18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn katolik

mam3zl • 2024-01-23, 18:06
Dlaczego murzyn wstąpił do kościoła katolickiego?


Żeby wreszcie móc nazwać kogoś ojcem

LizTruss

2024-01-23, 23:56
k***a ja pie**ole... to już nawet halman i jego pro-banderowskie wysrywy sa chyba śmieszniejsze niż to gowno. Moze młodszy kuzyn włamał się na konto afminowi? :homer:

alahu1

2024-01-24, 00:07
LizTruss napisał/a:

k***a ja pie**ole... to już nawet halman i jego pro-banderowskie wysrywy sa chyba śmieszniejsze niż to gowno. Moze młodszy kuzyn włamał się na konto afminowi?



Jest w tym trochę racji, w końcu każdy kawał o murzynach ma w sobie ziarenko prawdy.

Prof._Kot_Budd

2024-01-24, 10:57
LizTruss napisał/a:

k***a ja pie**ole... to już nawet halman i jego pro-banderowskie wysrywy sa chyba śmieszniejsze niż to gowno. Moze młodszy kuzyn włamał się na konto afminowi?



Kawał spełnia definicję czarnego humoru, jest średni+ ale mało tu ostatnio czegokolwiek co spełnia tą definicję, więc jak nie rozumiesz o co chodzi to zamknij morde i scrolluj dalej , bo ktokolwiek tu wrzuci coś co jest naprawdę czarnym humorem i jest w miarę kreatywne, jak te średnie żąrty albo np. animacje typa o nicku wójek, to dostaje pociski od debili twojego pokroju. Jak chcesz oglądać tylko wypadki, to są od tego inne strony.

kris1978

2024-01-24, 16:35
Bulisz 3 złote za to gówno i jesteśmy kwita