18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Może nie jest to kolejka górska, ale....

CoJaTamKurwaWiem • 2020-12-12, 02:08


...emocje podobne :mrgreen:

outsidethebox86

2020-12-12, 18:03
SupremeLeader napisał/a:

Insidethekitchen86 to urocze że bronisz przegranej sprawy, trzymam za ciebie kciuki



Myślisz, że czuję się na przegranej pozycji, bo ktoś się ze mną nie zgadza? Haha, mam na to wyj***ne, normalka. Codziennie ktoś się z kimś nie zgadza. Mogę jedynie współczuć poglądów. Na szczęście to co ktoś o mnie myśli spływa po mnie. I także trzymam kciuki ;-)

wins89

2020-12-12, 21:20
majty pełne

An...........ur

2020-12-12, 22:34
outsidethebox86 napisał/a:


A ja polecam wiecej czytać niż oglądać...
Paznokcie na Instagramie... Phi!!! k***a widać że koło prawdziwej kobiety nawet nie stałeś ćwoku



Te prawdziwe kobiety... chodzą na protesty bo mają wolne od zmywania, wiekszosc z nich nawet nie rozumiala co sie dzieje. Blyskawica na ten pusty łeb i idzie madka polka

Stałem koło niejednej kobiety i nie dwóch, wszystkie są mądre w ch*j a szukają wygodnego życia, baby są cwane i wyr*chają bez mydła każdego frajera a pózniej jeszcze udają skrzywdzone losem :mrgreen:

Wniosek: najlepiej r*chać - za wszystko inne płcacic karta mastercard, np za sprzatanie, jedzenie mozna catering, cieszyc sie zyciem, r*chac z doskoku i mieszkac samemu.

Po ch*ja mi baba ktora bedzie sie przypie**alac ze nie poswiecam jej czasu, ze k***a to, ze k***a tamto.

Powaznie mysle nad sciagnieciem baby z afryki, najlepiej dwóch, chałpe opie**ola, trawnik skoszą, moze nawet je dopuszcze do mycia auta... no i gała będzie zacna :mrgreen:

Najlepsze jest to ze bedzie sie cieszyc ze juz nie musi zapie**alac z antylopami na boso... a ktora nasza polska karyna to doceni ?!

outsidethebox86

2020-12-12, 23:59
Andżej_Rozpur napisał/a:

Te prawdziwe kobiety... chodzą na protesty bo mają wolne od zmywania, wiekszosc z nich nawet nie rozumiala co sie dzieje. Blyskawica na ten pusty łeb i idzie madka polka
Stałem koło niejednej kobiety i nie dwóch, wszystkie są mądre w ch*j a szukają wygodnego życia, baby są cwane i wyr*chają bez mydła każdego frajera a pózniej jeszcze udają skrzywdzone losem
Wniosek: najlepiej r*chać - za wszystko inne płcacic karta mastercard, np za sprzatanie, jedzenie mozna catering, cieszyc sie zyciem, r*chac z doskoku i mieszkac samemu.
Po ch*ja mi baba ktora bedzie sie przypie**alac ze nie poswiecam jej czasu, ze k***a to, ze k***a tamto.
Powaznie mysle nad sciagnieciem baby z afryki, najlepiej dwóch, chałpe opie**ola, trawnik skoszą, moze nawet je dopuszcze do mycia auta... no i gała będzie zacna
Najlepsze jest to ze bedzie sie cieszyc ze juz nie musi zapie**alac z antylopami na boso... a ktora nasza polska karyna to doceni ?!



Jesteś taki w rzeczywistości czy tylko w internetach heh?

An...........ur

2020-12-13, 00:05
outsidethebox86 napisał/a:

Jesteś taki w rzeczywistości czy tylko w internetach heh?



