18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn kaznodzieja odprawia gusła

RastaMan • 2017-09-06, 18:37
Nigger udając mądrego próbuję się wywinąć policjantowi czytając swoje prawa z kartek z czipsów a gdy to nie skutkuje odprawia czarną magię modląc się do boga dinduffinów jednak nawet to mu nie pomaga, może jak by udawał prześladowanego muslima miałby większe szanse powodzenia.

spoiler



Hesus12337

2017-09-07, 09:24
Wygląda mi to na słabą prowokacje bambusów, gdzie zła policja na pewno, bez powodu zatrzymuje niewinnych trwających w wierze obywateli meryki, tylko dlatego ze są czarni. Konstytucja plus paciorek obrania przed złymi panami policjantami. Mógł się chociaż tych paragrafów na pamięć nauczyć, aaa czego ja wymagam od małpy

eMJay8086

2017-09-07, 11:00
Czerni nie przeczytali do końca instrukcji dla tych zjebów żyjących niby-to-poza-prawem:
małym druczkiem: "Be white".

darkfurby

2017-09-07, 12:53
Policjant chciał dokumenty murzyna pomimo, że ten nie kierował :P nie znam prawa w stanach ale u nas policjant może Ciebie w każdej chwili zatrzymać poprosić o dokumenty i nawet zatrzymać na 24h nie podając żadnego powodu :P .

Edit.

Ten moment kiedy patrzy się na Ciebie policjant mierząc do Ciebie z broni i to od jego oceny zależy czy przeżyjesz czy nie...

Timitum

2017-09-07, 18:58
@up chciał prawko kobiety-kierowcy. Nasz obrońca swobód z pierwszego planu stawiał opór (pasywny, ale zawsze), więc policjant zażądał dokumentu także od niego.

Klapu

2017-09-07, 21:06
BenderXXX, ale zrobili tak. Kupili kawałek ziemi w Afryce, wywieżli tylu murzynów, ilu tylko chciało wrócić do korzeni i tak powstała Liberia. A że nie wypaliło, cóż... otóż remigranci z USA zaczęli traktować miejscowych według znanych sobie wzorców - czyli stworzyli państwo niewolnicze, gdzie czarny gnębił czarnego :)