18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Może mu ktoś wpierdolić?

Halman • 2018-01-16, 10:16


Grafiki wypichcone przez Mateusza Kijowskiego - tak, tego oszołoma z KODu co nie będzie pracować bo wynagrodzenie uwłacza jego godności osobistej.

Je nie bede się denerwował i tego komentował...


Żeby nie było ze to fake

edit: już zmienił opis że znalezione w sieci :facepalm:

~Velture

2018-01-16, 10:23
Wg. najnowszych danych mamy w Polsce ok 1mln Ukraińców więc jakby nie patrzeć wspieramy uchodźców, imigrantów i mniejszości narodowe...

Just saying.

nowynick

2018-01-16, 10:28
Velture napisał/a:

Wg. najnowszych danych mamy w Polsce ok 1mln Ukraińców więc jakby nie patrzeć wspieramy uchodźców, imigrantów i mniejszości narodowe...

Just saying.



ba, jak zaliczamy tirówy to nawet mniejszości etniczne :D

husaria wspierała uchodźców, chyba k***a na końcu lancy, bo nie miał czasu zrzucić szarżując na kolejnego

Wiewór

2018-01-16, 10:42
Kijowski ma tupet. Najbardziej skompromitowany polityk ostatnich lat. Glizda, nierób i jeszcze oszust. Zwykły szczur, który dla koryta jest zdolny zrobić absolutnie wszystko.
Jego kariera skończyła się z hukiem ale cały czas próbuje znaleźć złoty środek, żeby powrócić do chlewika. Na pewno nigdy mu się to już nie uda.
Same jotpegi są w porządku. Pokazują, że nie każdy Polak to polaczek bez empatii.
Polacy już nie pamiętają jak sami byli uchodźcami i im tej pomocy nikt nie odmówił...
Z resztą cały czas są bo nieskończone hordy bezzębnych niepiśmiennych karyn i sebastianów dla których w Polsce nie ma pracy, jadą na zachód pucować sracze i zbierać ogórki...

Beka_z_Lewaka

2018-01-16, 11:04
Abraxus uda mu się jeżeli do koryta dopadnie poprzednia ekipa, albo nowe-stare feminonazistki z SLDowskim ściekiem, które już kiedyś kucykowi dawało hajs, jak pensja premiera (materiał wart przeczytania). Koleś powinien gnić w kamieniołomach za alimenty. Byli uchodźcami, szukając lepszych zarobków, albo uchodząc z krainy bolszewickiego raju ratując życie i zdrowie po przymusowych wywózkach na Sybir. Różnicą było choćby chęć pracy i nie narzucanie swoich poglądów, wiary itp, no ale taki sadol oczywiście różnicy nie widzi. Nadal więc te karyny i sebiksy jadą robić, za ojro, funciaki i frankusie. A nie tylko dawać hajs jako dzizje bo inaczej kesim kesim.

SQRW3L_ponury

2018-01-17, 04:46
Faktycznie masakryczny zbrodniarz z tego Kijowskiego - zrobił dzieciaka jakieś cwanej dupie która sie z nim rozwiodła gdy nieżle zarabiał i musi bulić kilka tysi na bachora bez wzgledu czy ma pracę czy nie - bo w tym chorym kraju alimentów raz zasądzonych sie nie zmienia - a jak nie ma kasy (na fundowanie wygodnego zycia swojej eks - bo przecież laska nie wyda na dzieciaka 7tys/m-c a on buli coś koło tego) to jest w czarnej dupie... ja go nigdy nie lubiłem bo od kiedy go pamiętam był dziwny - spiewał w koscielnym chórze, jego stara była katechetką i był katolskim aktywistą w mojej eks parafii - wiec zdecydowanie nie moja baja - ale robienie z niego przez pisuar łacha gdy taki sam alimenciarz jest preziem krajowej tv jest po prostu poj***ne i w gruncie rzeczy żałosne

