18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mp3 czy jakoś

Zbysław • 2022-07-03, 16:58
Grają w grę


35i

2022-07-03, 22:30
marcino_zly napisał/a:

@radek225
@kocur
A skąd wiecie co na tym jak no wy to nazywacie "tik tok" czy "w dupe zaj***ny tik w dupe tok" że porównujcie do tego S ?



Nie muszą wiedzieć. Wystarczy spojrzeć w lewy górny róg materiału.

boguslaw1234

2022-07-03, 23:19
Czekałem aż poleci dalej i jebnie w ścianę :/

TylerPL

2022-07-04, 01:27
VR jest zajebiste. Z fajnych gierek jak ktoś lubi zabijanie zombie i crafting to polecam The Walking Dead Saints & Sinners - poniżej nudny jak flaki z olejem, bo czysty gameplay, ale ukazujący jak się w to bawi jak się już człowiek zaznajomi z grą i coś tam już wycraftuje. Swoją drogą, dużo dalej niż ten filmik ukazuje gry nie przeszedłem (do nadrobienia), bo zacząłem latać samolotami w Digital Combat Simulator.




marcino_zly

2022-07-04, 01:41
35i napisał/a:

Nie muszą wiedzieć. Wystarczy spojrzeć w lewy górny róg materiału.



Dziękuję. Nie zauważyłem. Teraz wiem czego unikać.

rulas

2022-07-04, 08:24
@Beny

Driver19mm z kolegami od lizana się po pętach

:lol:

Voldmar

2022-07-04, 08:54
TylerPL napisał/a:

VR jest zajebiste. Z fajnych gierek jak ktoś lubi zabijanie zombie i crafting to polecam The Walking Dead Saints & Sinners - poniżej nudny jak flaki z olejem, bo czysty gameplay, ale ukazujący jak się w to bawi jak się już człowiek zaznajomi z grą i coś tam już wycraftuje. Swoją drogą, dużo dalej niż ten filmik ukazuje gry nie przeszedłem (do nadrobienia), bo zacząłem latać samolotami w Digital Combat Simulator.



Myślałem o zakupie VR, natomiast nie wiem, czy do ps5, czy jakiś od google. Może jesteś w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat.

olo1990pl

2022-07-04, 11:48
@ Voldmar lepiej poczekaj chwilę na Meta Quest 3 lub PS VR2. Chyba, że cię ciśnie na VR.

Aktualnie najlepiej opłacalny jest Quest 2 - masz sporo gier bezpośrednio na gogle, a jak masz mocnego kompa (optymalnie RTX serie x070, choć początkowo na minimum detali taki GTX 1060 6GB wystarczy) to możesz przewodowo lub bezprzewodowo streamować przez apkę Oculus lub Virtual Desktop (lepszy bo mniej obciążający dla kompa). Ale do bezprzewodowego podłączenia potrzeba co najmniej Wi-Fi ac 5GHz (optymalnie Wi-Fi 6 ax). Z racji budżetowości Questa (<2k zł kontra ~3,5k konkurencji) ludzie też wydają (często niepotrzebnie) sporo kasy na poprawienie ergonomii (lepsze mocowanie/gąbki, dodatkowe baterie, soczewki).

PS VR2 będzie tylko przewodowy (co dla mniej jest strzałem w stopę) ale będzie lepszy od Questa prawie we wszystkich aspektach - no ale można go tylko używać do PS5.