18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyni pasą się na pastwisku

Wiewór • 2019-03-12, 10:18
W poniższym filmiku możemy zaobserwować stado dzikich murzynów afrykańskich żerujących na bezkresnych stepach sawanny Czarnego lądu.
Proszę zwrócić uwagę jak samiec alfa dowodzi chmarą pohukując groźnie na swoich ziomków.
Po napełnieniu brzuchów pyszną trawą, cała sfora zbiera się w kupę i wykonuje tradycyjny murzyński wesoły taniec-poj***niec.

-czytała Krystyna Czubówna.


maly-boy

2019-03-12, 17:39
To ci zielonoświątkowi ?

Hrabia Drapula

2019-03-12, 20:20
część widać że zajada się, dawno w pysku takiego rarytasa chyba nie mieli

Nejm

2019-03-12, 20:26
Akurat mi się House odpalił do tego filmiku, polecam wam wypróbować, nieźle się zgrało ;)
Shadow Child & Sinden - Get At

freaky

2019-03-12, 22:37
Dlaczego w Afryce nie ma krów? Bo czarni szybciej dobiegają do trawy :krejzi:

miedzianek

2019-03-12, 22:56
LBZ napisał/a:

że ich dzieci nie będą miały coś jeść.

A telewizja nam pokazuje tylko biedne głodne dzieci a nikt się nie zastanowi dlaczego tak jest. Porażka zupełna.

Co im po rybie..




1)Co ty pie**olisz, będą jadły trawę


2)Głodne są mudziny w Afryce, bo tam nie ma trawy

3)No właśnie, co im po rybie, jak są wege?

Bogusnr

2019-03-13, 01:35
Czyżby nowy podgatunek czarnej szarańczy?

ziajos

2019-03-13, 09:17
@~Nei

Ale weź i nie dokładaj tym zwierzętom ich słodkości :D

svc2000

2019-03-13, 10:20
Nie ma informacji, w której części Szwecji to było kręcone

Bedejot

2019-03-13, 21:37
Zielonoświątkowscy ? Czy jaki h*j?

dev17

2019-03-14, 21:21
Sami tak będziecie żryć, bando ćwoków. Małolaty na wychowaniu rodziców i nie wiecie co to głód.... zobaczymy czy tak się bedziecie śmiali jak rodzice was pojebią. Żeby coś zrozumieć należy to poczuć na własnej dupie. I nie.. nie, pseudo fachowcy, nic mi nie brakuje w życiu. Szkoda mi takich buraków którzy śmieję sie ze wszystkiego i ze wszystkich. Karma ma moc i was znajdzie. Peace bando buraków. (Macie przynajmniej po 14 lat ?)

Drapichrust

2019-03-15, 14:33
dev17 napisał/a:

Sami tak będziecie żryć, bando ćwoków. Małolaty na wychowaniu rodziców i nie wiecie co to głód.... zobaczymy czy tak się bedziecie śmiali jak rodzice was pojebią. Żeby coś zrozumieć należy to poczuć na własnej dupie. I nie.. nie, pseudo fachowcy, nic mi nie brakuje w życiu. Szkoda mi takich buraków którzy śmieję sie ze wszystkiego i ze wszystkich. Karma ma moc i was znajdzie. Peace bando buraków. (Macie przynajmniej po 14 lat ?)



To skoro ci nic nie brakuje w życiu czego się napinasz? Jak sam nie cierpiałeś głodu to czego innych pouczasz. Kochasz murzynów to ich karm. Zabierz swoim dzieciom żeby poznały co to głód a daj bambusom. Piszący tu nie mają 14-stu lat. To dobrze. Widać rodzice ich nie poj***li tylko od wczesnej młodości wpajali im odpowiednie wartości co do zachowań wobec czarnej hołoty.

dev17 napisał/a:

Sami tak będziecie żryć, bando ćwoków. Małolaty na wychowaniu rodziców i nie wiecie co to głód.... zobaczymy czy tak się bedziecie śmiali jak rodzice was pojebią. Żeby coś zrozumieć należy to poczuć na własnej dupie. I nie.. nie, pseudo fachowcy, nic mi nie brakuje w życiu. Szkoda mi takich buraków którzy śmieję sie ze wszystkiego i ze wszystkich. Karma ma moc i was znajdzie. Peace bando buraków. (Macie przynajmniej po 14 lat ?)



Czego się napinasz? Kochasz murzynów to zabierz żarcie swoim dzieciom i daj murzynom. Twoje dzieci poznają co to głód i będziesz zadowolony.

JanJankowski

2021-10-12, 20:47
Smoluchy w dupe j***ne traworzerce