18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MSBS-5,56K/B

FransFr • 2015-10-25, 13:06
Jako że ostatnimi czasy popularna jest propaganda sukcesu to warto zamieścić materiał promujący konstrukcję która jest silnym pretendentem do miana rzeczywistego sukcesu polskiego przemysłu (w rozsypce).
:jezdziec:


UWAGA!!

Dźwięki będące ścieżką dźwiękową poniższego filmu mogą być przyczyną takich schorzeń i zachowań jak: frustracja, depresja, socjopatia, ból dupy.
Jeżeli podejrzewasz że znajdujesz się w grupie podwyższonego ryzyka zrezygnuj z zapoznania się z poniższym materiałem.



Varyz

2015-10-25, 13:08
Niech szanowny autor doda parę informacji o tej broni, ew. przywołuję do pomocy sadolowych ekspertów! Brak odrzutu albo facet ma stalowe ręce :D Piwko.

FransFr

2015-10-25, 13:20
@up
Jest to nowa linia broni strzeleckiej która docelowo ma zastąpić obecnie użytkowane przez WP konstrukcje. Cel szczytny, ale na ile pozwolą polskie warunki (rząd i beton wojskowy) to nie wiadomo. Konstrukcja ta cech*je się swobodą konfiguracji samego układu (pomiędzy klasycznym a bezkolbowym) jak również szynami montażowymi które dziś są standardem. Dodatkową cechą tej konstrukcji jest to że jest "mulit-kalibrowy", to znaczy że po wymianie zamka, lufy i ewe. użyciu adaptera do gniazda magazynka można strzelać amunicją nie tylko 5,56x45 ale również 5,45x39, 7,62x39 a według niektórych źródeł są projektowane warianty na 6,8x43 oraz 7,62x51 (chociaż ten ostatni wymagałby daleko idących zmian dolnego korpusu broni ze względu na swoje gabaryty).

Siberian_Meat_Grinder

2015-10-25, 13:26
jak dla mnie (nie jestem żadnym ekspertem) ten MSBS bezczelnie wyglądem przypomina ACR Bushmastera ... a nawet trochę FN SCAR. A pewnie i rozwiązania konstrukcyjne są podobne ...

Siekul

2015-10-25, 13:35
Siberian_Meat_Grinder, Jak dla mnie (nie jestem żadnym ekspertem) ten MSBS bezczelnie wyglądem przypomina KAŻDY inny karabin. A pewnie i rozwiązania konstrukcyjne są podobne - o zgrozo, jak to możliwe, nie?

Hoofner

2015-10-25, 13:39
co to za gówno w tle ? nagrywałeś jak srałeś do klopa?