18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murarz

mariusz3pl • 2020-02-07, 09:11
Widać że fachowiec ;-)




nowynick

2020-02-07, 09:23
specjalistą to ja nie jestem, ale cegły to się chyba ustawia jedna obok drugiej i takich dziur jak w czarnym kółku raczej nie zostawia...



Cynski

2020-02-07, 09:27
@up Przede wszystkim to on ustawia te cegły na boku na którym mają one znikomą wytrzymałość i mur jebnie.

freaky

2020-02-07, 09:35
To piwo czy mocz? Pytam, bo to hindus.

T3RMINATOR

2020-02-07, 10:47
Cynski napisał/a:

@up Przede wszystkim to on ustawia te cegły na boku na którym mają one znikomą wytrzymałość i mur jebnie.



To nie są cegły tylko pustaki.

SPIERDOLIX

2020-02-07, 10:52
nowynick napisał/a:

specjalistą to ja nie jestem, ale cegły to się chyba ustawia jedna obok drugiej i takich dziur jak w czarnym kółku raczej nie zostawia...



Oczywiście że nie jesteś, Ty nawet nie wiesz że to nie cegły głąbie xD

swampman

2020-02-07, 11:02
sp***OLIX napisał/a:

Oczywiście że nie jesteś, Ty nawet nie wiesz że to nie cegły głąbie xD



daj mu spokoj. zmylil go kolor

Pawehan

2020-02-07, 11:27
Ja się pytam czemu on nie dostał w ryj?

leonfun

2020-02-07, 11:54
Usterka! wersja zagraniczna :P

radek225

2020-02-07, 12:07
Pomijając Hindusa, nie ten bok cegły, czy w kubku był mocz, czy piwo, to właśnie bardzo podobnymi metodami Egipcjanie wybudowali piramidy. Kątomierz z dwóch deseczek, poziomica z patyka, sznurka i ciężarka oraz matematyka na poziomie gimnazjum wystarczyły, by zbudować jedne z największych budynków starożytności. I żadna w tym zasługa kosmitów, Czupakabry, Wielkiej Stopy, czy Iluminatów. Jak widać zwykły kubek z cieczą może śmiało posłużyć za poziomice, i nie trzeba tu wcale inżynierii rodem z NASA, by zbudować budynek wielkości domu.

te...........di

2020-02-07, 13:47
swampman napisał/a:

daj mu spokoj. zmylil go kolor



Cegly byly zle i specjalisty kolor tez zly

shoe5maker

2020-02-07, 13:53
Ale z takimi otworami pustaki to tylko na pianę mocować. Przecież tam ułożyć zaprawę to makabra, 90% zaprawy wleci do środka.

liczkos

2020-02-07, 14:52
radek225 napisał/a:

Pomijając Hindusa, nie ten bok cegły, czy w kubku był mocz, czy piwo, to właśnie bardzo podobnymi metodami Egipcjanie wybudowali piramidy. Kątomierz z dwóch deseczek, poziomica z patyka, sznurka i ciężarka oraz matematyka na poziomie gimnazjum wystarczyły, by zbudować jedne z największych budynków starożytności. I żadna w tym zasługa kosmitów, Czupakabry, Wielkiej Stopy, czy Iluminatów. Jak widać zwykły kubek z cieczą może śmiało posłużyć za poziomice, i nie trzeba tu wcale inżynierii rodem z NASA, by zbudować budynek wielkości domu.



Spoko to powiedz mi jak przytaszczyli tysiace marmurowych klocow wazacych 500 ton kazdy przez pol Egiptu panie Archimedes :)

Superszadko

2020-02-07, 15:08
liczkos napisał/a:

Spoko to powiedz mi jak przytaszczyli tysiace marmurowych klocow wazacych 500 ton kazdy przez pol Egiptu panie Archimedes



Hmmm, gdy tylko przez Egipt płynęła jakaś żeglowna rzeka... Albo żeby chociaż występowały jakiekolwiek zwierzęta juczne... Albo co najmniej żeby było w danym miejscu występowała określonej wielkości grupa sprawnych fizycznie ludzi... Tak, to wtedy byłoby to możliwe...

KubotaKlapek

2020-02-07, 16:38
Cytat:

Po to Pan Bóg dał oczy, żeby robić na oko

;-)