Nauczony zyciem z wyciagnietymi wnioskami, polecam zycie bez stresu

:mrgreen:

AdamBrown

2020-12-13, 00:36
outsidethebox86 napisał/a:

Martyna Wojciechowska od 17 roku życia ma Międzynarodową Sportową Licencję Rajdową i Wyścigową. Ukończyła rajd Paryż - Dakar jako pierwsza kobieta z Europy środkowej, a który z Was wszystko wiedzących i umiejących panów (celowo z małej) tego dokonał w swoim życiu? k***ica mnie bierze jak czytam baby to baby tamto. A co niektórzy faceci takie p*zdy że nawet opony w rowerze nie umieją zmienić, że o innych rzeczach nie wspomnę, bo zaraz wyleje się tu na mnie fala hejtu. Nie jestem jakaś feministką, ale wystarczy popatrzeć się na ostatnie 150 lat historii i na obecną rzeczywistość, żeby ocenić męskie rządy na świecie czyli podsumowując: wojny, kryzysy gospodarcze, kryzysy i konflikty wewnętrzne w krajach, zanieczyszczenie środowiska, nadmierna eksploatacja planety, wycinka lasów, ogólny syf, kiła i mogiła to efekty rządów mężczyzn.
Ale w waszym mniemaniu to pewnie jakaś podstępna kobieta za tym wszystkim stoi...



Kobiety chciały równouprawnienia, to prosze bardzo połowę winy wziąść na siebie a nie teraz zwalać na facetów.
Acha skąd sie wzieło skażenie srodowiska, zużycie zasobów naturalnych, zasmiecenie miast i wsi:
-Ja nie bedę jeździłą starym gratem na gaz, gaz jest do kuchenek kup porządnego disela na raty,
-kochanie trzeba wyremontować kuchnie te dwuletnie kafelki mi się już znudziły mają taki dziwny kolor aamrantynowy a ja chciałam cynamonowo orzechowy z nutą lawendowego,
- kochanie możemy podkręcic ogrzewanie jest tak zimno w domu (mężczyźni nie podkrecają ogrzewania jak im zimno zakładają w domu uszankę, z troski o srodowisko, ceny paliwa, ich zużycie, i z troski o srodowisko)
- Teraz jest równouprawnienie kobiety tez mogą zarzadzać kopalnią, i też moga w p*zdu wyciąć ten las i tamten las.
- a h*j wywale te jego stare skarpety przecież można kupić nowe (faceci lubią stare dziórawe skarpetki, nie dlatego że mają dzióry, ale dlatego że jeszcze 80% skarpetki nadaje sie do noszenia, i oszczędzają w ten sposób środowisko naturalne)
- to zazwyczaj kobiety chcą drugi samochód, drugiego psa (jakby ten pierwszy za mało smrodził) nowe meble, nowa pralkę nie dlatego że stara jest zepsuta, ale dlatego że kowalska ma nową. (facet ma jeden stolik całe życie jedną kurtkę, jeden samochód o który dba, najczęsciej oszczędny, bo mu większy nie potrzebny, a jak sie orzeni to wysłuch*je od switu do nocy co ma kowalska)
- Rządzenie światem, jest coraz gorzej, ale w rządach jest coraz więcej kobiet, w sądach jest coraz wiecej kobiet, juz sa nawet w kosciołach, księżmi, pastorałkami itp. to skoro mają aż taki strasznie cudowny wpływ na świat to czemu nie staje sie on lepszy?
A no dlatego, że Kobiety nie myślą racjonalnie, a emocjonalnie, opierają sie na opiniach innych, za każdą kobieta która czymkolwiek rzadzi stoi mentor najczęsciej meżczyzna który nią manipuluje, ja nie twierdzę że wszyscy meżczyźni są dobrzy a tak bywają źli, zepsuci do szpiku kosci, ale chowaja sie za kobietami, a kto majac dobre serce będzie walczył z kobietą?
A poza tym każdy facet chce zdobyć serce kobiety, i jak na złość, te serca lgną do bogaczy, biznesmenów, bezwzględnych manipulatorów, wyzyskiwaczy, beztroskich filantropów, a nie do normalnych Januszów, którzy oszczędzają środowisko jeżdżąc starym małym samochodzikiem, i chodzący w dziórawych skarpetkach.
Już nie wspomnę ile wojen było o kobiety, bo o nic innego nie warto toczyć bojów.
Czego jeszcze nie rozumiecie?