Wiewór

2018-01-17, 08:56
@up Sam z siebie robi łach bo unika płacenia alimentów na własne dziecko i zamiast zabrać się do uczciwej roboty to patrzy jak tu zapie**olić i się nie narobić.
Prawdziwy polaczek cebulaczek co chciał się dossać do koryta. Dobrze, że gnoja przejrzeli zanim poszedł do rządu.
Co do wysokości alimentów. Sądy nie są specjalnie łaskawe z ich wysokością dla dzieci. Skoro sąd orzekł, że mają być tak wysokie to miał jakieś nieznane nam powody.
Zawsze można wnieść do sądu pozew o ustalenie nowej wysokości alimentów. Tylko, że nieróbstwo i brak dochodu alimenciarza nie jest argumentem do ich obniżenia.
Wysokość alimentów nie oblicza się na podstawie ile "laska" wyda na dzieciaka tylko mają zapewnić dziecku taki poziom życia jak miało w czasie małżeństwa rodziców.

PS. Cały Kijowski jest bardzo podejrzany bo cała ta jego sprawa jest bardzo dziwna. Pewne okoliczności wskazują, że może to być człowiek podrzucony przez Kaczyńskiego, który miał skompromitować opozycję.

Ti...........ch

2018-01-17, 19:25
nowynick napisał/a:



ba, jak zaliczamy tirówy to nawet mniejszości etniczne :D

husaria wspierała uchodźców, chyba k***a na końcu lancy, bo nie miał czasu zrzucić szarżując na kolejnego



Lance to ty możesz opie**olić za dyszkę pod blokiem. Husaria używała kopii. I nie musieli nic zrzucać, bo kopie były tak zrobione, żeby złamać się podczas ataku.

SQRW3L_ponury

2018-01-18, 15:59
Abraxus napisał/a:

@up Sam z siebie robi łacha(...)


Nie da sie ukryć ze zrobił - i czarny hak mu w smak bo zawiódł podwójnie... ale - w rodzinie mam sytuacje gdzie laska hajtnęła sie z moim swietnie zarabiającym kuzynkiem a po zaciązeniu i kilku sezonach spokoju pusciła w trąbe - efekt - ponad 5 tysi alimentów na dzieciaki, fajna fura i zajebiste 80 meterków rzut beretem od metra... mimo ze wina przy rozpadzie ewidentnie po jej stronie to dzieciaki oczywiscie zostają z matką i 'muszą gdzieś i z czegoś żyć' - wuj tam że 3/4 ich równiesników żyje za mniej niż połowę połowy tej kwoty - ponieważ kuzynek zarabia krocie to przez naście lat musi! zarabiać krocie by móc spłacić dzieciaki (czyt. miłe i dostatnie zycie matki w nieróbstwie). Z tego co wiem tu sytuacja jest dosyć podobna z tą róznicą że Kijowski stracił zajebistą robotą i w konsekwencji pewnie pójdzie do pierdla bo go nie stać na fundowanie luksusów eks małżonce i młodym - na których wychowanie ma zresztą znikomy wpływ... żal mi go średnio-wcale - ale sytuacja z alimentami jest ogólnie kuriozalna.

Odnośnie kasy - kolo zapłacił sam sobie z kasy składkowej ruchu który współzałożył (za usługi informatyczne które teoretycznie wykonał na rzez tego ruchu) by spłacić dług który narósł mu własnie przez te kuriozalne alimenty gdy rzucił robotę i zajął sie polityką... myślę że w podobnej sytuacji 90% naszego narodu 'schyliła by się' po taką kaskę bez mrugniecia okiem... Co wiecej - o ile faktycznie nie jest to koleś na którego bym kiedykolwiek zagłosował - to wytykając pisowi przestępstwa robił pozyteczną robotę - wiec wk***ia mnie niemiłosiernie ze zrobili z niego 'alimenciarza' ludzie którzy identycznych 'alimenciarzy' (takich którzy aktualnie już nie mają problemów z wypołacalnoscią kasy na dzieci bo im prezes stołek w tv załatwił) stawiają na czele 'kulturalnej zmiany narodu', a wałki na grube miliony jak chocby ten z finansowaniem antysądowej kamp. market. przez eks ludzi z kancelarii (zasada finansowania identyczna jak u Kjiowskiego tyle ze ciut inny rzad wielkosci kwoty) idą błyskawicznie w zapomnienie

poligon6

2018-01-19, 12:53
"Same jotpegi są w porządku. Pokazują, że nie każdy Polak to polaczek bez empatii."

