18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

'murica fuck yeah!

~Velture • 2018-04-09, 08:58
God bless america! :wali:

Uczcie się polaczki, robaczki, cebulaczki jak to w cywilizowanych krajach ludzie żyją a nie jak w tej zacofanej cebulandii gdzie nie ma demokracji. :krejzi:


Przyczajonykangur

2018-04-09, 15:47
Każdy powinien ubierać się tak jak mu się podoba, chce chodzić w bikini? Niech chodzi!
W czasie ostatniej wojny Niemcy stwierdzili że obraża ich widok Polaków i skończyło się to śmiercią 6 mln naszych rodaków. Nikt nikomu nie powinien nigdy zaglądać do łóżka.

TB303

2018-04-09, 15:54
janlew napisał/a:

etykę ustala kościół


Kościół i etyka... :lol:

SSmołki

2018-04-09, 17:07
Ktoś tu przegrał zakład

Mors_Nigra

2018-04-09, 19:00
Mnie tam nie interesuje jak się ubiera drugi facet, tak długo jak faktycznie ma pozakrywane to co najważniejsze. Ale z drugiej strony nie jestem pedałem, więc nie dziwne, że nic mnie to nie obchodzi.

eMJay8086

2018-04-09, 20:03
Ciekawe Welczer czego szukałeś że to znalazłeś...?

BialyNigger

2018-04-09, 20:03
Wolę mieszkać w kraju gdzie od czasu do czasu zdarzy się jakiś typek biegający w bikini niż w kraju gdzie od czasu do czasu spuszczają wpie**ol w autobusie za rozmowę w języku niemiecki. ;)

crazyhavoc

2018-04-09, 20:29
czemu do filmiku gdzie jakiś koleś pocina w bikini dopisuje się ideologię polityczna i zaczyna się gównoburza?

~Velture

2018-04-09, 20:59
BialyNigger napisał/a:

Wolę mieszkać w kraju gdzie od czasu do czasu zdarzy się jakiś typek biegający w bikini niż w kraju gdzie od czasu do czasu spuszczają wpie**ol w autobusie za rozmowę w języku niemiecki. ;)


Po ch*j się dopie**alasz do muzułmanów w niemczech? Nie ich wina, że biją niemców za to, że rozmawiają w swoim języku.

freaky

2018-04-09, 22:17
BialyNigger napisał/a:

Wolę mieszkać w kraju gdzie od czasu do czasu zdarzy się jakiś typek biegający w bikini niż w kraju gdzie od czasu do czasu spuszczają wpie**ol w autobusie za rozmowę w języku niemiecki. ;)


Twój bohater spotkałby się pewnie z mniej entuzjastyczną reakcją, gdyby swoją postępowość eksponował w bardziej konserwatywnym stanie USA jak Alabama czy Teksas, Polska także jest zróżnicowana pod tym względem. Trudno także porównywać dwie przytoczone przez ciebie sytuacje. Dlatego zamiast gadać po niemiecku, załóż bikini i przejdź się po Łodzi czy Radomiu. Poczujesz polskiego ducha tolerancji.

niemamskarpet.

2018-04-09, 22:42
no i pieknie to jest wolność, cebula ze zgniecionym umysłem przyzwyczajonym tylko do bata nigdy tego nie zrozumie ...

rocknroll

2018-04-09, 22:47
Chłopowi się fajki skończyły, a jakiś kretyn go nagrywa..

Foftek

2018-04-09, 23:34
Ktoś zna tytuł tej nutki?

~Beny

2018-04-10, 07:46
Foftek napisał/a:

Ktoś zna tytuł tej nutki?



Kraze - "You got that fiyah" ;)

dlwar

2018-04-10, 10:20
Boże jedyny prawdziwy jak ja nienawidzę tego narodu, jak ja wami gardzę żywy ludzki zawistny, zapluty, zakłamany, złodziejski odpad ludzkości. Wyzbyłem się polskości 8 lat temu i jestem z tego dumny, aha dodam że wykształciłem się za wasze pieniądze. Pozdrawiam serdecznie biedne zawistne zwierzęta z polski.

smakosz33

2018-04-10, 10:23
~Velture cwe*u, za tych polaczków powinieneś dostać oklep albo lepiej, bana bo jak wiadomo nie masz życia poza sadolem i to by była dla ciebie największa kara