18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mrozy w Uzbekistanie

yaiba • 2023-01-18, 20:35
Siersciuch pozostanie w pozie do polowania aż do połowy wiosny :D


sothis

2023-01-18, 22:02
Na moją logikę sk***iel powinien się skulić dla ograniczenia utraty ciepła albo chociaż przewrócić jak tracił świadomość... Więc IMHO ktoś go postawił...

Levusek123

2023-01-18, 22:50
Nie wiem jak zwierzeta to robią xd

Czerstwy_Odbytek

2023-01-18, 22:52
sothis napisał/a:

Na moją logikę sk***iel powinien się skulić dla ograniczenia utraty ciepła albo chociaż przewrócić jak tracił świadomość... Więc IMHO ktoś go postawił...



Masz racje, widac slady w sniegu jak lezal, i sam pokryty jest sniegiem nietypowo, mozesz isc na kryminalistyke. Albo do kryminalu, wybieraj

:lol:

sothis

2023-01-18, 22:54
Czerstwy_Odbytek napisał/a:

Masz racje, widac slady w sniegu jak lezal, i sam pokryty jest sniegiem nietypowo, mozesz isc na kryminalistyke. Albo do kryminalu, wybieraj



Myślę, że mój poziom nie byłby znacząco niższy od typowego dla naszego kraju, więc śmiało wybieram kryminalistyke.
To 'prowadzenie dochodzenia' brzmi intrygująco.

OdbytBiskupa

2023-01-19, 01:23
sothis napisał/a:

Myślę, że mój poziom nie byłby znacząco niższy od typowego dla naszego kraju, więc śmiało wybieram kryminalistyke.
To 'prowadzenie dochodzenia' brzmi intrygująco.


Dokładnie, w naszej policji wiele nie trzeba. Naucz się obsługiwać granatniki, to może i na głównego komendanta cię wezmą.

Psud

2023-01-19, 02:56
Przecież już było tyle razy klepane- te "zamarznięte" zwierzątka robi koleś zajmujący się wypychaniem zwierząt i już dobre kilka lat trolluje w ten sposób, że ustawia je w zamarzniętych krajobrazach i "hehe patrzcie jak zamarzło". Miał nawet swój wątek na 4chanie. Co śmieszniejsze na jego filmiki łapie się wiele portali, a nawet CNN w jakimś reportażu wrzucił jeden z jego filmików jako przykład siarczystych mrozów w regionie. Był też jakiś program w hamburgerowej telewizji śniadaniowej gdzie ekspert-zoolog wyjaśniał że coś takiego jest niemożliwe. Fajnie widzieć że typ dalej tworzy i kolejne pokolenia internautów dają się na to złapać :->

baklazan21

2023-01-19, 06:38
przyjdzie ocieplenie bedzie jak nowy

yaiba

2023-01-19, 17:44
Psud napisał/a:

Przecież już było tyle razy klepane- te "zamarznięte" zwierzątka robi koleś zajmujący się wypychaniem zwierząt i już dobre kilka lat trolluje w ten sposób, że ustawia je w zamarzniętych krajobrazach i "hehe patrzcie jak zamarzło". Miał nawet swój wątek na 4chanie. Co śmieszniejsze na jego filmiki łapie się wiele portali, a nawet CNN w jakimś reportażu wrzucił jeden z jego filmików jako przykład siarczystych mrozów w regionie. Był też jakiś program w hamburgerowej telewizji śniadaniowej gdzie ekspert-zoolog wyjaśniał że coś takiego jest niemożliwe. Fajnie widzieć że typ dalej tworzy i kolejne pokolenia internautów dają się na to złapać



To pewnie ten gość :D