18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Możesz mi obciągnąć

Flodzia • 2023-02-09, 10:18

Kiedy pojawia się okazja na posmakowanie egzotycznej pałki :->

smc

2023-02-09, 15:32
Bo w każdej kobiecie jest ... dwie trzecie ;-)

AbdulWisiMiLacha

2023-02-09, 15:59
Jebie na kilometr fejkiem jak zapewne siusiak tego smieciarza.

mazga50

2023-02-09, 17:36
marcineker napisał/a:

k***a to musi być ustawione, durne babsko



Kijem obiłbym jej mordę i obciął uszy za zadawanie się z murzynem.

mesjans

2023-02-09, 18:16
Uroda brytyjskich kobiet i smaki ich kuchni uczyniły z Brytyjczyków wspaniałych żeglarzy i podróżników.

petru23

2023-02-09, 22:48
sothis napisał/a:

On broni k***y ssącej brudnemu murzynowi bo lubi cisnąc gościowi trollującemu sadoli udając kobitkę. Ty bronisz trolla. Nie wiem, nie podejmę się wartościowania tego bo znów mi bana wjebią.



Nikogo nie bronię. Odniosłem się do jednej wypowiedzi miłośnika brytyjskiego piękna. Nie insynuuj mi niedorzeczności bo sam zaczynasz bronić wypaczenie.

Co nie zmienia faktu, że pasztet przeokrutnie szpetny pod absolutnie każdym względem.

sothis

2023-02-09, 23:00
petru23 napisał/a:

Nikogo nie bronię. Odniosłem się do jednej wypowiedzi miłośnika brytyjskiego piękna. Nie insynuuj mi niedorzeczności bo sam zaczynasz bronić wypaczenie.
Co nie zmienia faktu, że pasztet przeokrutnie szpetny pod absolutnie każdym względem.



No ok, po prostu jestem uczulony na Baronessę jak na każdego kto raz pisze w rodzaju męskim, raz żeńskim.

Co do baby z filmu... No stara. Jakby miała 20 lat mniej, to nie osadzalbys jej tak surowo prawdopodobnie. Mnie wiele razy bardzo zaskoczyło jak znajome wyglądały x lat temu. Przeskok aż trudny do uwierzenia... :)

petru23

2023-02-09, 23:14
sothis napisał/a:

No ok, po prostu jestem uczulony na Baronessę jak na każdego kto raz pisze w rodzaju męskim, raz żeńskim.
Co do baby z filmu... No stara. Jakby miała 20 lat mniej, to nie osadzalbys jej tak surowo prawdopodobnie. Mnie wiele razy bardzo zaskoczyło jak znajome wyglądały x lat temu. Przeskok aż trudny do uwierzenia...



Kiedyś to kiedyś ;-) jestem z jedną babą a już ze 20 lat :lol: :-P

ch*ja ważne jak wyglądały kiedyś. Liczy się tu i teraz i najlepiej na ch*ju.

OzjaszGoldberg69

2023-02-10, 00:09
k***a siedziałem w Londynie 3 lata, czego człowiek zobaczył tego nie odzobaczy, mówią że p0lki co k***y, prawda, gardzenie tym co polskie plus pociąg do egzotyki wyssany z mlekiem matki (kompleksy na punkcie swojego własnego pochodzenia). Creme de la creme jednak są tam rodowite brytyjki, puszczają się wszędzie na prawo i lewo, pracowałem jako kierowca taksówki, późną nocą, nad ranem odwoziłem Panie z klubów dla ludzi z kasą do domów. co między sobą opowiadały to masakra, kto, komu, gdzie i jak ssał, ciągnął, wypinał dupe. Plus na porządku dziennym np. przygodny seks w parku w środku Londynu. k***a na k***ie k***ą pogania.

sothis

2023-02-10, 00:50
petru23 napisał/a:

Kiedyś to kiedyś jestem z jedną babą a już ze 20 lat
ch*ja ważne jak wyglądały kiedyś. Liczy się tu i teraz i najlepiej na ch*ju.



A daj spokój, dobrze to było a o obecnej ch*jni szkoda gadać.

go...........de

2023-02-10, 13:07
petru23 napisał/a:

O, obrońca spasionych potomków siostro i owcojebców.
Najlepsze jest to, że wzięła upoconego gównianego ch*ja do japy i chciała jeszcze, miłośniczka serów z małpiej pały.
Przynaj się, to Twoja mama? Siostra? Ty?



nikogo nie bronię efekcie pękniętego kondoma ;-)

NosaczPL

2023-02-10, 13:59
7wporzondku napisał/a:

Ale fakt, upoconego gownianego ch*ja wzięła do japy.



a co cię tak dupka piecze ? chyba tez byś chciał że cię to tak oburzyło że wzięła do japy....poproś kolegę niech ci zapoda może ci wtedy przejdzie i nie będziesz tak zazdrosny.

opółnocyuciebie

2023-02-11, 00:15
Kogoś mi przypomina ta blondyna. To chyba matka jednej z tych dziewczyn z X Factora - Abby and Lisa

kocur

2023-02-14, 01:42
Baronessa napisał/a:

Typowy angielski, brzydki jak chój szlauf...



nadal ładniejsza niż ty