18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Multipla

o0sheller0o • 2014-02-21, 19:29
Jedzie gościu starą multiplą przez płatną autostradę, podjeżdża do bramki, po czym między kasjerem a kierowcą rozpoczyna się rozmowa:
- Dzień dobry, 25zł
na co kierowca odpowiedział:
- SPRZEDANY! :D

stesco

2014-02-21, 19:52
Tylko gimbusy bez prawka śmieją sie z tego samochodu. Jeździłem taką furą , świeć panie nad jej duszą , że nie powstydził bym sie nawet multiply. Wygląda nie za pięknie , ale prędzieje bym ją kupił niż matiza.

Galian

2014-02-21, 20:18
Pieprzysz, taniej wyjdzie kupić kombiaka w gazie. Co prawda nie będziesz się wyróżniać, ale co kto lubi

dram09

2014-02-21, 21:05
Te auto wygląda jak k***a rozjechana gorącym czajnikiem :krejzi: , na motoryzacji znam się prawie że nic, ale wygląd tego auta nawet laików z dziedziny motoryzacji wprawia w zakłopotanie. :D

4h...........ch

2014-02-21, 21:06
Drogo... niektórzy to mają farta.

A na poważnie to Multipla gdyby nie ten dziwny przód to autko spoko, nie nie mam multipli. A nie przyznam się bo będzie, że jestem burakiem lub chamem

wajnona

2014-02-21, 21:10
Gdybym miała wybierać między Multiplą a Żukiem, wybrałabym Żuka. Serio.

gimi84pl

2014-02-21, 21:14
ja ostatnio sprzedałem focusa 2001 tdi 1.8 kombi za 160 funtów szkoda mi było ale..
taka historia; auto zadbane czyste w środku, silnik igła, nic nie stuka nic nie puka, jadę pewnego razu i taki dźwięk jak nigdy dotąd, chrum chrum raz po raz, k***a, zatrzymałem się, oglądam w koło, niby nic, zaglądam pod spód auta a tam rdza go wpie**ala

socjalmmv

2014-02-21, 21:14
Multipla - dobry patent, ch*jowe wykonanie. Jest dużo fajniejszych aut, naprawdę nie wiem co ludzie widzą w tym samochodzie. Umówmy się że design musi wyglądać w miare przyzwoicie, bo ja bym się wstydził wyjeżdżać tym z garażu.
PS: nie, nie posiadam matiza czy golfa

Catacombe

2014-02-21, 21:50
Multipla delifn to ch*jowizna, Multipla 2 już przypomina samochód.

stesco

2014-02-22, 01:20
wowka01, jak byscie mi to ufundowali to bym pojechał incognito , wtargną w szeregi zwolenników multpily niczym esperal, potem bym zdał pełna relacje tutaj , dla was powód do smiechu dlamnie przygoda typu skok do szaba.

siwens84

2014-02-22, 10:32
Naiwniak!!
Kto by mu dał za nią 25zł?

Avalanger

2014-02-22, 12:59
Miałem kiedyś multiplę..

a potem się obudziłem i musiałem jebnąć piwko, bo nie mogłem dalej zasnąć.


---
Posiadanie multipli kojarzy mi się z posiadaniem małego ch*ja - zbierają się tacy w gromadkę i wzajemnie gratulują sobie zadowoleni, ba - DUMNI tych małych penisów. Dla normalnego społeczeństwa, przeciętnego obywatela są to cioty, a ich zachowanie jest gorszące. Tak też odbieram sens istnienia forum multipli.

Taki przeciętny właściciel zapewne dostał te auto od wujka/ciotki/szefa, (bo nie wierzę, że przynajmniej 60% wszystkich multiplowców kupiła te auta świadomie) a potem zdezorientowani wbijają sobie do głowy, że "wszystko jest dobrze" ; "tdi się zbiera, silnik pięknie mruczy" ; "miejsca dużo" ; "liczy się wygląd wewnętrzny" i logują się na takich forach jak powyżej.

Ja tam mam opla tigrę, do czego jak czego, ale do wyglądu jeszcze nikt mi się nie dopie**olił. Nie to, żeby wydłużało mi to fujarę, ale przynajmniej dopełnia to i tak niezły standard tego pojazdu.
W przypadku multipli musieliby wj***ć doń V8 żebym chociaż na to spojrzał bez obrzydzenia.

Mercury001

2014-02-22, 21:37
dokończenie kawału:

- SPRZEDANY
(dźwięk komórki, zielona słuchawka) Tak synku..... Co! Twój pociąg ma 4h opóźnienia!? Wytrzymasz tyle na tym mrozie ? Tak, wytrzymam... .


Wolisz marznąć 4h na jakimś zadupiu, czy jechać autostradką w cieplutkiej Multipli ?



btw. wrzuć prawdziwe sadystyczny obrazek o murzynie/cyganie/pośle z soczystym podpisem, to moderacja w 3min wykasuje, wyśle wiadomość do CBA i założy blokadę rodzicielską na kompa; wrzuć tak samo sadystyczne o Fiacie Multipli i oni pierwsi zalajkują piwem i dadzą na główną. WTF ? To się nie dodaje ;)