18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyni na zakupach

phrontch • 2021-03-18, 07:13
O dziwo nie USA












serenity

2021-03-18, 17:18
Skoro każe się nam uważać to coś za normalnych ludzi to może zacznijmy się zachowywać jak oni! Po ch*j pracować!

pankruk

2021-03-18, 21:10
cucho napisał/a:

Widzę, że z nimi jest, jak z Ruskimi podczas II Wojny.
Dziadek mi opowiadał, że mieli aparaturę do pędzenia bimbru. Przyszli niemcy, zabrali bimber i przychodzili co jakiś czas po jeszcze, na pełnej kulturze.
Ruscy zaczęli ich oswobadzać. Przyszli, zabrali bimber, aparaturę i jeszcze im stodołe spalili.
To samo tutuj. Bydła narobią, same zniszczenia i masz takie coś szanować, bo tak wypada



Ja z kolei mam inną historię, ś.p. babci brat miał taki epizod w życiu, że mieszkał w III Rzeszy i w 1945 r. wcielono go przymusowo do Wehrmachtu wraz z garstką innych, znanych mu rodaków. Panowie trafili w szeregach niemieckiej armii na front zachodni gdzie trafili do niewoli. Amerykanie w końcu połapali się, że tych paru chłopaków to Polacy i po kilku przesłuchaniach i wielu godzinach wyjaśnień wypuścili ich z przepustkami umożliwiającymi powrót do domu przez wszystkie punkty kontrolne aliantów. Polskę wyzwalali już Rosjanie i doszło do sytuacji w której babci brat wchodzi do rodzinnego domu w umundurowaniu niemieckim, a tam rodzina i radziecki kapitan NKWD, który się u nich zatrzymał. Szczęście w nieszczęściu, że facet okazał się normalny ponieważ przed wojskiem był nauczycielem, pracował z młodzieżą i miał ludzkie podejście do sprawy. Babci brat raz dwa na polecenie kapitana NKWD przebrał się w cywilne ciuchy, a mundur spalono w piecu ponieważ "gdyby moi Cię zobaczyli w tych ciuchach to by Cię wywieźli na Syberię". Kiedy Rosjanie zajęli już Berlin i było po wojnie to ten sam radziecki oficer załatwił całej rodzinie mojej babci przepustkę do amerykańskiej strefy okupacyjnej i tak też ten sam wuj wyjechał i resztę życia spędził w RFN, a babcia została na ziemiach odzyskanych.

Zbysław

2021-03-18, 21:44
T3RMINATOR napisał/a:

Ten by zrobił tam porządek.



BMW to chyba on wymyślił

shoe5maker

2021-03-18, 23:01
Po co zwierzętom telewizor?

przewodnik_elektryczny

2021-03-19, 07:11
Kriuk napisał/a:

Ja z kolei mam inną historię, ś.p. babci brat miał taki epizod w życiu, że mieszkał w III Rzeszy i w 1945 r. wcielono go przymusowo do Wehrmachtu wraz z garstką innych, znanych mu rodaków. Panowie trafili w szeregach niemieckiej armii na front zachodni gdzie trafili do niewoli. Amerykanie w końcu połapali się, że tych paru chłopaków to Polacy i po kilku przesłuchaniach i wielu godzinach wyjaśnień wypuścili ich z przepustkami umożliwiającymi powrót do domu przez wszystkie punkty kontrolne aliantów. Polskę wyzwalali już Rosjanie i doszło do sytuacji w której babci brat wchodzi do rodzinnego domu w umundurowaniu niemieckim, a tam rodzina i radziecki kapitan NKWD, który się u nich zatrzymał. Szczęście w nieszczęściu, że facet okazał się normalny ponieważ przed wojskiem był nauczycielem, pracował z młodzieżą i miał ludzkie podejście do sprawy. Babci brat raz dwa na polecenie kapitana NKWD przebrał się w cywilne ciuchy, a mundur spalono w piecu ponieważ "gdyby moi Cię zobaczyli w tych ciuchach to by Cię wywieźli na Syberię". Kiedy Rosjanie zajęli już Berlin i było po wojnie to ten sam radziecki oficer załatwił całej rodzinie mojej babci przepustkę do amerykańskiej strefy okupacyjnej i tak też ten sam wuj wyjechał i resztę życia spędził w RFN, a babcia została na ziemiach odzyskanych.



Co ty pie**olisz jak potłuczony? Po pierwsze Sowieci nie wyzwalali Polski tylko zajmowali, po drugie chłop w niemieckim mundurze nie doszedłby do domu w Polsce w żadnym wypadku, a po trzecie to żaden oficer NKWD nie miał ludzkiego podejścia do nikogo bo po prostu nie zostałby oficerem NKWD. Własną matę wysłałby do gułagu gdyby tylko dostał rozkaz. Zmyślone pierdoły , nikt się na to nie nabierze

jessjess

2021-03-19, 12:04
Na hasło "Dżordż Floyd" sklepy udzielają 100% rabatu.

pankruk

2021-03-19, 22:26
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Co ty pie**olisz jak potłuczony? Po pierwsze Sowieci nie wyzwalali Polski tylko zajmowali, po drugie chłop w niemieckim mundurze nie doszedłby do domu w Polsce w żadnym wypadku, a po trzecie to żaden oficer NKWD nie miał ludzkiego podejścia do nikogo bo po prostu nie zostałby oficerem NKWD. Własną matę wysłałby do gułagu gdyby tylko dostał rozkaz. Zmyślone pierdoły , nikt się na to nie nabierze



Szczerze mówiąc w ch*ju mam twoją opinię, historia opisana w kronice rodzinnej.

przewodnik_elektryczny

2021-03-20, 21:44
Kriuk napisał/a:

Szczerze mówiąc w ch*ju mam twoją opinię, historia opisana w kronice rodzinnej.



Babka ci zwyczajnie nawkładała ciemnoty a ty wierzysz. Myślisz że Polak idący z niewoli u aliantów z amerykańską przepustką w niemieckim mundurze przeszedłby całą strefę zajętą przez Sowietów, doszedł do domu w Polsce a tam oficer NKWD pijący herbatkę u babki powitał go chlebem i solą? Jesteś zajebiście naiwny i powiem ci jakby było w rzeczywistości. Ruscy żołnierze zawinęli by go zaraz na pierwszym posterunku na linii demarkacyjnej i rozwaliliby mu łeb za służbę u Niemców i szpiegostwo dla Amerykanów, w najlepszym wypadku dostałby 15 lat łagru na Syberii. W Mikołaja też wierzysz ? To że ci coś ktoś mówi to nie znaczy że to prawda