18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn zgwałcił 14 latkę w Londyńskim Parku

Ma...........ke • 2017-09-19, 08:48
14 latka została zgwałcona a jakże przez murzynka bambo, kiedy szła przez park londyński pomiędzy 9 rano a 13 w południe
Scotland Yard opublikowało niewyraźne zdjęcie sprawcy.
Atak odbył się w biały dzień co dodatkowo szokuje Marka Azariaha od przestępstw na tle seksualności dzieci.

Sprawca to murzyn z wąsami około 20-tki o szczupłej sylwetce z krótkimi czarnymi włosami.

Murzyn był wtedy ubrany w spodnie w kolorze piaskowym, czarne okulary o okrągłych soczewkach, miał ciemne buty być może niebieskie z szarymi sznurowadłami.

Policja poszukuje świadków zdarzenia, jeżeli ktoś widział wesołego murzyna w Londynie proszony o zgłoszenie tego na komendę policji.
Każdy kto może mieć informacje na ten temat proszony jest o kontakt telefoniczny
07789 926065 or email mark.azariahmet.pnn.police.uk.

Sprawa z 4 września dni.

Niewyraźne zdjęcie gwałciciela uchwycone z obrazu kamery.
spoiler

Oryginalny tekst
spoiler

Linki
independent.co.uk
reddit.com
mirror.co.uk

~Angel

2017-09-19, 12:20
Velture napisał/a:

@up
Czyżbyś właśnie przyznał się do swojego koloru skóry? :amused:



Nigdy go nie ukrywałem i wykorzystując naturalny kamuflaż czaję się w parku w biały dzień :-P

Essent

2017-09-19, 20:20
[quote

Murzyn był wtedy ubrany w spodnie w kolorze piaskowym, czarne okulary o okrągłych soczewkach, miał ciemne buty być może niebieskie z szarymi sznurowadłami.
[/quote]

Mają nawet kolor sznurówek,a zdjęcia jak z aparatu 000,10mpx
:homer:
Nic nowego,ja pójdę spać,a kolejny czarny zaprzyjazni się z inną ofiarą tejże nocy.Mam na serio dość tego czarnego ścierwa.Nic więcej nie mogę zrobić.Jakieś pomysły ??

SpeedyG

2017-09-19, 21:43
Jaki gwałt ksenofobi i rasiści? To się nazywa ubogacenie kulturowe, a 14 letnia szmata to w jego kraju miałaby już trójkę dzieci. Niech w końcu dorośnie.

os...........wo

2017-09-19, 22:21
Im panienka młodsza, tym więcej przyjemności czerpie ze stosunku. Powinna podziękować kakaowemu księciu za niezapomniane chwilę.

Murgen

2017-09-20, 09:11
Volfodzio napisał/a:

@Murgen bo te w miejscach gdzie może się zdarzyć coś takiego to modele od myfrienda "12 mPx super view good quality wifi guard camera - BUY NOW 1$".



Chyba raczej kupione w przetargu zgodnie z unijnymi i krajowymi wytycznymi, od producenta zatrudniającego zgodnie z zasadami o równym traktowaniu wszystkich religii, płci, ras, orientacji i preferencji kolorów ścian w mieszkaniu. Tylko dla techników i inżynierów nie starczyło stanowisk

Zcarg

2017-09-20, 22:26
"Atak odbył się w biały dzień co dodatkowo szokuje Marka Azariaha od przestępstw na tle seksualności dzieci."
Czarnego w nocy nie widać moze dlatego go zszokowało bo w dzień czarny nie jest incognito a w nocy by nie było go widać :?

htp

2017-09-20, 22:38
Abraxus napisał/a:

Bambo nie myślą. Strasznie prymitywny sposób na gwałt. Jak lubi j***ć dzieci to powinien się zaprzyjaźnić z lokalnym księdzem to por*cha dzieci na legalu przy piątkowej szkockiej na plebani.


Anglikanie nie mają celibatu, to i o księdza pedofila tam trudniej.

omm80

2017-09-20, 23:41
E! To mój k***a rower!!!!

ziu

2017-09-21, 00:06
Kolor piaskowy utrudnia mi rozpoznanie ....

-BALROG

2017-09-21, 00:43
Nie mogę zrozumieć po co kupować jakąś gównianą kamerę skoro i tak nic na niej nie widać.

zygmunt151

2017-09-21, 18:54
Przydała by sie fotka lepszej jakości, zobaczyć murzyna z wąsami to jak kominiarza i okularnika na rowerze na raz.

KOSS

2017-09-21, 23:17
Nie dość że zgwałcił to jeszcze rower ukradł.