18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzynka na zakupach

GeorgeHarvey1 • 2022-07-31, 14:29

Promocja taka

dance4life

2022-07-31, 14:50
stefan szufla napisał/a:

zapewne za wszystko zapłaciła



spieszyla sie, zeby jej biali przypadkiem nie okradli

ProVVe

2022-07-31, 18:30
Jeden filmik był gdzie się ludzie oburzają o podpalenie za kurczaka... A ja nadal twierdze, ze gdyby groziło małpie spalenie żywcem 2 razy by się zastanowiła... Ucinać łapy żeby tylko na tylnich chodziła... U nas albinosow I nierobów to samo albo praca albo koniec ze sponsoringiem społecznym

Ko...........ik

2022-08-01, 13:21
Potem takie śmietniki sprowadzają do kraju .

Policeman

2022-08-01, 13:41
Wyobraźcie sobie jak Chińczycy muszą oglądać te filmy i pękać ze śmiechu. U nich karne społeczeństwo po 12h dziennie praca, dzień w dzień zwiększa się budżet. Kiedyś chiny to był żart "chińska technologia", dzisiaj chińskie telefony mają Europejczycy i powoli Amerykanie, chińskie auta już jeżdżą po ulicach na zachodzie, budują swoje lotniskowce, jak się okazuje, o dziwo nie toną. Coraz większe miasta, coraz bardziej śmiałe projekty, armia rośnie z roku na rok. 1,2kkk mieszkańców, każdy pójdzie na rozkaz walczyć. A w USA, ile? 300 mln? Z czego połowa to: murzyni, latynosi, araby, lewaki [co pokazują wybory] i z roku na rok ich poziom życia spada. Ciężki przemysł się ewakuuje, deprawacja młodych amerykanów jest w apogeum, już teraz rolnictwo spada bo dzieci rolników chcą jechać do miasta by zostać aktorami, muzykami i infulencefrajerami. Jeszcze z 10-15 lat i będzie trzeba się uczyć chińskiego, bo świat przejdzie na azjatyckie myślenie. Jak teraz urodzi mi się dzieciak, to jasne, angielskiego będzie się uczyć, ale prywatnie będzie miało zajęcia z chińskiego, może mi kiedyś za to podziękuje.

probnk

2022-08-01, 19:22
kolor skóry przypadkowy

marcino_zly

2022-08-01, 22:08
Co za dzicz.
Wcześniej pewnie tak banany kradła.
Do utylizacji jedynie się nadaje.

hacked15

2022-08-02, 14:54
dobrze ze tablice rejestracyjne zamazali :D