outsidethebox86

2020-12-13, 11:59
AdamBrown napisał/a:

Kobiety chciały równouprawnienia, to prosze bardzo połowę winy wziąść na siebie a nie teraz zwalać na facetów.
Acha skąd sie wzieło skażenie srodowiska, zużycie zasobów naturalnych, zasmiecenie miast i wsi:
-Ja nie bedę jeździłą starym gratem na gaz, gaz jest do kuchenek kup porządnego disela na raty,
-kochanie trzeba wyremontować kuchnie te dwuletnie kafelki mi się już znudziły mają taki dziwny kolor aamrantynowy a ja chciałam cynamonowo orzechowy z nutą lawendowego,
- kochanie możemy podkręcic ogrzewanie jest tak zimno w domu (mężczyźni nie podkrecają ogrzewania jak im zimno zakładają w domu uszankę, z troski o srodowisko, ceny paliwa, ich zużycie, i z troski o srodowisko)
- Teraz jest równouprawnienie kobiety tez mogą zarzadzać kopalnią, i też moga w p*zdu wyciąć ten las i tamten las.
- a h*j wywale te jego stare skarpety przecież można kupić nowe (faceci lubią stare dziórawe skarpetki, nie dlatego że mają dzióry, ale dlatego że jeszcze 80% skarpetki nadaje sie do noszenia, i oszczędzają w ten sposób środowisko naturalne)
- to zazwyczaj kobiety chcą drugi samochód, drugiego psa (jakby ten pierwszy za mało smrodził) nowe meble, nowa pralkę nie dlatego że stara jest zepsuta, ale dlatego że kowalska ma nową. (facet ma jeden stolik całe życie jedną kurtkę, jeden samochód o który dba, najczęsciej oszczędny, bo mu większy nie potrzebny, a jak sie orzeni to wysłuch*je od switu do nocy co ma kowalska)
- Rządzenie światem, jest coraz gorzej, ale w rządach jest coraz więcej kobiet, w sądach jest coraz wiecej kobiet, juz sa nawet w kosciołach, księżmi, pastorałkami itp. to skoro mają aż taki strasznie cudowny wpływ na świat to czemu nie staje sie on lepszy?
A no dlatego, że Kobiety nie myślą racjonalnie, a emocjonalnie, opierają sie na opiniach innych, za każdą kobieta która czymkolwiek rzadzi stoi mentor najczęsciej meżczyzna który nią manipuluje, ja nie twierdzę że wszyscy meżczyźni są dobrzy a tak bywają źli, zepsuci do szpiku kosci, ale chowaja sie za kobietami, a kto majac dobre serce będzie walczył z kobietą?
A poza tym każdy facet chce zdobyć serce kobiety, i jak na złość, te serca lgną do bogaczy, biznesmenów, bezwzględnych manipulatorów, wyzyskiwaczy, beztroskich filantropów, a nie do normalnych Januszów, którzy oszczędzają środowisko jeżdżąc starym małym samochodzikiem, i chodzący w dziórawych skarpetkach.
Już nie wspomnę ile wojen było o kobiety, bo o nic innego nie warto toczyć bojów.
Czego jeszcze nie rozumiecie?



Czy ktoś potrafi tutaj czytać ze zrozumieniem? A przede wszystkim ma dystans do siebie?

An...........ur

2020-12-13, 16:26
outsidethebox86 napisał/a:

Czy ktoś potrafi tutaj czytać ze zrozumieniem? A przede wszystkim ma dystans do siebie?



Dystans dystansem ale wmawianie, że baby lepiej były by w stanie rządzić to jakaś kpina. Jedna dz**ka z bloku burdelu z niego nie uczyni. Baby są jakie są każdy widzi, większość jest tępa w ch*j, kasa, instagram, lans i pusta studni w głowie.

marcineker

2020-12-13, 22:02
podejrzewam, że "ciekawy" zapach rozszedł się w tym momencie po autobusie....