18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MS Office 2010

Pysio0 • 2012-08-07, 11:32
Oto co prezentuje MS Office przy instalacji.



Pamiętaj, że przy wyłączonym komputerze, instalacja przebiegnie sprawniej.

juki

2012-08-08, 01:00
2 up@


Skad masz taki layout XPka? :D

Suguru

2012-08-08, 07:54
juki napisał/a:

2 up@


Skad masz taki layout XPka? :D



Maly offtop, ale mysle ze sie nikt nie pogniewa - wygugluj Royale Theme for WinXP, wkleja sie to w Windows\Resources\Themes.

Pysio0

2012-08-08, 09:19
@Zarentha - dlaczego? Drugi raz kupiłem Vaio- mega komputery. Jeśli chodzi o laptopy to mają najlepsze ekrany a i cenę miałem okazyjną :) Wiem, że ten sprzęt się nie psuje i mam do niego zaufanie, które straciłem do innych marek.

@kamilszcygie - ty chyba nie obejrzałeś/ przeczytałeś obrazka zbyt dokładnie. Pamiętaj, że za niecały miesiąc zaczyna się gim! :)

@albatroz - mam też OO ale niestety nie wszystko otworzy poprawnie a i nie zapisze w odpowiednim formacie. Niestety nie wszystkie osoby wiedzą jak przekonwertować plik jak się im wysyła.

Mimo, że Windows ma tyle błędów nadal jest najpopularniejszym systemem na komputery stacjonarne. A że jest najpopularniejszy to producenci gier i programów większość swych projektów robią wyłącznie pod ten system. A szkoda bo wróciłbym do jakieś dystrybucji linuxa :)

ma...........00

2012-08-08, 13:45
W oryginalnej wersji tego błędu nie ma...

Pysio0

2012-08-08, 13:55
@up To dziwne, bo akurat u mnie jest:)
Czyli MS ma swoje indywidualne humorki w stosunku do każdego użytkownika?

Zarentha

2012-08-09, 00:04
@Pysio0 - Mam, po pół roku użytkowania do wymiany płyta główna, bo się STOPIŁA. (Układ chłodzenia był do tego stopnia zj***ny, że wytapiały mi się śrubki mocujące obudowę, dysk itp.) Teraz już chodzi lepiej(miesiąc w serwisie), ale karta graficzna powinna iść jak najszybciej do wymiany bo jest zwyczajnie ch*jowa - mimo, że wszystko mi chodzi na najwyższych detalach, to wyskakują mi artefakty i inne pie**olce. Dodatkowo - jest głośny, szybko się grzeje. Bateria trzyma 40 minut. Zwyczajnie, jak telefonu innego niż Sony nie wezmę, tak następnego laptopa biorę z Della albo innej firmy. Być może, to jeden z niewielu takich przypadków, ale zniechęcił mnie do zakupu innych laptopów tej firmy.

contracts

2012-08-09, 21:53
a ja myślałem że chodzi o to że okienko wygląda jak czajnik

Pysio0

2012-08-24, 23:21
@Zarentha - wcześniej miałem vaio o modelu vpccw1s1e a teraz mam svs1511 coś tam. Wymieniłem tylko dlatego, że technologicznie tamten trochę odstawał. Nigdy w życiu nie powiem o nim złego słowa. Zjechał ze mną pół europy i działa. Może po prostu nie przeczytałeś, że nie wolno laptopa wrzucać do rozgrzanego piekarnika :) ?

O ile aparatów sony nie polecam tak laptopy polecam :)