Nie sa frajerami i nie dają sie dymac hordom nierobów. Swoją droga znamiene kryptolewusie, ze w jednych postach jedziesz po nierobach muslimskich a tu ich bronisz. Może boisz sie swoich prawdziwych pogladów bo ludzie by cie tu zjedli?


"Polacy już nie pamiętają jak sami byli uchodźcami i im tej pomocy nikt nie odmówił.."

Znowu to lewackie pie**olenie rodem od Sierakowskiego. Polacy za pomoc płacili złotem rzadu londyńskiego.

"ale robienie z niego przez pisuar łacha gdy taki sam alimenciarz jest preziem krajowej tv jest po prostu poj***ne i w gruncie rzeczy żałosne"

Alimenty to jedna sprawa, sa jeszcze faktury i internetowa zebranina, pozerstwo i ogólne sp***olenie umysłowe jak to u lewaka.


"- to wytykając pisowi przestępstwa robił pozyteczną robotę"

Jakieś wyroki sądowe odnośnie tych przestepstw?

SQRW3L_ponury

2018-01-19, 14:15
poligon6 napisał/a:


Alimenty to jedna sprawa, sa jeszcze faktury i internetowa zebranina, pozerstwo i ogólne sp***olenie umysłowe jak to u lewaka.



Fakt - cięzko obronić tę łajzę - ale jeszcze ciężej obronić tę drugą - tę która waliła teksty o ciemnym ludzie, notorycznie olewa przepisy drogowe jest przykładnym katolskim rozwodnikiem i miewa w zwyczaju zdradzanie swoich zakonczone poniżającym błaganiem na klęczkach o litość i jałmużnę (całkiem intratną skądinąd) a świadczące o jakości kręgosłupa moralnego dokładnie w takim samym stopniu jak to ma miejsce w przypadku Kijowskiego - nieprawdaż ?

poligon6 napisał/a:

Jakieś wyroki sądowe odnośnie tych przestepstw?



Sugerujesz/spodziewasz sie ze min zero i społka to idioci którzy skażą samych siebie ?

PS. jesli tak bardzo przemawiają do ciebie wyroki to niebawem zapewne sie doczekasz i jakiś w koncu zapadnie (zapewne bedzie miał zwiazek z łamaniem art. 7 traktatu UE)

poligon6

2018-01-19, 17:28
"Fakt - cięzko obronić tę łajzę - ale jeszcze ciężej obronić tę drugą - tę która waliła teksty o ciemnym ludzie, notorycznie olewa przepisy drogowe jest przykładnym katolskim rozwodnikiem i miewa w zwyczaju zdradzanie swoich zakonczone poniżającym błaganiem na klęczkach o litość i jałmużnę (całkiem intratną skądinąd) a świadczące o jakości kręgosłupa moralnego dokładnie w takim samym stopniu jak to ma miejsce w przypadku Kijowskiego - nieprawdaż ? "

Jest jeden mały problem mowa o kijku a reszta jebie mnie.


"Sugerujesz/spodziewasz sie ze min zero i społka to idioci którzy skażą samych siebie ? "

Wiemy, rozumiemy to sPiSek.


"jesli tak bardzo przemawiają do ciebie wyroki to niebawem zapewne sie doczekasz i jakiś w koncu zapadnie (zapewne bedzie miał zwiazek z łamaniem art. 7 traktatu UE)"

nawet jeeli rozstrzygna ta sprawe na niekorzyść Polski to bedzie to decyzja polityczna, a nie sądu. Przypomne ze samo powołanie artykułu 7, było za czasów gdy w Austri wybory wygrała prawica. Lewactwo chciało mieć bata na niepokornych, i cała historia a artykułem 7, kali ukraść krowe dobry uczynek, kalemu ukraść krowe zły uczynek. Wiec każdy inteligentny człowiek za przeproszeniem sra na kabotyński artykuł 7.

sezamkowyRozpierdol

2018-01-22, 23:53
Te jpg jak najbardziej zasługują na miejsce w mojej kolekcji do trollfoldera z obrazkami wywołujących ból dupska wśród nacjozwierząt :amused: