18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mózg rozjebany, czyli dwa najgłośniejsze pokazy tego roku

JankoMuzykantV • 2013-12-16, 21:31
I ci ludzie mają nas ubierać? :D



A tego to nie trzeba komentować ;)


MrOmnibus

2013-12-17, 02:43
Ogólnie nie rozumiem facetów starających się "modnie" ubierać, wszystkie te calwiny clejny (jebie mnie jak to się piszę poprawnie) versacze czy inne ch*je muje, są dla ciot. Każdy zdrowy facet, powinien się od takich ciuchów trzymać z daleka. Dlaczego? a no dlatego, że wyobraźcie sobie, że taki jeden z drugim spedalony 'projektant' mody, szyje sobie te swoje spodnie, koszule czy jakieś tam bokserki. To myśli sobie,
"w takich ciuchach chciałbym by chodzili faceci w moim guście"
"w takich spodniach chciałbym łapać faceta za tyłek" itp itd. To jest chore, a jeszcze bardziej są chorzy mężczyźni(czy tam półcioty), którzy bez skrępowania chwalą się bokserkami od jakiego pedzioprojetktanta.



:roll:

Dawać hejty cioty w rurkach i bokserkach calwina klejna.

Wolf3D

2013-12-17, 02:56
tez mieliscie marzenie aby byc na backstage przy drugim pokazie... ?

Chill56

2013-12-17, 02:57
Pierwszego linku nie otworzyłem, a co do drugiego: nie rozumiem całej tej piórkowatości i skrzydłowatości pokazów VS. Te bambetle odwracają przecież uwagę od tego, co najważniejsze (prawie gołe kobiety!) i prawie najważniejsze (staniki i majtki). Chociaż majtki też są fajne, można je normalnie dostać w sklepach VS - moja dziewczyna ma kilka par, wyglądają w nich prawie tak dobrze, jak bez nich.

WojtkU

2013-12-17, 02:57
nie no nie czaje niech na to już jakaś apokalipsa pie**olnie. Pomijam fakt ze muzyka w tych pokazach jest wk***iajaca i ci ludzie wyglądaja jakby własnie wrocili zza kulisow koncertu freddiego mercurego ale dlaczego oni tak dziwnie chodza jakby ich kamaz w biodro jebnal.

Bobiszna

2013-12-17, 02:58
Ja pie**ole, chce umrzeć, NOSZ KURDE CHCE O TYM ZAPOMNIEĆ

slimac

2013-12-17, 02:58
Ej od aniołków z victoria's secret proszę się odpie**olić.

metoyou

2013-12-17, 03:15
Oburzenie, normalny pokaz mody. Moja żona zawsze bierze to za wzór i potem tak chodzi z tymi skrzydłami wiosna/jesień ;)

xFareNx

2013-12-17, 03:20
3x prz:
Przyjemne
Przyzwoite
i standardowo PRZECHUDZONE k***a jego mać, użyczy ktoś maści?

Cp...........ly

2013-12-17, 03:24
To jest kicz, kicz nie przetrwa próby czasu.

kaktuz

2013-12-17, 04:10
debile to są ubrania tylko pokazowe widzieliście kogoś ubranego tak na ulice NIE bo to są ubrania tylko pokazowe

Okash

2013-12-17, 04:25
@up, dokładnie
należy na te 'ubrania' patrzeć tak jak na wystawe / sztukę / dzieła sztuki, nie mają one funkcji użytkowej.
Troche pomyślunku.

milga23

2013-12-17, 05:38
co z tym światem jest nie tak?

krycheuszos

2013-12-17, 06:08
Victoria's Secret jest zajebiste!

el...........wy

2013-12-17, 07:33
autor tego tematu to generalnie dziwny gość, jakby prześledzić jego posty, to proponuje nam jakies fotki grodzkiego z rozenkiem , biedronia z Kubą Błaszczykowskim, temat masturbacja to zdrowie, zdjęcie dziewczyny z lisia kitą , a teraz pokazy mody z zapytaniem czy ci ludzie mają nas ubierać.
Na pytanie autora już wiekszość odpowiedziała... teraz ja mam pytanie do jankamuzykanta..
Ile tematów musisz jeszcze wrzucić zanim się przyznasz , że jesteś cieplakiem?

muody14

2013-12-17, 07:39
Dziękuję za odebranie mi przyjemności z porannej kawy.