18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzynki chciały kraść

GeorgeHarvey1 • 2023-09-14, 10:44



Ale Pakistańczycy nie pozwolili. Wielka Brytania

~Velture

2023-09-14, 10:48
To są k***a gruuuube lata przyzwalania na takie zachowania jak j***ny złodziej ma pretensje, że nie pozwalają mu kraść i kiedy ktoś stosuje środki przymusu bezpośredniego wobec tych zwierząt to od razu krzyki aby na policje dzwonić...

No k***a niepojęte aby złodziejska k***a miała pretensje i domagała się policji bo jej k***a nie pozwalają kraść.


Imralav

2023-09-14, 10:53
Mi zawsze w takich filmikach brakuje żeby ktoś takiemu k***iszczu (bo może niebinarne) solidną bułę na ryj wystrzelił w samoobronie. Chociaż i tak śmiesznie jak tam od niechcenia jedną ręką gość zza pleców typiarę kładzie.

Riben

2023-09-14, 11:19
Wakanda forever

ruskietopodludzietfuu

2023-09-14, 11:25
zmniejszyć populacje małp !!!! do minimum !!!! zwierzęta to nie ludzie rozróżniać barany !

loky

2023-09-14, 12:17
~VeIture napisał/a:

To są k***a gruuuube lata przyzwalania na takie zachowania jak j***ny złodziej ma pretensje, że nie pozwalają mu kraść i kiedy ktoś stosuje środki przymusu bezpośredniego wobec tych zwierząt to od razu krzyki aby na policje dzwonić...
No k***a niepojęte aby złodziejska k***a miała pretensje i domagała się policji bo jej k***a nie pozwalają kraść.



"Dzwoń po pie**olona policję" powinni to im pokazać jak przyjadą bronić uciśnioną afrykańską mniejszość.


garota

2023-09-14, 19:03
k***a ja może jestem poj***ny ale poczekał bym sobie aż takie dwie szmaty przyjdą mi do sklepu i po prostu bym je uprowadził. Żadnych kamer, nagrywania, srania. Tylko w p*zdę i do piwnicy. Oj odpracowały by swoje.

PentagramOdDiabła

2023-09-14, 20:28
loky napisał/a:

"Dzwoń po pie**olona policję" powinni to im pokazać jak przyjadą bronić uciśnioną afrykańską mniejszość.



Witamy w dzisiejszych czasach..!

JamPawel

2023-09-14, 22:56
garota napisał/a:

k***a ja może jestem poj***ny ale poczekał bym sobie aż takie dwie szmaty przyjdą mi do sklepu i po prostu bym je uprowadził. Żadnych kamer, nagrywania, srania. Tylko w p*zdę i do piwnicy. Oj odpracowały by swoje.


Masz plantację bawełny w piwnicy?

Cipelator

2023-09-15, 02:38
BLM po brytyjsku u pakoli sklepie?

~Velture

2023-09-15, 06:49
już BLM się uzbierały w obronie złodziejstwa i sklep został zamknięty... Ja pie**olę.


KUBA-SKA

2023-09-15, 07:00
Zamknoł nawet werandę i czeka na policję