18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mudżyna bambo dostaje w czambo

Cyjanek • 2023-09-13, 19:09
Popie**oliło się jej coś
przypie**olił jej ktoś
i poszła spać :mrgreen:

nowynick

2023-09-13, 19:31
Kiedyś tam obejrzałem "Orange is a new black". Dwie murzynki w pewnym dialogu rozprawiały nad białymi laskami, że te żeby uchodzić za ładne to muszą być chude a czarne nie...

te czarne mamuty myślą same o sobie, że są piękne jeśli wyglądają jak ta z filmu powyżej (aplauz małpiszonów tylko je w tym utwierdza) i swój tłuszcz prezentują jako coś pociągającego.... haa tfuuu !

Kurisu

2023-09-14, 01:20
nowynick napisał/a:

Kiedyś tam obejrzałem "Orange is a new black". Dwie murzynki w pewnym dialogu rozprawiały nad białymi laskami, że te żeby uchodzić za ładne to muszą być chude a czarne nie...
te czarne mamuty myślą same o sobie, że są piękne jeśli wyglądają jak ta z filmu powyżej (aplauz małpiszonów tylko je w tym utwierdza) i swój tłuszcz prezentują jako coś pociągającego.... haa tfuuu !



U nich jest jakaś moda,że im większa dupa tym ładniejsza laska. Potem masz tam takie zgrabne laski z dobrą figurą...ale ogromną dupą.

radek653

2023-09-14, 02:23
Ale typowy taniec plemienny zawsze musi być obojętnie gdzie by się coś nie działo

Majkelll

2023-09-14, 03:44
Przecież o to chodzi, żeby dupa była wielka

Zulu-Gula

2023-09-14, 04:55
nowynick napisał/a:

te czarne mamuty myślą same o sobie, że są piękne jeśli wyglądają jak ta z filmu.... haa tfuuu !


Majkelll napisał/a:

Przecież o to chodzi, żeby dupa była wielka


Smacznego Majkelll. ;-)




ibrahim

2023-09-14, 07:59
Goryla nauczysz mówić językiem migowym (było w programi przyrodniczym w tv) a czarnycha nie nauczysz niczego.
Od dawna juz mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że murzyny to nieudany eksperyment genetyczny kosmitów. Krzyżówka jednego
"ch*j wie czego" z drugiim "ch*j wie czym" z jakiegoś innego układu planetarnego. Nie ma k***a innego wytłumaczenia.

Worbix

2023-09-14, 08:44
prymitiwne ścierwo

rafaloss

2023-09-14, 10:17
Jakiś taniec godowy w patospelunie. Nie widać, żeby poszła spać. Może jedna zazdrościła drugiej rubensowskich kształtów :lol:

rLy

2023-09-14, 11:21
Drodzy koledzy .... byl tutaj film jak samice murzyna sie bija i jest podlozny glos Kryski czubuwny ,ze tutaj samice walcza ..... hahah ... dajcie linka