18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Multikulti

PanFajek • 2024-02-11, 18:18
Inżynier vs. doktor


bambinizm

2024-02-12, 01:30
A więc zaczęło się. Ogólnopolski turniej eunuchów (mam na myśli nas Polaków, w sensie rozpatrywania tego zjawiska, sensu stricte dostrzeżenia go i wyboru między chowaniem głowy w piasek, czy postawą stanowczej reakcji, co by ich stąd, delikatnie mówiąc wypie**olić). Sorry za ąę :)

alahu1

2024-02-12, 09:24
Przecież to hindusi, a zesraliście się w komentarzach jakby tam armia młodych kozojebców siedziała. W dodatku najpewniej studenci z wymiany, bo ich od zaj***nia tutaj przyjeżdża.

htp

2024-02-12, 11:04
runner2 napisał/a:

Czyli Tusk przez 8 ostatnich lat stal na granicy i wpuszczał to wszystko do nas?? Jak to możliwe, że te małpy i musimy można było spotkać mnóstwo w naszym kraju np rok temu? wtedy też Tusk rządził???



Tak, polecił wydawać wizy. Przesyłał nawet listy z nazwiskami do konsulatów.

berhol

2024-02-12, 14:03
Jestem za przywróceniem niewolnictwa , małpy nie powinny być na wolności bez opiekuna

Prosty

2024-02-12, 15:44
I ch*j zaczyna sie , szmaty juz sa, murzyny i muslimy, swietnie k***a po prostu swietnie k***a

Ukasz995

2024-02-12, 17:34
runner2 napisał/a:

Czyli Tusk przez 8 ostatnich lat stal na granicy i wpuszczał to wszystko do nas?? Jak to możliwe, że te małpy i musimy można było spotkać mnóstwo w naszym kraju np rok temu? wtedy też Tusk rządził???



Nie tłumacz pisiorskiemu rozumkowi bo nie ma opcji że ten głupawy rozumek zrozumie!

juderaus napisał/a:

Najlepiej jak się spotkacie i dacie sobie dupska na wzajem. Obojętnie kto kogo
wyr*cha, i tak nic się nie zmieni.



Zmieniło by gdyby twój gruby ojciec nie wyr*chał paskudnej matki też grubej. wiesz że mam rację

Szary_Jeleń

2024-02-12, 19:43
j***ć tuska, j***ć kaczora i j***ć wszystkie przystawki :D

chico35

2024-02-12, 21:18
Ukasz995 napisał/a:

jesteś głupszy od głupszego pisiorka pisiorku!!! ale masz prawo do tego



nie sraj sie heh idź klęknij przed rudym

Szary_Jeleń

2024-02-12, 21:28
chico35 napisał/a:

nie sraj sie heh idź klęknij przed rudym



1:30


crookla

2024-02-12, 23:39
[quote="guliusz"]
Majles napisał/a:

No to się nie popisałeś intelektem.[/Quoten]
Kto by pomyślał , że tu tylu wyznawców für Deutschland



No ale powiedz mi kiedy tusk ściągnął tu kogokolwiek. Rządza od niedawna i póki co ani nie było nielegalnych migracji ani relokacji które nam unia narzuciła zwyczajnie nas przegłosowując... za dużo propagandy łykasz i nie myślisz

Maculata

2024-02-13, 06:12
[quote="crookla"]
guliusz napisał/a:


No ale powiedz mi kiedy tusk ściągnął tu kogokolwiek. Rządza od niedawna i póki co ani nie było nielegalnych migracji ani relokacji które nam unia narzuciła zwyczajnie nas przegłosowując... za dużo propagandy łykasz i nie myślisz



No nie było, bo robią wszystko by wjazd tych zwierząt był legalny, zgadzają się na wszystkie sk***ysyństwa eurokołhozu dokładnie tak jak PIS.

Ukasz995

2024-02-13, 18:13
juderaus napisał/a:

Najlepiej jak się spotkacie i dacie sobie dupska na wzajem. Obojętnie kto kogo
wyr*cha, i tak nic się nie zmieni.



twój ojciec wie że r*chasz jego żonę?

gars

2024-02-13, 18:42
A te polskie k***y co z nimi piją powinno się golić na łyso