18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

samspadaj

2024-03-20, 19:50
@radek225

pedały ciągle spamują tym obrazkiem, weźcie się leczcie

vladok

2024-03-20, 19:50
Czego to nie wymyślą, żeby nie iść do roboty :-/

Heliar

2024-03-20, 20:09
Należało przepalić, albo przewiercić paznokieć. Ogromna ulga jak zejdzie ciśnienie z krwiaka, a i lepiej się goi.

turor

2024-03-20, 20:34
samspadaj napisał/a:

@radek225
pedały ciągle spamują tym obrazkiem, weźcie się leczcie



Z ekspertem nie podyskutujesz, zna się na pedałach.

KosmatyHui

2024-03-20, 21:18
Ja pie**ole, co za gamon, nawet palca nie potrafisz zlamac? Tylko musiales ukruszyc?

samspadaj

2024-03-20, 22:05
turor napisał/a:

Z ekspertem nie podyskutujesz, zna się na pedałach.



nie, dlaczego? możemy gadać. Pedalstwo to forma upośledzenia, która naturalnie dotyka jakiś ułamek populacji, sprawiając że się nie rozmnażają (może natura ma dobry powód), przez co zamiast płodzić dzieci to pomagają innym, zwykle swoim rodzinom, w wychowaniu ich potomstwa. Taki backup, jakich gatunek ma wiele.

problem zaczyna się wtedy, kiedy w populacji, samoistnie lub za czyjąś sprawą, zaczyna się kreować to na modę, tak jak można wprowadzić modę na łamanie kobietom stóp, spłaszczanie czaszek niemowlętom, k***ienie się przed kamerą. Można wprowadzić modę na mordowanie żydów albo na noszenie ich na rękach. Człowiek jest elastyczny i niektóre zachowania mogą wpaść w rynienkę zależności w mechanizmie społecznym i stać się obiektem naśladowania.
U nas niestety jest to element socjotechniki, manipulowania napięciami społecznymi i relacjami, w celu powolnego rozwarstwiania społeczeństwa aby podzielić je na tych na górze i tych na dole w taki sposób, aby nie mogły się przenikać jak do tej pory. Rewolucja seksualna jest jednym z narzędzi używanych do tego celu, dlatego populacja pedałów wynosi więcej niż ułamek procenta i jest to problem, ślepy miecz wymierzony w naszą stronę, zwykłych ludzi, niezależnie czy jesteś pedałem czy nie.

majeńka

2024-03-21, 06:59
samspadaj napisał/a:

nie, dlaczego? możemy gadać. Pedalstwo to forma upośledzenia, która naturalnie dotyka jakiś ułamek populacji, sprawiając że się nie rozmnażają (może natura ma dobry powód), przez co zamiast płodzić dzieci to pomagają innym, zwykle swoim rodzinom, w wychowaniu ich potomstwa.

Tak BTW menopauza specjalnie wyewoluowała: stara kobita miałaby trudności z wykarmieniem i wychowaniem dzieci, zaś wciąż jest w stanie sporo pomóc w rodzinie; pamiętajcie też że praktycznie cała ewolucja Homo Sapiens zakończyła się w czasach jaskiniowych, od tego czasu zmieniają się tylko detale.

Na mnie jeszcze nie czas, ale fajnie by było: parę ostatnich okresów miałam paskudnych. :-(

Czyli pedał:
1. jest upośledzony (z biologicznego punktu widzenia) bo dzieci nie spłodzi
2. mimo to wykonuje dobrą robotę dla grupy (standardem były grupy/stada ludzi po kilkanaście max kilkadziesiąt osób)
3. w pełni sprawny do większości czynności: na mamuta poluje tak samo dobrze, itd. A w grupie i tak rozmnażało się nie więcej niż 1 do kilku samców (alfa), nawet jeśli reszta była hetero. Jeden samiec może zapłodnić 100 kobiet.
4. w dzisiejszych czasach mamy i tak za dużo ludności, nie rozmnażając się robicie dobrą robotę (bierzcie ze mnie przykład!)

Tak więc do pedałów nic nie mam. Nie lubię tylko patrzeć na wypadające skarpety czy przytulanki piłkojebców, ale to ze względów estetycznych. Rażą mnie pewne zachowania, to że kolega Folur za zamkniętymi drzwiami zrobi z kolesiem ten teges mnie nie obchodzi.

samspadaj

2024-03-21, 18:45
majeńka napisał/a:

Tak BTW menopauza specjalnie wyewoluowała: stara kobita miałaby trudności z wykarmieniem i wychowaniem dzieci, zaś wciąż jest w stanie sporo pomóc w rodzinie; pamiętajcie też że praktycznie cała ewolucja Homo Sapiens zakończyła się w czasach jaskiniowych, od tego czasu zmieniają się tylko detale.
Na mnie jeszcze nie czas, ale fajnie by było: parę ostatnich okresów miałam paskudnych.
Czyli pedał:
1. jest upośledzony (z biologicznego punktu widzenia) bo dzieci nie spłodzi
2. mimo to wykonuje dobrą robotę dla grupy (standardem były grupy/stada ludzi po kilkanaście max kilkadziesiąt osób)
3. w pełni sprawny do większości czynności: na mamuta poluje tak samo dobrze, itd. A w grupie i tak rozmnażało się nie więcej niż 1 do kilku samców (alfa), nawet jeśli reszta była hetero. Jeden samiec może zapłodnić 100 kobiet.
4. w dzisiejszych czasach mamy i tak za dużo ludności, nie rozmnażając się robicie dobrą robotę (bierzcie ze mnie przykład!)
Tak więc do pedałów nic nie mam. Nie lubię tylko patrzeć na wypadające skarpety czy przytulanki piłkojebców, ale to ze względów estetycznych. Rażą mnie pewne zachowania, to że kolega Folur za zamkniętymi drzwiami zrobi z kolesiem ten teges mnie nie obchodzi.



dodam jeszcze jedną ciekawostkę: zrzędzenie. Zrzędzenie i bycie nieznośnym to odruch mający na celu zasygnalizowanie stadu swojej nieprzydatności. Starcy i ludzie niesamodzielni mają tendencję zrzędzenia i to jest nieświadome, acz przydatne, sygnalizowanie reszcie żeby się go pozbyła. W czasach kiedy odruch się wytworzył, nieprzydatnych członków stada porzucano w lesie/zabijano, i te stada które robiły to sprawniej miały większą szansę przetrwania.

też nic nie mam do pedałów, ale promocja pedalstwa i robienie z tego czegoś fajnego to już wg. mnie szkodliwa socjotechnika i wstęp do eugeniki. nie lubię.