18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzynki na zakupach ...

~McSadol • 2023-04-19, 08:55
Oakland USA , w sumie po staremu ..


Krak

2023-04-19, 09:08
Ale rower to przy sobie...żeby jej nie ukradli...

Sztruks

2023-04-19, 10:27
I jak słyszę pie**olenie że „rasizm” przecież te czarne k***y powinny być zdepopulowane co do jednego

bleblebator1

2023-04-19, 10:32
To się nazywa socjalistyczna redystrybucja mienia

Love_is_Love

2023-04-19, 10:59
Sztruks napisał/a:

I jak słyszę pie**olenie że „rasizm” przecież te czarne k***y powinny być zdepopulowane co do jednego



Fakt. Smutno się na to patrzy. Niestety są to efekty dziesięcioleci upodlenia, odbierania możliwości edukacji czy braku równego dostępu do stanowisk. Są to pokolenia wychowane w przeświadczeniu że nie da się uczciwie zarobić.

Niestety tego problemu nie da się szybko naprawić i musi nastąpić niejedna zmiana pokoleniowa żeby wyplenić ten proceder. Wspaniałą rzeczą która niewątpliwie przyczyniła się do ewolucji myślenia Afroamerykanów o sobie był czarnoskóry prezydent Ameryki.

PentagramOdDiabła

2023-04-19, 11:01
Love_is_Love napisał/a:

Fakt. Smutno się na to patrzy. Niestety są to efekty dziesięcioleci upodlenia, odbierania możliwości edukacji czy braku równego dostępu do stanowisk. Są to pokolenia wychowane w przeświadczeniu że nie da się uczciwie zarobić.
Niestety tego problemu nie da się szybko naprawić i musi nastąpić niejedna zmiana pokoleniowa żeby wyplenić ten proceder. Wspaniałą rzeczą która niewątpliwie przyczyniła się do ewolucji myślenia Afroamerykanów o sobie był czarnoskóry prezydent Ameryki.



Weź, proszę Cię ładnie, skończ pie**olić i idź stąd.

nowynick

2023-04-19, 11:18
Love_is_Love napisał/a:

Fakt. Smutno się na to patrzy. Niestety są to efekty dziesięcioleci upodlenia, odbierania możliwości edukacji czy braku równego dostępu do stanowisk. Są to pokolenia wychowane w przeświadczeniu że nie da się uczciwie zarobić.
Niestety tego problemu nie da się szybko naprawić i musi nastąpić niejedna zmiana pokoleniowa żeby wyplenić ten proceder.



bez ostatniego zdania pasuje też do opisu starszego pokolenia polski wschodniej :-)

Pracowałem w kilku centralach różnych sieci handlowych, już ja wiem gdzie i który przedział wiekowy kradnie najczęściej ;-) Proponuję za karę odebrać im prawa wyborcze...

vengo

2023-04-19, 12:11
nowynick napisał/a:

bez ostatniego zdania pasuje też do opisu starszego pokolenia polski wschodniej
Pracowałem w kilku centralach różnych sieci handlowych, już ja wiem gdzie i który przedział wiekowy kradnie najczęściej Proponuję za karę odebrać im prawa wyborcze...



Tobie powinni całkowicie zabrać prawa wyborcze za pie**olenie głupot :D

BambiPMT

2023-04-19, 12:11
Love_is_Love napisał/a:

Fakt. Smutno się na to patrzy. Niestety są to efekty dziesięcioleci upodlenia, odbierania możliwości edukacji czy braku równego dostępu do stanowisk. Są to pokolenia wychowane w przeświadczeniu że nie da się uczciwie zarobić.
Niestety tego problemu nie da się szybko naprawić i musi nastąpić niejedna zmiana pokoleniowa żeby wyplenić ten proceder. Wspaniałą rzeczą która niewątpliwie przyczyniła się do ewolucji myślenia Afroamerykanów o sobie był czarnoskóry prezydent Ameryki.



Weź bo jebnę ze śmiechu. To że trzymali murzynów ciemnych to fakt. Ale k***a nawet się starać nie musieli. Wystarczyło socjalem podsypać. Ale pie**olenie, że nie mają szans na edukację to jest jakieś z kosmosu. Parytety i stypendia. Od ch*ja sportowców, bo inżynieria genetyczna na statku i plantacjach do tego doprowadziła. Ale do szkoły nikt im chodzić nie bronił. Parę lat chodzenia i zawód masz jak ta lala. A płytkarz, elektryk, hydraulik dobry z kasą to przekłada przez stół do rypania 75% magistrów i inżynierów. Tylko k***a trzeba pracować.

shoe5maker

2023-04-19, 12:41
Love_is_Love napisał/a:

Fakt. Smutno się na to patrzy. Niestety są to efekty dziesięcioleci upodlenia, odbierania możliwości edukacji czy braku równego dostępu do stanowisk. Są to pokolenia wychowane w przeświadczeniu że nie da się uczciwie zarobić.
Niestety tego problemu nie da się szybko naprawić i musi nastąpić niejedna zmiana pokoleniowa żeby wyplenić ten proceder. Wspaniałą rzeczą która niewątpliwie przyczyniła się do ewolucji myślenia Afroamerykanów o sobie był czarnoskóry prezydent Ameryki.



Mam nadzieję że to sarkazm. Jakby gówniak dostał kopa na ryj takiego ogłuszacza, to by się zastanowił następnym razem czy warto. Gdyby dostawał takiego kopa za każdym razem to pewnie by zrezygnował całkowicie z tej profesji. Poza tym nie widzę, żeby kradł produkty niezbędne do przeżycia. Jak równość to równość na nie równość w lewackim wydaniu.

HermanVonSztolc

2023-04-19, 14:59
Kurde mam pomysl na niezly biznes... przefarbuje skore henną... pojade na wakacje do JuESej... nachapie sie... wroce... i otworze biznes na bazarku.... kuuurde ma sie ten łeb... a najlepsze ze wszystko legalnie..XD

piterpiotrek

2023-04-19, 16:32
rower też czarny że by w ciemnosci nie było go widac :)

turor

2023-04-19, 16:52
Zapie**ala jak chińczyk przy taśmociągu :D

Bul_od_bytu

2023-04-19, 16:55
O ile media tego nie przedstawią rzetelnie to usłyszymy, że biedne szympansy w ramach walki z rasizmem okradają sklepy bo nie mają kasy na zakupy, a talonów żywnościowych nie wymieniają na telewizory i telefony. Czekam aż stado szympansów wyniesie jakieś fanty z białego domu albo innego pentagonu to wtedy może ktoś się obudzi :D

silwerbalk

2023-04-19, 18:18
bleblebator1 napisał/a:

To się nazywa socjalistyczna redystrybucja mienia



Nie to są reparacje za 300 lat niewolnictwa ....

:roll:

shoe5maker napisał/a:

Mam nadzieję że to sarkazm. Jakby gówniak dostał kopa na ryj takiego ogłuszacza, to by się zastanowił następnym razem czy warto. Gdyby dostawał takiego kopa za każdym razem to pewnie by zrezygnował całkowicie z tej profesji. Poza tym nie widzę, żeby kradł produkty niezbędne do przeżycia. Jak równość to równość na nie równość w lewackim wydaniu.



Jakby kradł chleb albo bułki czy tam tostowy .... To ch*j mam to w dupie nawet udaje że nie widzę bo może gość serio głoduje a kasy nie ma. Ale k***a perfumy czy tam inne gówna nie są niezbędne do życia

:-/

Tak więc kop na ryj mu się należy