18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzynek rozwiązuje problem braku śniegu w święta

Syn_Milionera • 2023-01-01, 03:31
Spóźnione wesołych świąt ode mnie.


0rion

2023-01-01, 05:27
ze spokojem mozna uznac to za atak terrorystyczny przez rozpylanie szkodliwej substancji. zadzwonic po antyterrorke i niech odjebia malpe z miejsca, proste - chwasty sie wyrywa. :-/

welder72

2023-01-01, 11:34
Śnieg? k***a gaśnicą proszkową?!

XTralala

2023-01-01, 14:02
Miejsce ch*jtoka jest tam gdzie serwer jego a nie tu.. w p*zdu z tym

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-01-01, 14:06
nabrali mudżynów to mają :lol: a u nas najwięcej Mongołów widać po twarzach

Juzwa

2023-01-01, 14:12
welder72 napisał/a:

Śnieg? k***a gaśnicą proszkową?!



Nie uważasz, że masz nieco wygórowane wymagania wobec tego czarnego pacana?

radek225

2023-01-01, 15:14
Mój post został usunięty, bo nic nie wnosi? Wnosi tyle, że pokazuję swoją dezaprobatę, jak p*zdoki zalewają tę stronę, a moderacja na to przyzwala, zamiast wyj***ć z adnotacją, by nie promować na sadolu innych portali. Więc napiszę - won na kwejka, wykop albo pudelka z tym gównem i wnoszę swym postem to, że nie chcę p*zdoków tutaj widzieć. p*zdok promuje lizanie kibla (tak, dosłownie było takie wyzwanie), podkładanie komuś nóg, gdy podskoczy, czy zj***nych wyzwań. Po tych lizaniach kibla / pisuarów kilka osób trafiło do szpitala z sepsą. Tak, pisze się w Polsce wyzwań, nie czelendży. To ch*jstwo promuje bardzo niebezpieczne trendy i zachowania przez które nie jedna osoba już straciła zdrowie oraz życie. Do tego p*zdok to koń trojański na usługach chińskiego rządu. Pewnie niektórzy nie wiedzą, że tik tok jest chiński, nie amerykański. Skośnookie ryżojady mają za pomocą p*zdoka dostęp do kamer w smartfonie, mikrofonu, listy zainstalowanych aplikacji, SMSów, maili, mikrofonu, pozycji GPS itp i mogą uaktywniać poszczególne komponenty telefonu nawet, gdy go nie używasz, ale jest włączony. Im więcej telefonów ma zainstalowanego p*zdoka, tym bardziej ryżojady mają wgląd do sytuacji geopolitycznej w danym kraju. Trump albo Baiden, nie pamiętam zbanował p*zdoka, a senatorowie, kongresmeni i inne osoby silnie powiązane z rządem USA mają BEZWZGLĘDNY ZAKAZ instalowania tego gówna na swoich telefonach. Google, czy cukierman też szpieguje, ale wolę, by właścicielami moich danych był rząd amerykański, niż chiński. Zapraszam do obejrzenia tego filmu. Może co niektórym odblokują się jakieś klapki w mózgu i przestanie wrzucać szambo stamtąd tutaj robiąc przy tym darmową promocję konia trojańskiego obcego reżimu i wywiadu.




smc

2023-01-01, 16:30
Czy Sadistic jest koniem trojańskim?


Odjąd mam zainstalowanego sadistica, wyświetlają mi się reklamy agencji towarzyskich, PiS-u, kilku zakładów pogrzebowych i radzieckiej FSB. Żona na mnie jakoś dziwnie patrzy, a pies sąsiada zaczął szczekać, mimo, że zawsze był grzeczny. Wczoeaj zgubiłem stówę i grzebień, ch*j z grzebieniem, ale kasy szkoda. Nie wiem, czego jeszcze się spodziewać, ale już nie śpię spokojnie jak kiedyś...

radek225

2023-01-01, 17:40
smc napisał/a:

Czy Sadistic jest koniem trojańskim?
Odjąd mam zainstalowanego sadistica, wyświetlają mi się reklamy agencji towarzyskich, PiS-u, kilku zakładów pogrzebowych i radzieckiej FSB. Żona na mnie jakoś dziwnie patrzy, a pies sąsiada zaczął szczekać, mimo, że zawsze był grzeczny. Wczoeaj zgubiłem stówę i grzebień, ch*j z grzebieniem, ale kasy szkoda. Nie wiem, czego jeszcze się spodziewać, ale już nie śpię spokojnie jak kiedyś...



Bierz połowę, albo zmień dilera. Nie ma i nigdy nie istniała aplikacja sadistica na komputery, czy telefony. Albo żyjemy w równoległych wszechświatach. A żona na ciebie krzywo patrzy, bo ci dopie**ala rogi z sąsiadem. Bo ty trzy ruchy i worek suchy, a twój sąsiad może ją j***ć godzinami. Dzięki niemu dowiedziała się, co to jest orgazm wielokrotny.

Jokerd

2023-01-01, 23:04
0rion napisał/a:

ze spokojem mozna uznac to za atak terrorystyczny przez rozpylanie szkodliwej substancji. zadzwonic po antyterrorke i niech odjebia malpe z miejsca, proste - chwasty sie wyrywa.



O kuwa. To daj numer do tej antyterrorki

Miloszek88

2023-01-07, 22:35
pie**olone czarne bambusy powinni ich wytruć szczepionkami wszystkich swiat bez nich bedzie lepszy