiec bedziecie mogli je tylko sciagac od bambusow, albo z chin!

Rak.Odbytu napisał/a:

Śmiejcie się, śmiejcie. Zrobić pojazd z niczego to sztuka. A to chyba Kongo, tam ludzi nie stać nawet na gówniany chiński rower, który u nas wyrzuca się do rowu jak zatnie się przerzutka. Potrzeba (a raczej bieda) matką wynalazku, więc z mojej strony - szacun!
Na Kubie jest podobnie, skręcają cuda ze złomu i kawałka drutu. Też z powodu biedy.






pie**olisz, tam coraz lesze furki sciagaja.

benqu

2023-11-25, 14:30
mozna powiedziec, ze wynaleziono tam koło na nowo xD

Bul_od_bytu

2023-11-25, 14:31
Wakanda stawia na rozwój technologiczny jak widzę :D